Uued retseptid

Jonathan Waxman ja Gavin Kaysen teevad koostööd JBF -i Taste America jaoks Minneapolises

Jonathan Waxman ja Gavin Kaysen teevad koostööd JBF -i Taste America jaoks Minneapolises

"Kokkade jaoks on Jonathan nagu meie Obi-Wan Kenobi," ütles JBF-i auhinna võitja Gavin Kaysen Jonathan Waxmanist, Taste America All-Star kokk reede õhtul Minneapolises müüdud rahvahulgale õhtusöögi.

Kaysen, kes kasvas üles Minneapolises ja lahkus 16 aastat, töötades kokana San Diegos ja New Yorgis, viimati ja eriti Daniel Bouludi kohviku Boulud peakokana, kus Kaysen võitis 2008. aastal JBF Rising Star Chef auhinna.

Auhinnatud koka tagasipöördumine oma kodulinna, et avada paljukiidetud lusikas ja tall, on toonud linnale palju tähelepanu rahvuslikust toidumeediast ning emcee Andrew Zimmernist, kes on ka Travel Channel'i kohalik ja rahvuslik täht Veider toidud ja mitmed teised telesaated, piirkond väärib seda tähelepanu.

"Toidu suurimad trendid on toidud, mille peale iga Minnesota vanaema õlgu kehitaks," ütles Zimmern lavale astudes. “Täna magustoidu kuumim asi on pirukas. Algusest. Selles ruumis pole inimest, kes ei saaks nullist pirukat teha. ” Zimmern lisas, et James Beard ise oleks olnud vaimustuses rahvuslikust liikumisest kulinaarsete traditsioonide omaksvõtmise ja toidutootjate esiletõstmise suunas.

Õhtusöögi külalisi kostitati kohalike kokkade maitsva vastuvõtuga, sealhulgas Foie Gras Hot Dogiga, mille võõrustas peakokk Timothy Fischer hotellist Loews Minneapolis; Faasan – kastani Totellini ja Sarvecchio Brodo, autor Thomas Boemer, Corner Table; Kõrvitsa tartlet salvei Gelée ja sinepivõrsetega Heartlandi Lenny Russo'st St. Paulis; Kuivatatud pardirind karusmarjade, metsiku riisi, ingveri, espelette ja Gastrique’ga TJ Rawitzerilt The Third Birdist; ja säilinud artišokisüda krõbeda kananaha ja suitsusaunaga, autor Jim Christiansen, Heyday.

Sponsorist peakokk Chris Follari Sodexost serveeris omatehtud brioche'is pulletatud punase veini - hautatud pärandiga sealiha koos punase kapsa - õunapõhja ja võiga. Le Cordon Bleu kokad valmistasid Butternut Squash – Röstitud virsikupüsse koos praetud kriketi ja mesilaste õietolmuga; Toiduainetehoone, Red Table Meat Co. ja Lone Grazer Creamery serveerisid hulgaliselt nägusat kabiini poolpehme pestud roogjuustu, Grazieri serva poolpehme pestud juustu, Speck Salumi, Salami François ja Big Chet's Salumi. .

Pärast Fischeri esimest saagikoristust kohalike õunte, röstitud squashi ja juurviljadega oli aeg Kayseni kursuseks, suitsutatud tuur Tartine selleri juure, kaaviari ja Pumpernickle'iga. Tagasi köögis plaadisid kokad taldrikud Jonathan Waxmani New Yorgi ribapihviga hilissuviste köögiviljadega, mida serveeriti laudades perestiilis. Lusika ja talli Diane Yangi magustoit oli sügisese lisandiga mesi -koogikook, mis Kayseni sõnul on restorani kõige populaarsem magustoit.

Õhtusöögi ajal kuulasid külalised elavat džässbändi ja Potash Twins'i metsasarve.

Järgmisel hommikul oli Kaysen särav ja vara, et liituda meiega Sur La Table'is, kus ta demonstreeris sügiskõrvitsarottide valmistamist ja rääkis lugusid sellest, kuidas ta oma karjääri Subway's alustas, ning kirjutas kord Daniel Bouludile, et küsida, kas ta võiks tasuta tema heaks töötada (“Muidugi ütles ta jah.”) ja juhendas kokkasid programmi Ment'or kaudu võistlema Bocuse d'Oris. Kaysen arutas ka oma otsust kolida tagasi Minneapolisesse, et olla oma perega lähedane ja luua oma väikelastele parem elustiil.

James Beardi fondi ekskursioon Taste America läheb järgmisel nädalavahetusel Bostonisse ja New Orleansi ning liigub seejärel edasi Chicagosse, San Franciscosse ja Los Angelesse. Lisateavet Taste America kohta leiate veebisaidilt jbftasteamerica.org ja jälgige ringreisi saidil #JBFTasteAmerica Twitteris ja Instagramis.

James Beardi fondi missioon on tähistada, toita ja austada Ameerika mitmekesist kulinaarset pärandit ja tulevikku programmide kaudu, mis õpetavad ja inspireerivad. Lisateavet leiate saidilt jamesbeard.org.


Jonathan Waxman ja Gavin Kaysen teevad koostööd JBF -i Taste America jaoks Minneapolises - retseptid

2014 James Beardi fondi auhinnad

James Beardi fond austab 2014. aasta JBF auhindadega kulinaariavaldkonna spetsialiste üle kogu riigi. Raamatu-, ringhäälingu- ja ajakirjandusauhindade võitjad kuulutatakse välja täna õhtul Gotham Hallis ning James Beardi auhindade gala toimub esmaspäeval, 5. mail Lincoln Centeri David H. Kochi teatris. Hangi oma piletid juba täna! Palju õnne kõigile meie nominentidele!

2014 James Beardi fondi ringhäälingu ja uue meedia auhinnad

Raadiosaade/heli veebisaade

Võitja: See Ameerika elu
Saatejuht: Ben Calhoun
Valdkond: Raadio
Produtsent: Ben Calhoun

Siin ja nüüd
Saatejuhid: MeghnaChakrabarti, Jeremy Hobson ja Robin Young
Valdkond: Raadio
Tootja: KathyGunst

Suurepärane laud
Saatejuht: Lynne Rossetto Kasper
Valdkond: Ameerika avalik meedia ja avalik raadio
Produtsendid: Jennifer Russell ja Sally Swift

Eri-/dokumentaalfilm

Võitja: Alabama söömine
Võrk: PBS
Produtsendid: Andrew Beck Grace ja Bartley Powers

CBS pühapäevahommik: "Söö, joo ja ole rõõmus"
Saatejuht: Charles Osgood
Võrk: CBS
Produtsendid: Gavin Boyle, Cathy Lewis, Amol Mhatre, Rand Morrison, Amy Rosner, Jason Sacca ja Robin Sanders

Harvey tüdrukud: võimaluste piiramine
Võrk: PBS
Produtsendid: Thaddeus Homan, Katrina Parks ja Michael Parks

Teleprogramm, stuudios või fikseeritud kohas

Võitja: Martha Stewarti kokakool
Saatejuht: Martha Stewart
Võrk: PBS
Produtsendid: Greta Anthony, Christina Deyo, Michael Morrison, Olivia Schneider, Martha Stewart, Calia Van Dyk ja Lisa Wagner

Heartlandi tabel
Saatejuht: Amy Thielen
Võrk: toiduvõrk
Produtsendid: Lidia Bastianich, Peter Gethers, Tanya Bastianich Manuali ja Shelly Burgess Nicotra

Lidia köök
Saatejuht: Lidia Bastianich
Võrk: PBS
Produtsent: Lidia Bastianich, Tanya Bastianich Manuali, Shelly Burgess Nicotra ja John Parry

Teleprogramm, asukohas

Võitja: Koka mõistus
Saatejuht: Anthony Bourdain
Võrk: PBS
Produtsendid: Jared Andrukanis, Anthony Bourdain, Joe Caterini, Chris Collins, Michael Steed ja Lydia Tenaglia

Koka elu
Saatejuht: Vivian Howard
Võrk: PBS
Produtsendid: Cynthia Hill ja Markay Media

Lidia tähistab Ameerikat: vabadus ja iseseisvus
Saatejuht: Lidia Bastianich
Võrk: PBS
Produtsendid: Anne Adams, Mimi Adams, Lidia Bastianich, Laurie Donnelly, Shelly Burgess Nicotra ja Rob Tate

Televisiooni segment

Võitja: Reedene kunst, toidukunst
Võrk: MIKS-TV
Produtsent: Monica Rogozinski

Ameerika teekond
Saatejuht: Tom Foreman
Võrk: CNN ja CNN.com
Produtsendid: Jeremy Harlan ja Sarah LeTrent

CBS pühapäeva hommik
Saatejuht: Martha Teichner
Võrk: CBS
Produtsendid: Jon Carras ja Mary Raffalli

Video veebisaade, fikseeritud asukoht ja/või juhendamine

Võitja: Janu pärast.
youtube.com/tastemade
Produtsendid: Jay Holzer ja Eric Slatkin

ChefSteps
chefsteps.com
Saatejuht: Grant Lee Crilly ja Christopher Young
Produtsent: Ryan Matthew Smith

Upwave Eat Videos
upwave.com
Saatejuhid: Pancho Gatchalian, Sarah Mastracco ja Jamie Tiampo
Tootjad: SeeFood Media, Space Station Media ja Upwave

Video veebisaade, asukohas

Võitja: Mitmeaastane plaat: Euroopa ja Lõuna -Aasia
theperennialplate.com
Saatejuhid: Mirra Fine ja Daniel Klein
Produtsendid: Mirra Fine ja Daniel Klein

Tume rukis
darkrye.com
Produtsendid: Clyde Burley, Ira Chute ja Kelly Le Castre

Köögi vinjett
kitchenvignettes.blogspot.com/PBS
Produtsendid: Aube Giroux ja Matt Schoch

Silmapaistev isik/võõrustaja

Võitja: Saatejuht: Ina Garten
Paljajalu Contessa: Tagasi põhitõdede juurde
Võrk: toiduvõrk

Saatejuht: Sara Moulton
Sara nädalaöö
Võrk: PBS

Saatejuht: Andrea Robinson
30-minutiline veinivurr
andreawine.com

2014 James Beardi fondi ajakirjandusauhinnad

2013. aastal inglise keeles avaldatud artiklite jaoks.

Toiduvalmistamine, retseptid või juhised

Võitja: Andy Ricker
Saveur
"Siiami täht"

Scott Mowbray ja Ann Taylor Pittman
Cooking Light
"7 lihtsat viisi paremaks kokkamiseks"

Erinevad toimetajad
Head isu
"Kuidas kohe süüa teha"

Toit ja kultuur

Võitja: John Birdsall
Õnnelik virsik
"Ameerika, teie toit on nii gei"

Lauren Collins
New Yorker
"Tulesööjad"

Corby Kummer
Smithsonian
"Kas Starbucks saab teha sarvesaia jaoks seda, mida see tegi kohvi jaoks?"

Toit ja reisimine

Võitja: Nick Paumgarten
Head isu
"Lõunasöök hinnaga 8500 Ft."

Greg Larson
Õnnelik virsik
"Reisimine põhjamaal"

Gary Shteyngart
Reisimine + vaba aeg
"Maksimaalne Bombay"

Toidu katvus üldist huvi pakkuvas väljaandes

Võitja: The Wall Street Journal
Jaotis "Off Duty"
Beth Kracklauer

San Francisco kroonika
Jaotis "Toit ja vein"
Michael Bauer, Jon Bonné ja Miriam Morgan

Washingtoni
Jaotis "Maitse"
Todd Kliman ja Ann Limpert

Toidupoliitika, poliitika ja keskkond

Võitja: Eli Saslow
Washington Post
"Toidutalonge"

Maryn McKenna
Toidu- ja keskkonnateatiste võrgustik ja keskmine
"Antibiootikumijärgse tuleviku ettekujutamine"

Craig Welch
Seattle Times
"Meremuutus: Vaikse ookeani ohtlik pööre"

Toiduga seotud veerud

Võitja: Adam Sachs
Head isu
Obsessivoor

Tamar Haspel
Washington Post
Maandamata

Kristen Miglore
Toit 52
Geeniuse retseptid

Rühmatoidu ajaveeb

Võitja: Kõigepealt pidustame

Tervis ja heaolu

Võitja: Rachael Moeller Gorman
EatingWell
"Täistera, vähendatud rasvasisaldusega, nullkaloriline, kõrge kiudainesisaldusega, kergelt magustatud tõde toidumärgiste kohta"

Elizabeth Gunnison Dunn
The Wall Street Journal
"See pole Carbonara"

Sidney Fry, MS, RD
Cooking Light
"Sool"

Võitja: Lisa Hanawalt
Õnnelik virsik
"Teel koos Wyliega"

Ira Chute ja Chris Ying
Tume rukis
"Visioon post-apokalüptilisest köögist: frankenchicken"

Monica Hesse
Washington Post
"Gwyneth Paltrow: Me armastame teda vihata, aga me ostame talle igal juhul kokaraamatu"

Individuaalse toidu ajaveeb

Võitja: Koduigatsus Texan
Lisa Fain

Toit mõtlematutele
Michael Procopio

Vaese mehe pidu
Elissa Altman

Isiklik essee

Võitja: Fuksia Dunlop
Õnnelik virsik
"Kuke supp"

Elizabeth Gilbert
Väljaspool
"Ära aja sassi täiuslikuga"

Gabrielle Hamilton
Head isu
"Arva ära, kes tuleb õhtusöögile?"

Võitja: Francis Lam
Õnnelik virsik
"Päev Long Islandil koos Alex Lee'ga"

Alex Halberstadt
Ajakiri New York Times
"Õige vürtsi ümberkujundav jõud"

Peter Meehan
Õnnelik virsik
"Elu ja kuidas see kokkadega juhtub"

Visuaalne jutustamine

Võitja: James Maikowski, Patricia Sanchez, Stephen Scoble ja Fredrika Stjärne
Toit ja vein
"Parim uus peakokk, tähed", "Austrid ja amp Gumbo: peakoka New Orleansi pidu", "Köögiviljad kohe"

Jeff Allen, Jonathan Boncek, Andrew Cebulka, Langdon Clay, Tim Hussey, Allston McCrady ja Susan Puckett
Kohalik maitse
"Dinin 'Down in the Delta", "Ferm Belief", "Fire It Up"

Chris Higdon, Jessie Kriech-Higdon ja Jen White
Spenseri ajakiri
"Kontrollitud põletus", "Juhtige meid kiusatusse", "Lõunamaine magus eliksiir"

Vein, kanged alkohoolsed joogid ja muud joogid

Võitja: Besha Rodell
Punch
"40 untsi vabadusse"

Ray Isle
Toit ja vein
"Lahing Ameerika vanimate viinapuude pärast"

Josh Ozersky
The Wall Street Journal
"Bourboni maania!"

Craig Claiborne'i auhinnatud restoranide ülevaateauhind

Võitja: Alan Richman
GQ
"Alan Richman kõnnib juudi delikatessi." "Jalakas: kas Brooklyn on valmis keerukaks einestamiseks?", "ZZ's, New Yorgi kõige kallim söögikoht 58 minutit"

Alison Cook
Houstoni kroonika
"Korgitser BBQ uus Houstoni klassika", "Pho Hungi kosmiline supp", "Pass vabastab mängulisuse plaadid"

Besha Rodell
L.A. nädalas
"Black Hogg Down", "Outback Steakhouse Review: Palun ärge nimetage seda toitu Austraaliaks", "Sqirl Review: Jessica Koslow väike restoran serveerib mõnda parimat toitu Los Angeleses"

MFK Fisheri väärika kirjutamise auhind

Võitja: John Jeremiah Sullivan
Õnnelik virsik
"Panin purgi Tennesseesse"

Francis Lam
Head isu
"Vanusega paraneb"

Mees Martin
Aed ja võimenduspüstol
"Lugu kahest köögist"

Aasta väljaanne

2014 James Beardi fondi raamatuauhinnad

Ameerika toiduvalmistamine

Võitja: Uus Kesk -Lääne tabel: 200 Heartlandi retsepti
Amy Thielen
(Juhuslik maja)

Ma armastan New Yorki: koostisosad ja retseptid
Daniel Humm ja Will Guidara
(Kümme kiirust)

Hapukurk, sead ja viski: Retseptid minu kolmest lemmiktoidugrupist ja siis mõnest
John Currence
(Andrews McMeeli kirjastus)

Küpsetamine ja magustoit

Võitja: Prantsuse kondiitritoodete kunst
Jacquy Pfeiffer koos Martha Rose Shulmaniga
(Knopf)

Magus
Valerie Gordon
(Käsitööline)

Tartine raamat nr 3: kaasaegne iidne klassikaline tervik
Chad Robertson
(Kroonikaraamatud)

Võitja: Kokteililabor: maitsete ja aroomide saladuste lahtimõtestamine jookides koos retseptidega
Tony Conigliaro
(Kümme kiirust)

Purjus botaanik: taimed, mis loovad maailma suurepäraseid jooke
Amy Stewart

(Algonquini raamatud)

Uus California vein: teejuht tootjatele ja veinid, mis on maitserevolutsiooni taga
Jon Bonne
(Kümme kiirust)

Toiduvalmistamine professionaalsest vaatenurgast

Võitja: Ajalooline Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury USA)

Manresa: söödav peegeldus
David Kinch koos Christine Muhlkega
(Kümme kiirust)

René Redzepi: Töö pooleli
René Redzepi
(Phaidon Press)

Keskenduge tervisele

Võitja: Gluteenivaba tüdruk iga päev
Shauna James Ahern ja Daniel Ahern
(Houghton Mifflin Harcourt)

VB6: Kaalu langetamiseks ja tervise taastamiseks sööge enne kella 6:00 veganit. . . hea jaoks
Mark Bittman
(Kirjastus Clarkson Potter)

Nädalavahetuse imed: maitsvad ja tervislikud õhtusöögid 30 minutiga või vähem
Ellie Krieger
(Houghton Mifflin Harcourt)

Üldine toiduvalmistamine

Võitja: Suits: uus küttepuude valmistamine
Tim Byres
(Rizzoli New York)

Üks hea roog
David Tanis
(Käsitööline)

Proovige seda kodus: Retseptid minu peast teie taldrikuni
Richard Blais
(Kirjastus Clarkson Potter)

Rahvusvaheline

Võitja: Iga riisitera: lihtne Hiina koduköök
Fuksia Dunlop
(W. W. Norton & amp; Company)

Tagasi jõgedesse: retseptid ja mälestused Himaalaja jõeorgudest
Vikas Khanna koos Andrew Blackmore-Dobbyniga
(Lake Isle Press)

Kastmed ja amplikujud: pasta Itaalia moodi
Oretta Zanini DeVita ja Maureen B. Fant
(W. W. Norton & amp; Company)

Fotograafia

Võitja: René Redzepi: Töö pooleli
Fotograafid: Ali Kurshat Altinsoy, Ditte Isager, René Redzepi, Lars Williams ja Noma Team
(Phaidon Press)

Ajalooline Heston
Fotograaf: Romas Foord
(Bloomsbury USA)

Mastivendade šokolaad
Fotograaf: Tuukka Koski
(Väike, pruun ja ettevõte)

Viide ja stipendium

Võitja: Hingetoit: Ameerika köögi üllatav lugu üks taldrik korraga
Adrian Miller
(Põhja -Carolina ülikooli ajakirjandus)

Toidu ajalugu 100 retseptis
William Sitwell
(Väike, pruun ja ettevõte)

Kaasaegne toit, moraalne toit: enesekontroll, teadus ja kaasaegse Ameerika söömise tõus kahekümnenda sajandi alguses
Helen Zoe Veit
(Põhja -Carolina ülikooli ajakirjandus)

Üksik teema

Võitja: Kulinaarsed linnud: ülim kodulindude kokaraamat
John Ash koos James O. Fraioliga
(Running Press)

Kala: 54 mereande
Cree LeFavour
(Kroonikaraamatud)

Charcuterie: nuumatud vasika juhend vorsti, salumi, pasteetide, praadide, kohvi ja muude lihatoodete valmistamiseks
Taylor Boetticher ja Toponia Miller
(Kümme kiirust)

Köögiviljakeskne ja taimetoitlane

Võitja: Köögiviljaoskus
Deborah Madison
(Kümme kiirust)

Pidu: rikkalik taimetoit igale sööjale ja isule
Sarah Copeland
(Kroonikaraamatud)

River Cottage Veg
Hugh Fearnley-Whittingstall
(Kümme kiirust)

Kirjandus ja kirjandus

Võitja: Soolsuhkrurasv: kuidas toiduhiiglased meid haakisid
Michael Moss
(Juhuslik maja)

Hargnemine teel: jutud toidust, naudingust ja avastamisest teel
Toimetanud James Oseland
(Üksik planeet)

Provence, 1970: M. F. K. Fisher, Julia Child, James Beard ja Ameerika maitse taastamine
Luke Barr
(Kirjastus Clarkson Potter)

Kokaraamatute kuulsuste hall

Aasta kokaraamat

Ajalooline Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury USA)

2014 James Beardi sihtasutuse väljapaistvad restoranidisainiauhinnad

75 istekohta ja alla (Parima restorani kujunduse või renoveerimise jaoks Põhja -Ameerikas alates 1. jaanuarist 2011)

Võitja: Disainibüroo: Lawton Stanley arhitektid
Disainerid: Maria Contreras, Christopher Lawton ja Micah Stanley
Projekt: Grace, Chicago

Disainibüroo: Assimilation Design Lab LLC ja Otto Architects LLC
Disainerid: Josh Otto ja David Whipple
Projekt: Tria Taproom, Philadelphia

Disainibüroo: Huxley Wallace'i kollektiiv ja Graham Baba arhitektid
Disainerid: Joshua Henderson ja Matthew Parker
Projekt: Westward, Seattle

76 istet ja üle selle (Parima restorani kujunduse või renoveerimise jaoks Põhja -Ameerikas alates 1. jaanuarist 2011)

Võitja: Disainibüroo: arhitektid Jensen
Disainerid: Scott Davis, Mark Jensen, Lincoln Lighthill, Dean Orr ja Andy Pluess
Projekt: Shed, Healdsburg, CA

Disainifirma: Munge Leung
Kujundaja: Sai Leung ja Alessandro Munge
Projekt: Hawksworthi restoran, Vancouver

Disainibüroo: Slade Architecture
Disainerid: Hayes Slade ja James Slade
Projekt: Virgin Atlantic Airway klubihoone Newark Liberty rahvusvahelises lennujaamas, Newark, NJ

2014 James Beardi fondi restoran ja koka auhinnad

Parim kokk: suured järved (IL, IN, MI, OH)

Võitja: Dave Beran, Järgmine, Chicago

Curtis Duffy, Grace, Chicago

Jonathon Sawyer, Greenhouse Tavern, Cleveland

Paul Virant, Vie restoran, Western Springs, IL

Andrew Zimmerman, Sepia, Chicago

Parim kokk: Kesk-Atlandi ookean (DC, DE, MD, NJ, PA, VA)

Võitja: Vikram Sunderam, Rasika, Washington, D.C.

Cathal Armstrong, restoran Eve, Aleksandria, VA

Spike Gjerde, Woodberry Kitchen, Baltimore

Brad Spence, Amis, Philadelphia

Cindy Wolf, Charleston, Baltimore

Parim kokk: Midwest (IA, KS, MN, MO, ND, NE, SD, WI)

Võitja: Justin Aprahamian, Sanford, Milwaukee

Paul Berglund, Bachelor Farmer, Minneapolis

Gerard Craft, Niche, Clayton, MO

Michelle Gayer, soolane tart, Minneapolis

Kevin Nashan, Sidney Street Café, St. Louis

Lenny Russo, restoran Heartland & amp Farm Direct Market, St. Paul, MN

Parim kokk: New York City (viis linnaosa)

Võitja: Aprill Bloomfield, Täpiline siga

Parim kokk: kirdeosa (CT, MA, ME, NH, NY STATE, RI, VT)

Võitja: Jamie Bissonnette, Coppa, Boston

Joanne Chang, jahu pagariäri + kohvik, Boston

Gerry Hayden, The North Fork Table & amp Inn, Southold, NY

Matt Jennings, Farmstead Inc., Providence, RI

Michael Leviton, Lumière, Newton, MA

Barry Maiden, näljane ema, Cambridge, MA

Parim kokk: Loode (AK, ID, MT, OR, WA, WY)

Võitja: Naomi Pomeroy, Beast, Portland, OR

Renee Erickson, Vaal võidab, Seattle

Jason Franey, Canlis, Seattle

Ethan Stowell, Staple & amp; Fancy, Seattle

Cathy Whims, Nostrana, Portland, OR

Parim kokk: lõuna (AL, AR, FL, LA, MS, PR)

Võitja: Ryan Prewitt, Pêche Seafood Grill, New Orleans

Võitja: Sue Zemanick, Gautreau's, New Orleans

Vishwesh Bhatt, Snackbar, Oxford, MS

Justin Devillier, La Petite Grocery, New Orleans

Alon Shaya, Domenica, New Orleans

Parim kokk: Kagu (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

Võitja: Ashley Christensen, Poole kesklinna söögikoht, Raleigh, NC

Kathy Cary, Lilly, Louisville, KY

Edward Lee, 610 Magnolia, Louisville, KY

Steven Satterfield, Miller Union, Atlanta

Tandy Wilson, City House, Nashville

Parim kokk: Edela (AZ, CO, NM, OK, TX, UT)

Võitja: Chris Shepherd, Underbelly, Houston

Kevin Binkley, Binkley, Cave Creek, AZ

Bryce Gilmore, Barley Swine, Austin

Hugo Ortega, Hugo, Houston

Justin Yu, Oxheart, Houston

Võitja: Daniel Patterson, Coi, San Francisco

Stuart Brioza ja Nicole Krasinski, State Bird Provisions, San Francisco

Michael Cimarusti, Providence, Los Angeles

Corey Lee, Benu, San Francisco

Jon Shook ja Vinny Dotolo, loom, Los Angeles

Parim uus restoran

Võitja: Pêche Seafood Grill, New Orleans

Silmapaistev vein, õlu või kangete alkohoolsete jookide professionaal

Võitja: Garrett Oliver, Brooklyni õlletehas, Brooklyn, NY

Sam Calagione, Dogfish Head Craft Brewery, Milton, DE

Ron Cooper, Del Maguey Single Village Mezcal, Ranchos de Taos, NM

Harlen Wheatley, Buffalo Trace Distillery, Frankfort, KY

David Wondrich, vaimude koolitaja, Brooklyn, NY

Suurepärane veiniprogramm

Võitja: Ait Blackberry talus, Walland, TN

Silmapaistev baariprogramm

Võitja: Baar hotellis NoMad, NYC

Baar Agricole, San Francisco

Maison Premiere, Brooklyn, NY

Silmapaistev teenindus
Esitaja Stella Artois®
Restoran, mis näitab kõrgeid külalislahkuse ja teeninduse standardeid. Kandidaadid peavad olema tegutsenud vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Restoran aadressil Meadowood, St. Helena, CA

Silmapaistev kondiitrikokk
Kokk või pagar, kes valmistab magustoite, saiakesi või leiba ja kes on tipptasemel standardikandja. Kandidaadid peavad olema kondiitrid või pagarid vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Dominique Ansel, Dominique Ansel pagariäri, NYC

Dana Cree, Blackbird, Chicago

Belinda Leong, sünd. kondiitritooted, San Francisco

Dahlia Narvaez, Osteria Mozza, Los Angeles

Christina Tosi, Momofuku, NYC

Suurepärane restoranipidaja
Töötav restoranipidaja, kes seab restoranitegevuses ja ettevõtluses kõrged riiklikud standardid. Kandidaadid peavad olema restoraniettevõttes tegutsenud vähemalt 10 aastat. Kandidaate ei tohi viimase 10 aasta jooksul esitada James Beardi fondi kokaauhinnale.

Võitja: Barbara Lynch, Barbara Lynch Gruppo (nr 9 Park, Menton, B & ampG Oysters jt), Boston

Donnie Madia, One Off Hospitality Group, (Blackbird, Avec, The Publican jt), Chicago

Cindy Pawlcyn, Mustards Grill ja Cindy's Back Street Kitchen, Napa Valley, CA

Caroline Styne, Lucques, A.O.C., Tavern ja teised, Los Angeles

Phil Suarez, Suarezi restoranigrupp, NYC (ABC köök, Jean-Georges, wd

Aasta tõusev tähtkokk
Esitaja S.Pellegrino® sädelev looduslik mineraalvesi
30 -aastane või noorem kokk, kellel on muljetavaldav talent ja kellel on lähiaastatel tõenäoliselt märkimisväärne mõju tööstusele.

Võitja: Jimmy Bannos juunior, Lilla siga, Chicago

Võitja: Blaine Wetzel, Willows Inn Lummi saarel, Lummi saar, WA

Katie Button, Cúrate, Asheville, NC

Jessica Largey, Manresa, Los Gatos, CA

David Posey, Blackbird, Chicago

Silmapaistev restoran
Esitab Acqua Panna® looduslik allikavesi
Ameerika Ühendriikide restoran, mis on rahvusliku standardi kandja, kes tagab toidu, atmosfääri ja teeninduse järjepideva kvaliteedi ja tipptaseme.
Kandidaadid peavad olema tegutsenud vähemalt 10 või enam aastat järjest.

Võitja: Kaldus uks, San Francisco

Highlands Bar and Grill, Birmingham, AL

Silmapaistev kokk
Esitlevad üleriietatud metallikunstnikud
Töötav kokk Ameerikas, kelle karjäär on seadnud riiklikud tööstusstandardid ja kes on olnud inspiratsiooniks teistele toiduprofessionaalidele. Kandidaadid peavad olema kokad töötanud vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Nancy Silverton, Pizzeria Mozza, Los Angeles

Michael Anthony, Gramercy kõrts, NYC

Sean Brock, McCrady's, Charleston, SC

Suzanne Goin, Lucques, Los Angeles

David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA

Marc Vetri, Vetri, Philadelphia

2014 James Beardi fond Ameerika klassika

Hanseni Sno-Bliz, New Orleans
Omanik: Ashley Hansen

Nicki Itaalia kohvik, McMinnville, OR
Omanikud: Nick Peirano, Carmen Peirano ja Eric Ferguson

Olneyville New Yorgi süsteem, Providence, RI
Omanikud: Stephanie Stevens Turini ja Greg Stevens

Perini rantšo liharestoran, Buffalo Gap, TX
Omanikud: Lisa ja Tom Perini

Sokolowski University Inn, Cleveland
Omanikud: Bernard Sokolowski, Mary Balbier ja Michael Sokolowski

2014 James Beardi sihtasutus Who's Who of Food & amp Beverage Ameerikas


Jonathan Waxman ja Gavin Kaysen teevad koostööd JBF -i Taste America jaoks Minneapolises - retseptid

2014 James Beardi fondi auhinnad

James Beardi fond austab 2014. aasta JBF auhindadega kulinaariavaldkonna spetsialiste üle kogu riigi. Raamatu-, ringhäälingu- ja ajakirjandusauhindade võitjad kuulutatakse välja täna õhtul Gotham Hallis ning James Beardi auhindade gala toimub esmaspäeval, 5. mail Lincoln Centeri David H. Kochi teatris. Hangi oma piletid juba täna! Palju õnne kõigile meie nominentidele!

2014 James Beardi fondi ringhäälingu ja uue meedia auhinnad

Raadiosaade/heli veebisaade

Võitja: See Ameerika elu
Saatejuht: Ben Calhoun
Valdkond: Raadio
Produtsent: Ben Calhoun

Siin ja nüüd
Saatejuhid: MeghnaChakrabarti, Jeremy Hobson ja Robin Young
Valdkond: Raadio
Tootja: KathyGunst

Suurepärane laud
Saatejuht: Lynne Rossetto Kasper
Valdkond: Ameerika avalik meedia ja avalik raadio
Produtsendid: Jennifer Russell ja Sally Swift

Eri-/dokumentaalfilm

Võitja: Alabama söömine
Võrk: PBS
Produtsendid: Andrew Beck Grace ja Bartley Powers

CBS pühapäevahommik: "Söö, joo ja ole rõõmus"
Saatejuht: Charles Osgood
Võrk: CBS
Produtsendid: Gavin Boyle, Cathy Lewis, Amol Mhatre, Rand Morrison, Amy Rosner, Jason Sacca ja Robin Sanders

Harvey tüdrukud: võimaluste piiramine
Võrk: PBS
Produtsendid: Thaddeus Homan, Katrina Parks ja Michael Parks

Teleprogramm, stuudios või fikseeritud kohas

Võitja: Martha Stewarti kokakool
Saatejuht: Martha Stewart
Võrk: PBS
Produtsendid: Greta Anthony, Christina Deyo, Michael Morrison, Olivia Schneider, Martha Stewart, Calia Van Dyk ja Lisa Wagner

Heartlandi tabel
Saatejuht: Amy Thielen
Võrk: toiduvõrk
Produtsendid: Lidia Bastianich, Peter Gethers, Tanya Bastianich Manuali ja Shelly Burgess Nicotra

Lidia köök
Saatejuht: Lidia Bastianich
Võrk: PBS
Produtsent: Lidia Bastianich, Tanya Bastianich Manuali, Shelly Burgess Nicotra ja John Parry

Teleprogramm, asukohas

Võitja: Koka mõistus
Saatejuht: Anthony Bourdain
Võrk: PBS
Produtsendid: Jared Andrukanis, Anthony Bourdain, Joe Caterini, Chris Collins, Michael Steed ja Lydia Tenaglia

Koka elu
Saatejuht: Vivian Howard
Võrk: PBS
Produtsendid: Cynthia Hill ja Markay Media

Lidia tähistab Ameerikat: vabadus ja iseseisvus
Saatejuht: Lidia Bastianich
Võrk: PBS
Produtsendid: Anne Adams, Mimi Adams, Lidia Bastianich, Laurie Donnelly, Shelly Burgess Nicotra ja Rob Tate

Televisiooni segment

Võitja: Reedene kunst, toidukunst
Võrk: MIKS-TV
Produtsent: Monica Rogozinski

Ameerika teekond
Saatejuht: Tom Foreman
Võrk: CNN ja CNN.com
Produtsendid: Jeremy Harlan ja Sarah LeTrent

CBS pühapäeva hommik
Saatejuht: Martha Teichner
Võrk: CBS
Produtsendid: Jon Carras ja Mary Raffalli

Video veebisaade, fikseeritud asukoht ja/või juhendamine

Võitja: Janu pärast.
youtube.com/tastemade
Produtsendid: Jay Holzer ja Eric Slatkin

ChefSteps
chefsteps.com
Saatejuht: Grant Lee Crilly ja Christopher Young
Produtsent: Ryan Matthew Smith

Upwave Eat Videos
upwave.com
Saatejuhid: Pancho Gatchalian, Sarah Mastracco ja Jamie Tiampo
Tootjad: SeeFood Media, Space Station Media ja Upwave

Video veebisaade, asukohas

Võitja: Mitmeaastane plaat: Euroopa ja Lõuna -Aasia
theperennialplate.com
Saatejuhid: Mirra Fine ja Daniel Klein
Produtsendid: Mirra Fine ja Daniel Klein

Tume rukis
darkrye.com
Produtsendid: Clyde Burley, Ira Chute ja Kelly Le Castre

Köögi vinjett
kitchenvignettes.blogspot.com/PBS
Produtsendid: Aube Giroux ja Matt Schoch

Silmapaistev isik/võõrustaja

Võitja: Saatejuht: Ina Garten
Paljajalu Contessa: Tagasi põhitõdede juurde
Võrk: toiduvõrk

Saatejuht: Sara Moulton
Sara nädalaöö
Võrk: PBS

Saatejuht: Andrea Robinson
30-minutiline veinivurr
andreawine.com

2014 James Beardi fondi ajakirjandusauhinnad

2013. aastal inglise keeles avaldatud artiklite jaoks.

Toiduvalmistamine, retseptid või juhised

Võitja: Andy Ricker
Saveur
"Siiami täht"

Scott Mowbray ja Ann Taylor Pittman
Cooking Light
"7 lihtsat viisi paremaks kokkamiseks"

Erinevad toimetajad
Head isu
"Kuidas kohe süüa teha"

Toit ja kultuur

Võitja: John Birdsall
Õnnelik virsik
"Ameerika, teie toit on nii gei"

Lauren Collins
New Yorker
"Tulesööjad"

Corby Kummer
Smithsonian
"Kas Starbucks saab teha sarvesaia jaoks seda, mida see tegi kohvi jaoks?"

Toit ja reisimine

Võitja: Nick Paumgarten
Head isu
"Lõunasöök hinnaga 8500 Ft."

Greg Larson
Õnnelik virsik
"Reisimine põhjamaal"

Gary Shteyngart
Reisimine + vaba aeg
"Maksimaalne Bombay"

Toidu katvus üldist huvi pakkuvas väljaandes

Võitja: The Wall Street Journal
Jaotis "Off Duty"
Beth Kracklauer

San Francisco kroonika
Jaotis "Toit ja vein"
Michael Bauer, Jon Bonné ja Miriam Morgan

Washingtoni
Jaotis "Maitse"
Todd Kliman ja Ann Limpert

Toidupoliitika, poliitika ja keskkond

Võitja: Eli Saslow
Washington Post
"Toidutalonge"

Maryn McKenna
Toidu- ja keskkonnateatiste võrgustik ja keskmine
"Antibiootikumijärgse tuleviku ettekujutamine"

Craig Welch
Seattle Times
"Meremuutus: Vaikse ookeani ohtlik pööre"

Toiduga seotud veerud

Võitja: Adam Sachs
Head isu
Obsessivoor

Tamar Haspel
Washington Post
Maandamata

Kristen Miglore
Toit 52
Geeniuse retseptid

Rühmatoidu ajaveeb

Võitja: Kõigepealt pidustame

Tervis ja heaolu

Võitja: Rachael Moeller Gorman
EatingWell
"Täistera, vähendatud rasvasisaldusega, nullkaloriline, kõrge kiudainesisaldusega, kergelt magustatud tõde toidumärgiste kohta"

Elizabeth Gunnison Dunn
The Wall Street Journal
"See pole Carbonara"

Sidney Fry, MS, RD
Cooking Light
"Sool"

Võitja: Lisa Hanawalt
Õnnelik virsik
"Teel koos Wyliega"

Ira Chute ja Chris Ying
Tume rukis
"Visioon post-apokalüptilisest köögist: frankenchicken"

Monica Hesse
Washington Post
"Gwyneth Paltrow: Me armastame teda vihata, aga me ostame talle igal juhul kokaraamatu"

Individuaalse toidu ajaveeb

Võitja: Koduigatsus Texan
Lisa Fain

Toit mõtlematutele
Michael Procopio

Vaese mehe pidu
Elissa Altman

Isiklik essee

Võitja: Fuksia Dunlop
Õnnelik virsik
"Kuke supp"

Elizabeth Gilbert
Väljaspool
"Ära aja sassi täiuslikuga"

Gabrielle Hamilton
Head isu
"Arva ära, kes tuleb õhtusöögile?"

Võitja: Francis Lam
Õnnelik virsik
"Päev Long Islandil koos Alex Lee'ga"

Alex Halberstadt
Ajakiri New York Times
"Õige vürtsi ümberkujundav jõud"

Peter Meehan
Õnnelik virsik
"Elu ja kuidas see kokkadega juhtub"

Visuaalne jutustamine

Võitja: James Maikowski, Patricia Sanchez, Stephen Scoble ja Fredrika Stjärne
Toit ja vein
"Parim uus peakokk, tähed", "Austrid ja amp Gumbo: peakoka New Orleansi pidu", "Köögiviljad kohe"

Jeff Allen, Jonathan Boncek, Andrew Cebulka, Langdon Clay, Tim Hussey, Allston McCrady ja Susan Puckett
Kohalik maitse
"Dinin 'Down in the Delta", "Ferm Belief", "Fire It Up"

Chris Higdon, Jessie Kriech-Higdon ja Jen White
Spenseri ajakiri
"Kontrollitud põletus", "Juhtige meid kiusatusse", "Lõunamaine magus eliksiir"

Vein, kanged alkohoolsed joogid ja muud joogid

Võitja: Besha Rodell
Punch
"40 untsi vabadusse"

Ray Isle
Toit ja vein
"Lahing Ameerika vanimate viinapuude pärast"

Josh Ozersky
The Wall Street Journal
"Bourboni maania!"

Craig Claiborne'i auhinnatud restoranide ülevaateauhind

Võitja: Alan Richman
GQ
"Alan Richman kõnnib juudi delikatessi." "Jalakas: kas Brooklyn on valmis keerukaks einestamiseks?", "ZZ's, New Yorgi kõige kallim söögikoht 58 minutit"

Alison Cook
Houstoni kroonika
"Korgitser BBQ uus Houstoni klassika", "Pho Hungi kosmiline supp", "Pass vabastab mängulisuse plaadid"

Besha Rodell
L.A. nädalas
"Black Hogg Down", "Outback Steakhouse Review: Palun ärge nimetage seda toitu Austraaliaks", "Sqirl Review: Jessica Koslow väike restoran serveerib mõnda parimat toitu Los Angeleses"

MFK Fisheri väärika kirjutamise auhind

Võitja: John Jeremiah Sullivan
Õnnelik virsik
"Panin purgi Tennesseesse"

Francis Lam
Head isu
"Vanusega paraneb"

Mees Martin
Aed ja võimenduspüstol
"Lugu kahest köögist"

Aasta väljaanne

2014 James Beardi fondi raamatuauhinnad

Ameerika toiduvalmistamine

Võitja: Uus Kesk -Lääne tabel: 200 Heartlandi retsepti
Amy Thielen
(Juhuslik maja)

Ma armastan New Yorki: koostisosad ja retseptid
Daniel Humm ja Will Guidara
(Kümme kiirust)

Hapukurk, sead ja viski: Retseptid minu kolmest lemmiktoidugrupist ja siis mõnest
John Currence
(Andrews McMeeli kirjastus)

Küpsetamine ja magustoit

Võitja: Prantsuse kondiitritoodete kunst
Jacquy Pfeiffer koos Martha Rose Shulmaniga
(Knopf)

Magus
Valerie Gordon
(Käsitööline)

Tartine raamat nr 3: kaasaegne iidne klassikaline tervik
Chad Robertson
(Kroonikaraamatud)

Võitja: Kokteililabor: maitsete ja aroomide saladuste lahtimõtestamine jookides koos retseptidega
Tony Conigliaro
(Kümme kiirust)

Purjus botaanik: taimed, mis loovad maailma suurepäraseid jooke
Amy Stewart

(Algonquini raamatud)

Uus California vein: teejuht tootjatele ja veinid, mis on maitserevolutsiooni taga
Jon Bonne
(Kümme kiirust)

Toiduvalmistamine professionaalsest vaatenurgast

Võitja: Ajalooline Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury USA)

Manresa: söödav peegeldus
David Kinch koos Christine Muhlkega
(Kümme kiirust)

René Redzepi: Töö pooleli
René Redzepi
(Phaidon Press)

Keskenduge tervisele

Võitja: Gluteenivaba tüdruk iga päev
Shauna James Ahern ja Daniel Ahern
(Houghton Mifflin Harcourt)

VB6: Kaalu langetamiseks ja tervise taastamiseks sööge enne kella 6:00 veganit. . . hea jaoks
Mark Bittman
(Kirjastus Clarkson Potter)

Nädalavahetuse imed: maitsvad ja tervislikud õhtusöögid 30 minutiga või vähem
Ellie Krieger
(Houghton Mifflin Harcourt)

Üldine toiduvalmistamine

Võitja: Suits: uus küttepuude valmistamine
Tim Byres
(Rizzoli New York)

Üks hea roog
David Tanis
(Käsitööline)

Proovige seda kodus: Retseptid minu peast teie taldrikuni
Richard Blais
(Kirjastus Clarkson Potter)

Rahvusvaheline

Võitja: Iga riisitera: lihtne Hiina koduköök
Fuksia Dunlop
(W. W. Norton & amp; Company)

Tagasi jõgedesse: retseptid ja mälestused Himaalaja jõeorgudest
Vikas Khanna koos Andrew Blackmore-Dobbyniga
(Lake Isle Press)

Kastmed ja amplikujud: pasta Itaalia moodi
Oretta Zanini DeVita ja Maureen B. Fant
(W. W. Norton & amp; Company)

Fotograafia

Võitja: René Redzepi: Töö pooleli
Fotograafid: Ali Kurshat Altinsoy, Ditte Isager, René Redzepi, Lars Williams ja Noma Team
(Phaidon Press)

Ajalooline Heston
Fotograaf: Romas Foord
(Bloomsbury USA)

Mastivendade šokolaad
Fotograaf: Tuukka Koski
(Väike, pruun ja ettevõte)

Viide ja stipendium

Võitja: Hingetoit: Ameerika köögi üllatav lugu üks taldrik korraga
Adrian Miller
(Põhja -Carolina ülikooli ajakirjandus)

Toidu ajalugu 100 retseptis
William Sitwell
(Väike, pruun ja ettevõte)

Kaasaegne toit, moraalne toit: enesekontroll, teadus ja kaasaegse Ameerika söömise tõus kahekümnenda sajandi alguses
Helen Zoe Veit
(Põhja -Carolina ülikooli ajakirjandus)

Üksik teema

Võitja: Kulinaarsed linnud: ülim kodulindude kokaraamat
John Ash koos James O. Fraioliga
(Running Press)

Kala: 54 mereande
Cree LeFavour
(Kroonikaraamatud)

Charcuterie: nuumatud vasika juhend vorsti, salumi, pasteetide, praadide, kohvi ja muude lihatoodete valmistamiseks
Taylor Boetticher ja Toponia Miller
(Kümme kiirust)

Köögiviljakeskne ja taimetoitlane

Võitja: Köögiviljaoskus
Deborah Madison
(Kümme kiirust)

Pidu: rikkalik taimetoit igale sööjale ja isule
Sarah Copeland
(Kroonikaraamatud)

River Cottage Veg
Hugh Fearnley-Whittingstall
(Kümme kiirust)

Kirjandus ja kirjandus

Võitja: Soolsuhkrurasv: kuidas toiduhiiglased meid haakisid
Michael Moss
(Juhuslik maja)

Hargnemine teel: jutud toidust, naudingust ja avastamisest teel
Toimetanud James Oseland
(Üksik planeet)

Provence, 1970: M. F. K. Fisher, Julia Child, James Beard ja Ameerika maitse taastamine
Luke Barr
(Kirjastus Clarkson Potter)

Kokaraamatute kuulsuste hall

Aasta kokaraamat

Ajalooline Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury USA)

2014 James Beardi sihtasutuse väljapaistvad restoranidisainiauhinnad

75 istekohta ja alla (Parima restorani kujunduse või renoveerimise jaoks Põhja -Ameerikas alates 1. jaanuarist 2011)

Võitja: Disainibüroo: Lawton Stanley arhitektid
Disainerid: Maria Contreras, Christopher Lawton ja Micah Stanley
Projekt: Grace, Chicago

Disainibüroo: Assimilation Design Lab LLC ja Otto Architects LLC
Disainerid: Josh Otto ja David Whipple
Projekt: Tria Taproom, Philadelphia

Disainibüroo: Huxley Wallace'i kollektiiv ja Graham Baba arhitektid
Disainerid: Joshua Henderson ja Matthew Parker
Projekt: Westward, Seattle

76 istet ja üle selle (Parima restorani kujunduse või renoveerimise jaoks Põhja -Ameerikas alates 1. jaanuarist 2011)

Võitja: Disainibüroo: arhitektid Jensen
Disainerid: Scott Davis, Mark Jensen, Lincoln Lighthill, Dean Orr ja Andy Pluess
Projekt: Shed, Healdsburg, CA

Disainifirma: Munge Leung
Kujundaja: Sai Leung ja Alessandro Munge
Projekt: Hawksworthi restoran, Vancouver

Disainibüroo: Slade Architecture
Disainerid: Hayes Slade ja James Slade
Projekt: Virgin Atlantic Airway klubihoone Newark Liberty rahvusvahelises lennujaamas, Newark, NJ

2014 James Beardi fondi restoran ja koka auhinnad

Parim kokk: suured järved (IL, IN, MI, OH)

Võitja: Dave Beran, Järgmine, Chicago

Curtis Duffy, Grace, Chicago

Jonathon Sawyer, Greenhouse Tavern, Cleveland

Paul Virant, Vie restoran, Western Springs, IL

Andrew Zimmerman, Sepia, Chicago

Parim kokk: Kesk-Atlandi ookean (DC, DE, MD, NJ, PA, VA)

Võitja: Vikram Sunderam, Rasika, Washington, D.C.

Cathal Armstrong, restoran Eve, Aleksandria, VA

Spike Gjerde, Woodberry Kitchen, Baltimore

Brad Spence, Amis, Philadelphia

Cindy Wolf, Charleston, Baltimore

Parim kokk: Midwest (IA, KS, MN, MO, ND, NE, SD, WI)

Võitja: Justin Aprahamian, Sanford, Milwaukee

Paul Berglund, Bachelor Farmer, Minneapolis

Gerard Craft, Niche, Clayton, MO

Michelle Gayer, soolane tart, Minneapolis

Kevin Nashan, Sidney Street Café, St. Louis

Lenny Russo, restoran Heartland & amp Farm Direct Market, St. Paul, MN

Parim kokk: New York City (viis linnaosa)

Võitja: Aprill Bloomfield, Täpiline siga

Parim kokk: kirdeosa (CT, MA, ME, NH, NY STATE, RI, VT)

Võitja: Jamie Bissonnette, Coppa, Boston

Joanne Chang, jahu pagariäri + kohvik, Boston

Gerry Hayden, The North Fork Table & amp Inn, Southold, NY

Matt Jennings, Farmstead Inc., Providence, RI

Michael Leviton, Lumière, Newton, MA

Barry Maiden, näljane ema, Cambridge, MA

Parim kokk: Loode (AK, ID, MT, OR, WA, WY)

Võitja: Naomi Pomeroy, Beast, Portland, OR

Renee Erickson, Vaal võidab, Seattle

Jason Franey, Canlis, Seattle

Ethan Stowell, Staple & amp; Fancy, Seattle

Cathy Whims, Nostrana, Portland, OR

Parim kokk: lõuna (AL, AR, FL, LA, MS, PR)

Võitja: Ryan Prewitt, Pêche Seafood Grill, New Orleans

Võitja: Sue Zemanick, Gautreau's, New Orleans

Vishwesh Bhatt, Snackbar, Oxford, MS

Justin Devillier, La Petite Grocery, New Orleans

Alon Shaya, Domenica, New Orleans

Parim kokk: Kagu (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

Võitja: Ashley Christensen, Poole kesklinna söögikoht, Raleigh, NC

Kathy Cary, Lilly, Louisville, KY

Edward Lee, 610 Magnolia, Louisville, KY

Steven Satterfield, Miller Union, Atlanta

Tandy Wilson, City House, Nashville

Parim kokk: Edela (AZ, CO, NM, OK, TX, UT)

Võitja: Chris Shepherd, Underbelly, Houston

Kevin Binkley, Binkley, Cave Creek, AZ

Bryce Gilmore, Barley Swine, Austin

Hugo Ortega, Hugo, Houston

Justin Yu, Oxheart, Houston

Võitja: Daniel Patterson, Coi, San Francisco

Stuart Brioza ja Nicole Krasinski, State Bird Provisions, San Francisco

Michael Cimarusti, Providence, Los Angeles

Corey Lee, Benu, San Francisco

Jon Shook ja Vinny Dotolo, loom, Los Angeles

Parim uus restoran

Võitja: Pêche Seafood Grill, New Orleans

Silmapaistev vein, õlu või kangete alkohoolsete jookide professionaal

Võitja: Garrett Oliver, Brooklyni õlletehas, Brooklyn, NY

Sam Calagione, Dogfish Head Craft Brewery, Milton, DE

Ron Cooper, Del Maguey Single Village Mezcal, Ranchos de Taos, NM

Harlen Wheatley, Buffalo Trace Distillery, Frankfort, KY

David Wondrich, vaimude koolitaja, Brooklyn, NY

Suurepärane veiniprogramm

Võitja: Ait Blackberry talus, Walland, TN

Silmapaistev baariprogramm

Võitja: Baar hotellis NoMad, NYC

Baar Agricole, San Francisco

Maison Premiere, Brooklyn, NY

Silmapaistev teenindus
Esitaja Stella Artois®
Restoran, mis näitab kõrgeid külalislahkuse ja teeninduse standardeid. Kandidaadid peavad olema tegutsenud vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Restoran aadressil Meadowood, St. Helena, CA

Silmapaistev kondiitrikokk
Kokk või pagar, kes valmistab magustoite, saiakesi või leiba ja kes on tipptasemel standardikandja. Kandidaadid peavad olema kondiitrid või pagarid vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Dominique Ansel, Dominique Ansel pagariäri, NYC

Dana Cree, Blackbird, Chicago

Belinda Leong, sünd. kondiitritooted, San Francisco

Dahlia Narvaez, Osteria Mozza, Los Angeles

Christina Tosi, Momofuku, NYC

Suurepärane restoranipidaja
Töötav restoranipidaja, kes seab restoranitegevuses ja ettevõtluses kõrged riiklikud standardid. Kandidaadid peavad olema restoraniettevõttes tegutsenud vähemalt 10 aastat. Kandidaate ei tohi viimase 10 aasta jooksul esitada James Beardi fondi kokaauhinnale.

Võitja: Barbara Lynch, Barbara Lynch Gruppo (nr 9 Park, Menton, B & ampG Oysters jt), Boston

Donnie Madia, One Off Hospitality Group, (Blackbird, Avec, The Publican jt), Chicago

Cindy Pawlcyn, Mustards Grill ja Cindy's Back Street Kitchen, Napa Valley, CA

Caroline Styne, Lucques, A.O.C., Tavern ja teised, Los Angeles

Phil Suarez, Suarezi restoranigrupp, NYC (ABC köök, Jean-Georges, wd

Aasta tõusev tähtkokk
Esitaja S.Pellegrino® sädelev looduslik mineraalvesi
30 -aastane või noorem kokk, kellel on muljetavaldav talent ja kellel on lähiaastatel tõenäoliselt märkimisväärne mõju tööstusele.

Võitja: Jimmy Bannos juunior, Lilla siga, Chicago

Võitja: Blaine Wetzel, Willows Inn Lummi saarel, Lummi saar, WA

Katie Button, Cúrate, Asheville, NC

Jessica Largey, Manresa, Los Gatos, CA

David Posey, Blackbird, Chicago

Silmapaistev restoran
Esitab Acqua Panna® looduslik allikavesi
Ameerika Ühendriikide restoran, mis on rahvusliku standardi kandja, kes tagab toidu, atmosfääri ja teeninduse järjepideva kvaliteedi ja tipptaseme.
Kandidaadid peavad olema tegutsenud vähemalt 10 või enam aastat järjest.

Võitja: Kaldus uks, San Francisco

Highlands Bar and Grill, Birmingham, AL

Silmapaistev kokk
Esitlevad üleriietatud metallikunstnikud
Töötav kokk Ameerikas, kelle karjäär on seadnud riiklikud tööstusstandardid ja kes on olnud inspiratsiooniks teistele toiduprofessionaalidele. Kandidaadid peavad olema kokad töötanud vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Nancy Silverton, Pizzeria Mozza, Los Angeles

Michael Anthony, Gramercy kõrts, NYC

Sean Brock, McCrady's, Charleston, SC

Suzanne Goin, Lucques, Los Angeles

David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA

Marc Vetri, Vetri, Philadelphia

2014 James Beardi fond Ameerika klassika

Hanseni Sno-Bliz, New Orleans
Omanik: Ashley Hansen

Nicki Itaalia kohvik, McMinnville, OR
Omanikud: Nick Peirano, Carmen Peirano ja Eric Ferguson

Olneyville New Yorgi süsteem, Providence, RI
Omanikud: Stephanie Stevens Turini ja Greg Stevens

Perini rantšo liharestoran, Buffalo Gap, TX
Omanikud: Lisa ja Tom Perini

Sokolowski University Inn, Cleveland
Omanikud: Bernard Sokolowski, Mary Balbier ja Michael Sokolowski

2014 James Beardi sihtasutus Who's Who of Food & amp Beverage Ameerikas


Jonathan Waxman ja Gavin Kaysen teevad koostööd JBF -i Taste America jaoks Minneapolises - retseptid

2014 James Beardi fondi auhinnad

James Beardi fond austab 2014. aasta JBF auhindadega kulinaariavaldkonna spetsialiste üle kogu riigi. Raamatu-, ringhäälingu- ja ajakirjandusauhindade võitjad kuulutatakse välja täna õhtul Gotham Hallis ning James Beardi auhindade gala toimub esmaspäeval, 5. mail Lincoln Centeri David H. Kochi teatris. Hangi oma piletid juba täna! Palju õnne kõigile meie nominentidele!

2014 James Beardi fondi ringhäälingu ja uue meedia auhinnad

Raadiosaade/heli veebisaade

Võitja: See Ameerika elu
Saatejuht: Ben Calhoun
Valdkond: Raadio
Produtsent: Ben Calhoun

Siin ja nüüd
Saatejuhid: MeghnaChakrabarti, Jeremy Hobson ja Robin Young
Valdkond: Raadio
Tootja: KathyGunst

Suurepärane laud
Saatejuht: Lynne Rossetto Kasper
Valdkond: Ameerika avalik meedia ja avalik raadio
Produtsendid: Jennifer Russell ja Sally Swift

Eri-/dokumentaalfilm

Võitja: Alabama söömine
Võrk: PBS
Produtsendid: Andrew Beck Grace ja Bartley Powers

CBS pühapäevahommik: "Söö, joo ja ole rõõmus"
Saatejuht: Charles Osgood
Võrk: CBS
Produtsendid: Gavin Boyle, Cathy Lewis, Amol Mhatre, Rand Morrison, Amy Rosner, Jason Sacca ja Robin Sanders

Harvey tüdrukud: võimaluste piiramine
Võrk: PBS
Produtsendid: Thaddeus Homan, Katrina Parks ja Michael Parks

Teleprogramm, stuudios või fikseeritud kohas

Võitja: Martha Stewarti kokakool
Saatejuht: Martha Stewart
Võrk: PBS
Produtsendid: Greta Anthony, Christina Deyo, Michael Morrison, Olivia Schneider, Martha Stewart, Calia Van Dyk ja Lisa Wagner

Heartlandi tabel
Saatejuht: Amy Thielen
Võrk: toiduvõrk
Produtsendid: Lidia Bastianich, Peter Gethers, Tanya Bastianich Manuali ja Shelly Burgess Nicotra

Lidia köök
Saatejuht: Lidia Bastianich
Võrk: PBS
Produtsent: Lidia Bastianich, Tanya Bastianich Manuali, Shelly Burgess Nicotra ja John Parry

Teleprogramm, asukohas

Võitja: Koka mõistus
Saatejuht: Anthony Bourdain
Võrk: PBS
Produtsendid: Jared Andrukanis, Anthony Bourdain, Joe Caterini, Chris Collins, Michael Steed ja Lydia Tenaglia

Koka elu
Saatejuht: Vivian Howard
Võrk: PBS
Produtsendid: Cynthia Hill ja Markay Media

Lidia tähistab Ameerikat: vabadus ja iseseisvus
Saatejuht: Lidia Bastianich
Võrk: PBS
Produtsendid: Anne Adams, Mimi Adams, Lidia Bastianich, Laurie Donnelly, Shelly Burgess Nicotra ja Rob Tate

Televisiooni segment

Võitja: Reedene kunst, toidukunst
Võrk: MIKS-TV
Produtsent: Monica Rogozinski

Ameerika teekond
Saatejuht: Tom Foreman
Võrk: CNN ja CNN.com
Produtsendid: Jeremy Harlan ja Sarah LeTrent

CBS pühapäeva hommik
Saatejuht: Martha Teichner
Võrk: CBS
Produtsendid: Jon Carras ja Mary Raffalli

Video veebisaade, fikseeritud asukoht ja/või juhendamine

Võitja: Janu pärast.
youtube.com/tastemade
Produtsendid: Jay Holzer ja Eric Slatkin

ChefSteps
chefsteps.com
Saatejuht: Grant Lee Crilly ja Christopher Young
Produtsent: Ryan Matthew Smith

Upwave Eat Videos
upwave.com
Saatejuhid: Pancho Gatchalian, Sarah Mastracco ja Jamie Tiampo
Tootjad: SeeFood Media, Space Station Media ja Upwave

Video veebisaade, asukohas

Võitja: Mitmeaastane plaat: Euroopa ja Lõuna -Aasia
theperennialplate.com
Saatejuhid: Mirra Fine ja Daniel Klein
Produtsendid: Mirra Fine ja Daniel Klein

Tume rukis
darkrye.com
Produtsendid: Clyde Burley, Ira Chute ja Kelly Le Castre

Köögi vinjett
kitchenvignettes.blogspot.com/PBS
Produtsendid: Aube Giroux ja Matt Schoch

Silmapaistev isik/võõrustaja

Võitja: Saatejuht: Ina Garten
Paljajalu Contessa: Tagasi põhitõdede juurde
Võrk: toiduvõrk

Saatejuht: Sara Moulton
Sara nädalaöö
Võrk: PBS

Saatejuht: Andrea Robinson
30-minutiline veinivurr
andreawine.com

2014 James Beardi fondi ajakirjandusauhinnad

2013. aastal inglise keeles avaldatud artiklite jaoks.

Toiduvalmistamine, retseptid või juhised

Võitja: Andy Ricker
Saveur
"Siiami täht"

Scott Mowbray ja Ann Taylor Pittman
Cooking Light
"7 lihtsat viisi paremaks kokkamiseks"

Erinevad toimetajad
Head isu
"Kuidas kohe süüa teha"

Toit ja kultuur

Võitja: John Birdsall
Õnnelik virsik
"Ameerika, teie toit on nii gei"

Lauren Collins
New Yorker
"Tulesööjad"

Corby Kummer
Smithsonian
"Kas Starbucks saab teha sarvesaia jaoks seda, mida see tegi kohvi jaoks?"

Toit ja reisimine

Võitja: Nick Paumgarten
Head isu
"Lõunasöök hinnaga 8500 Ft."

Greg Larson
Õnnelik virsik
"Reisimine põhjamaal"

Gary Shteyngart
Reisimine + vaba aeg
"Maksimaalne Bombay"

Toidu katvus üldist huvi pakkuvas väljaandes

Võitja: The Wall Street Journal
Jaotis "Off Duty"
Beth Kracklauer

San Francisco kroonika
Jaotis "Toit ja vein"
Michael Bauer, Jon Bonné ja Miriam Morgan

Washingtoni
Jaotis "Maitse"
Todd Kliman ja Ann Limpert

Toidupoliitika, poliitika ja keskkond

Võitja: Eli Saslow
Washington Post
"Toidutalonge"

Maryn McKenna
Toidu- ja keskkonnateatiste võrgustik ja keskmine
"Antibiootikumijärgse tuleviku ettekujutamine"

Craig Welch
Seattle Times
"Meremuutus: Vaikse ookeani ohtlik pööre"

Toiduga seotud veerud

Võitja: Adam Sachs
Head isu
Obsessivoor

Tamar Haspel
Washington Post
Maandamata

Kristen Miglore
Toit 52
Geeniuse retseptid

Rühmatoidu ajaveeb

Võitja: Kõigepealt pidustame

Tervis ja heaolu

Võitja: Rachael Moeller Gorman
EatingWell
"Täistera, vähendatud rasvasisaldusega, nullkaloriline, kõrge kiudainesisaldusega, kergelt magustatud tõde toidumärgiste kohta"

Elizabeth Gunnison Dunn
The Wall Street Journal
"See pole Carbonara"

Sidney Fry, MS, RD
Cooking Light
"Sool"

Võitja: Lisa Hanawalt
Õnnelik virsik
"Teel koos Wyliega"

Ira Chute ja Chris Ying
Tume rukis
"Visioon post-apokalüptilisest köögist: frankenchicken"

Monica Hesse
Washington Post
"Gwyneth Paltrow: Me armastame teda vihata, aga me ostame talle igal juhul kokaraamatu"

Individuaalse toidu ajaveeb

Võitja: Koduigatsus Texan
Lisa Fain

Toit mõtlematutele
Michael Procopio

Vaese mehe pidu
Elissa Altman

Isiklik essee

Võitja: Fuksia Dunlop
Õnnelik virsik
"Kuke supp"

Elizabeth Gilbert
Väljaspool
"Ära aja sassi täiuslikuga"

Gabrielle Hamilton
Head isu
"Arva ära, kes tuleb õhtusöögile?"

Võitja: Francis Lam
Õnnelik virsik
"Päev Long Islandil koos Alex Lee'ga"

Alex Halberstadt
Ajakiri New York Times
"Õige vürtsi ümberkujundav jõud"

Peter Meehan
Õnnelik virsik
"Elu ja kuidas see kokkadega juhtub"

Visuaalne jutustamine

Võitja: James Maikowski, Patricia Sanchez, Stephen Scoble ja Fredrika Stjärne
Toit ja vein
"Parim uus peakokk, tähed", "Austrid ja amp Gumbo: peakoka New Orleansi pidu", "Köögiviljad kohe"

Jeff Allen, Jonathan Boncek, Andrew Cebulka, Langdon Clay, Tim Hussey, Allston McCrady ja Susan Puckett
Kohalik maitse
"Dinin 'Down in the Delta", "Ferm Belief", "Fire It Up"

Chris Higdon, Jessie Kriech-Higdon ja Jen White
Spenseri ajakiri
"Kontrollitud põletus", "Juhtige meid kiusatusse", "Lõunamaine magus eliksiir"

Vein, kanged alkohoolsed joogid ja muud joogid

Võitja: Besha Rodell
Punch
"40 untsi vabadusse"

Ray Isle
Toit ja vein
"Lahing Ameerika vanimate viinapuude pärast"

Josh Ozersky
The Wall Street Journal
"Bourboni maania!"

Craig Claiborne'i auhinnatud restoranide ülevaateauhind

Võitja: Alan Richman
GQ
"Alan Richman kõnnib juudi delikatessi." "Jalakas: kas Brooklyn on valmis keerukaks einestamiseks?", "ZZ's, New Yorgi kõige kallim söögikoht 58 minutit"

Alison Cook
Houstoni kroonika
"Korgitser BBQ uus Houstoni klassika", "Pho Hungi kosmiline supp", "Pass vabastab mängulisuse plaadid"

Besha Rodell
L.A. nädalas
"Black Hogg Down", "Outback Steakhouse Review: Palun ärge nimetage seda toitu Austraaliaks", "Sqirl Review: Jessica Koslow väike restoran serveerib mõnda parimat toitu Los Angeleses"

MFK Fisheri väärika kirjutamise auhind

Võitja: John Jeremiah Sullivan
Õnnelik virsik
"Panin purgi Tennesseesse"

Francis Lam
Head isu
"Vanusega paraneb"

Mees Martin
Aed ja võimenduspüstol
"Lugu kahest köögist"

Aasta väljaanne

2014 James Beardi fondi raamatuauhinnad

Ameerika toiduvalmistamine

Võitja: Uus Kesk -Lääne tabel: 200 Heartlandi retsepti
Amy Thielen
(Juhuslik maja)

Ma armastan New Yorki: koostisosad ja retseptid
Daniel Humm ja Will Guidara
(Kümme kiirust)

Hapukurk, sead ja viski: Retseptid minu kolmest lemmiktoidugrupist ja siis mõnest
John Currence
(Andrews McMeeli kirjastus)

Küpsetamine ja magustoit

Võitja: Prantsuse kondiitritoodete kunst
Jacquy Pfeiffer koos Martha Rose Shulmaniga
(Knopf)

Magus
Valerie Gordon
(Käsitööline)

Tartine raamat nr 3: kaasaegne iidne klassikaline tervik
Chad Robertson
(Kroonikaraamatud)

Võitja: Kokteililabor: maitsete ja aroomide saladuste lahtimõtestamine jookides koos retseptidega
Tony Conigliaro
(Kümme kiirust)

Purjus botaanik: taimed, mis loovad maailma suurepäraseid jooke
Amy Stewart

(Algonquini raamatud)

Uus California vein: teejuht tootjatele ja veinid, mis on maitserevolutsiooni taga
Jon Bonne
(Kümme kiirust)

Toiduvalmistamine professionaalsest vaatenurgast

Võitja: Ajalooline Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury USA)

Manresa: söödav peegeldus
David Kinch koos Christine Muhlkega
(Kümme kiirust)

René Redzepi: Töö pooleli
René Redzepi
(Phaidon Press)

Keskenduge tervisele

Võitja: Gluteenivaba tüdruk iga päev
Shauna James Ahern ja Daniel Ahern
(Houghton Mifflin Harcourt)

VB6: Kaalu langetamiseks ja tervise taastamiseks sööge enne kella 6:00 veganit. . . hea jaoks
Mark Bittman
(Kirjastus Clarkson Potter)

Nädalavahetuse imed: maitsvad ja tervislikud õhtusöögid 30 minutiga või vähem
Ellie Krieger
(Houghton Mifflin Harcourt)

Üldine toiduvalmistamine

Võitja: Suits: uus küttepuude valmistamine
Tim Byres
(Rizzoli New York)

Üks hea roog
David Tanis
(Käsitööline)

Proovige seda kodus: Retseptid minu peast teie taldrikuni
Richard Blais
(Kirjastus Clarkson Potter)

Rahvusvaheline

Võitja: Iga riisitera: lihtne Hiina koduköök
Fuksia Dunlop
(W. W. Norton & amp; Company)

Tagasi jõgedesse: retseptid ja mälestused Himaalaja jõeorgudest
Vikas Khanna koos Andrew Blackmore-Dobbyniga
(Lake Isle Press)

Kastmed ja amplikujud: pasta Itaalia moodi
Oretta Zanini DeVita ja Maureen B. Fant
(W. W. Norton & amp; Company)

Fotograafia

Võitja: René Redzepi: Töö pooleli
Fotograafid: Ali Kurshat Altinsoy, Ditte Isager, René Redzepi, Lars Williams ja Noma Team
(Phaidon Press)

Ajalooline Heston
Fotograaf: Romas Foord
(Bloomsbury USA)

Mastivendade šokolaad
Fotograaf: Tuukka Koski
(Väike, pruun ja ettevõte)

Viide ja stipendium

Võitja: Hingetoit: Ameerika köögi üllatav lugu üks taldrik korraga
Adrian Miller
(Põhja -Carolina ülikooli ajakirjandus)

Toidu ajalugu 100 retseptis
William Sitwell
(Väike, pruun ja ettevõte)

Kaasaegne toit, moraalne toit: enesekontroll, teadus ja kaasaegse Ameerika söömise tõus kahekümnenda sajandi alguses
Helen Zoe Veit
(Põhja -Carolina ülikooli ajakirjandus)

Üksik teema

Võitja: Kulinaarsed linnud: ülim kodulindude kokaraamat
John Ash koos James O. Fraioliga
(Running Press)

Kala: 54 mereande
Cree LeFavour
(Kroonikaraamatud)

Charcuterie: nuumatud vasika juhend vorsti, salumi, pasteetide, praadide, kohvi ja muude lihatoodete valmistamiseks
Taylor Boetticher ja Toponia Miller
(Kümme kiirust)

Köögiviljakeskne ja taimetoitlane

Võitja: Köögiviljaoskus
Deborah Madison
(Kümme kiirust)

Pidu: rikkalik taimetoit igale sööjale ja isule
Sarah Copeland
(Kroonikaraamatud)

River Cottage Veg
Hugh Fearnley-Whittingstall
(Kümme kiirust)

Kirjandus ja kirjandus

Võitja: Soolsuhkrurasv: kuidas toiduhiiglased meid haakisid
Michael Moss
(Juhuslik maja)

Hargnemine teel: jutud toidust, naudingust ja avastamisest teel
Toimetanud James Oseland
(Üksik planeet)

Provence, 1970: M. F. K. Fisher, Julia Child, James Beard ja Ameerika maitse taastamine
Luke Barr
(Kirjastus Clarkson Potter)

Kokaraamatute kuulsuste hall

Aasta kokaraamat

Ajalooline Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury USA)

2014 James Beardi sihtasutuse väljapaistvad restoranidisainiauhinnad

75 istekohta ja alla (Parima restorani kujunduse või renoveerimise jaoks Põhja -Ameerikas alates 1. jaanuarist 2011)

Võitja: Disainibüroo: Lawton Stanley arhitektid
Disainerid: Maria Contreras, Christopher Lawton ja Micah Stanley
Projekt: Grace, Chicago

Disainibüroo: Assimilation Design Lab LLC ja Otto Architects LLC
Disainerid: Josh Otto ja David Whipple
Projekt: Tria Taproom, Philadelphia

Disainibüroo: Huxley Wallace'i kollektiiv ja Graham Baba arhitektid
Disainerid: Joshua Henderson ja Matthew Parker
Projekt: Westward, Seattle

76 istet ja üle selle (Parima restorani kujunduse või renoveerimise jaoks Põhja -Ameerikas alates 1. jaanuarist 2011)

Võitja: Disainibüroo: arhitektid Jensen
Disainerid: Scott Davis, Mark Jensen, Lincoln Lighthill, Dean Orr ja Andy Pluess
Projekt: Shed, Healdsburg, CA

Disainifirma: Munge Leung
Kujundaja: Sai Leung ja Alessandro Munge
Projekt: Hawksworthi restoran, Vancouver

Disainibüroo: Slade Architecture
Disainerid: Hayes Slade ja James Slade
Projekt: Virgin Atlantic Airway klubihoone Newark Liberty rahvusvahelises lennujaamas, Newark, NJ

2014 James Beardi fondi restoran ja koka auhinnad

Parim kokk: suured järved (IL, IN, MI, OH)

Võitja: Dave Beran, Järgmine, Chicago

Curtis Duffy, Grace, Chicago

Jonathon Sawyer, Greenhouse Tavern, Cleveland

Paul Virant, Vie restoran, Western Springs, IL

Andrew Zimmerman, Sepia, Chicago

Parim kokk: Kesk-Atlandi ookean (DC, DE, MD, NJ, PA, VA)

Võitja: Vikram Sunderam, Rasika, Washington, D.C.

Cathal Armstrong, restoran Eve, Aleksandria, VA

Spike Gjerde, Woodberry Kitchen, Baltimore

Brad Spence, Amis, Philadelphia

Cindy Wolf, Charleston, Baltimore

Parim kokk: Midwest (IA, KS, MN, MO, ND, NE, SD, WI)

Võitja: Justin Aprahamian, Sanford, Milwaukee

Paul Berglund, Bachelor Farmer, Minneapolis

Gerard Craft, Niche, Clayton, MO

Michelle Gayer, soolane tart, Minneapolis

Kevin Nashan, Sidney Street Café, St. Louis

Lenny Russo, restoran Heartland & amp Farm Direct Market, St. Paul, MN

Parim kokk: New York City (viis linnaosa)

Võitja: Aprill Bloomfield, Täpiline siga

Parim kokk: kirdeosa (CT, MA, ME, NH, NY STATE, RI, VT)

Võitja: Jamie Bissonnette, Coppa, Boston

Joanne Chang, jahu pagariäri + kohvik, Boston

Gerry Hayden, The North Fork Table & amp Inn, Southold, NY

Matt Jennings, Farmstead Inc., Providence, RI

Michael Leviton, Lumière, Newton, MA

Barry Maiden, näljane ema, Cambridge, MA

Parim kokk: Loode (AK, ID, MT, OR, WA, WY)

Võitja: Naomi Pomeroy, Beast, Portland, OR

Renee Erickson, Vaal võidab, Seattle

Jason Franey, Canlis, Seattle

Ethan Stowell, Staple & amp; Fancy, Seattle

Cathy Whims, Nostrana, Portland, OR

Parim kokk: lõuna (AL, AR, FL, LA, MS, PR)

Võitja: Ryan Prewitt, Pêche Seafood Grill, New Orleans

Võitja: Sue Zemanick, Gautreau's, New Orleans

Vishwesh Bhatt, Snackbar, Oxford, MS

Justin Devillier, La Petite Grocery, New Orleans

Alon Shaya, Domenica, New Orleans

Parim kokk: Kagu (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

Võitja: Ashley Christensen, Poole kesklinna söögikoht, Raleigh, NC

Kathy Cary, Lilly, Louisville, KY

Edward Lee, 610 Magnolia, Louisville, KY

Steven Satterfield, Miller Union, Atlanta

Tandy Wilson, City House, Nashville

Parim kokk: Edela (AZ, CO, NM, OK, TX, UT)

Võitja: Chris Shepherd, Underbelly, Houston

Kevin Binkley, Binkley, Cave Creek, AZ

Bryce Gilmore, Barley Swine, Austin

Hugo Ortega, Hugo, Houston

Justin Yu, Oxheart, Houston

Võitja: Daniel Patterson, Coi, San Francisco

Stuart Brioza ja Nicole Krasinski, State Bird Provisions, San Francisco

Michael Cimarusti, Providence, Los Angeles

Corey Lee, Benu, San Francisco

Jon Shook ja Vinny Dotolo, loom, Los Angeles

Parim uus restoran

Võitja: Pêche Seafood Grill, New Orleans

Silmapaistev vein, õlu või kangete alkohoolsete jookide professionaal

Võitja: Garrett Oliver, Brooklyni õlletehas, Brooklyn, NY

Sam Calagione, Dogfish Head Craft Brewery, Milton, DE

Ron Cooper, Del Maguey Single Village Mezcal, Ranchos de Taos, NM

Harlen Wheatley, Buffalo Trace Distillery, Frankfort, KY

David Wondrich, vaimude koolitaja, Brooklyn, NY

Suurepärane veiniprogramm

Võitja: Ait Blackberry talus, Walland, TN

Silmapaistev baariprogramm

Võitja: Baar hotellis NoMad, NYC

Baar Agricole, San Francisco

Maison Premiere, Brooklyn, NY

Silmapaistev teenindus
Esitaja Stella Artois®
Restoran, mis näitab kõrgeid külalislahkuse ja teeninduse standardeid. Kandidaadid peavad olema tegutsenud vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Restoran aadressil Meadowood, St. Helena, CA

Silmapaistev kondiitrikokk
Kokk või pagar, kes valmistab magustoite, saiakesi või leiba ja kes on tipptasemel standardikandja. Kandidaadid peavad olema kondiitrid või pagarid vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Dominique Ansel, Dominique Ansel pagariäri, NYC

Dana Cree, Blackbird, Chicago

Belinda Leong, sünd. kondiitritooted, San Francisco

Dahlia Narvaez, Osteria Mozza, Los Angeles

Christina Tosi, Momofuku, NYC

Suurepärane restoranipidaja
Töötav restoranipidaja, kes seab restoranitegevuses ja ettevõtluses kõrged riiklikud standardid. Kandidaadid peavad olema restoraniettevõttes tegutsenud vähemalt 10 aastat. Kandidaate ei tohi viimase 10 aasta jooksul esitada James Beardi fondi kokaauhinnale.

Võitja: Barbara Lynch, Barbara Lynch Gruppo (nr 9 Park, Menton, B & ampG Oysters jt), Boston

Donnie Madia, One Off Hospitality Group, (Blackbird, Avec, The Publican jt), Chicago

Cindy Pawlcyn, Mustards Grill ja Cindy's Back Street Kitchen, Napa Valley, CA

Caroline Styne, Lucques, A.O.C., Tavern ja teised, Los Angeles

Phil Suarez, Suarezi restoranigrupp, NYC (ABC köök, Jean-Georges, wd

Aasta tõusev tähtkokk
Esitaja S.Pellegrino® sädelev looduslik mineraalvesi
30 -aastane või noorem kokk, kellel on muljetavaldav talent ja kellel on lähiaastatel tõenäoliselt märkimisväärne mõju tööstusele.

Võitja: Jimmy Bannos juunior, Lilla siga, Chicago

Võitja: Blaine Wetzel, Willows Inn Lummi saarel, Lummi saar, WA

Katie Button, Cúrate, Asheville, NC

Jessica Largey, Manresa, Los Gatos, CA

David Posey, Blackbird, Chicago

Silmapaistev restoran
Esitab Acqua Panna® looduslik allikavesi
Ameerika Ühendriikide restoran, mis on rahvusliku standardi kandja, kes tagab toidu, atmosfääri ja teeninduse järjepideva kvaliteedi ja tipptaseme.
Kandidaadid peavad olema tegutsenud vähemalt 10 või enam aastat järjest.

Võitja: Kaldus uks, San Francisco

Highlands Bar and Grill, Birmingham, AL

Silmapaistev kokk
Esitlevad üleriietatud metallikunstnikud
Töötav kokk Ameerikas, kelle karjäär on seadnud riiklikud tööstusstandardid ja kes on olnud inspiratsiooniks teistele toiduprofessionaalidele. Kandidaadid peavad olema kokad töötanud vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Nancy Silverton, Pizzeria Mozza, Los Angeles

Michael Anthony, Gramercy kõrts, NYC

Sean Brock, McCrady's, Charleston, SC

Suzanne Goin, Lucques, Los Angeles

David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA

Marc Vetri, Vetri, Philadelphia

2014 James Beardi fond Ameerika klassika

Hanseni Sno-Bliz, New Orleans
Omanik: Ashley Hansen

Nicki Itaalia kohvik, McMinnville, OR
Omanikud: Nick Peirano, Carmen Peirano ja Eric Ferguson

Olneyville New Yorgi süsteem, Providence, RI
Omanikud: Stephanie Stevens Turini ja Greg Stevens

Perini rantšo liharestoran, Buffalo Gap, TX
Omanikud: Lisa ja Tom Perini

Sokolowski University Inn, Cleveland
Omanikud: Bernard Sokolowski, Mary Balbier ja Michael Sokolowski

2014 James Beardi sihtasutus Who's Who of Food & amp Beverage Ameerikas


Jonathan Waxman ja Gavin Kaysen teevad koostööd JBF -i Taste America jaoks Minneapolises - retseptid

2014 James Beardi fondi auhinnad

James Beardi fond austab 2014. aasta JBF auhindadega kulinaariavaldkonna spetsialiste üle kogu riigi. Raamatu-, ringhäälingu- ja ajakirjandusauhindade võitjad kuulutatakse välja täna õhtul Gotham Hallis ning James Beardi auhindade gala toimub esmaspäeval, 5. mail Lincoln Centeri David H. Kochi teatris. Hangi oma piletid juba täna! Palju õnne kõigile meie nominentidele!

2014 James Beardi fondi ringhäälingu ja uue meedia auhinnad

Raadiosaade/heli veebisaade

Võitja: See Ameerika elu
Saatejuht: Ben Calhoun
Valdkond: Raadio
Produtsent: Ben Calhoun

Siin ja nüüd
Saatejuhid: MeghnaChakrabarti, Jeremy Hobson ja Robin Young
Valdkond: Raadio
Tootja: KathyGunst

Suurepärane laud
Saatejuht: Lynne Rossetto Kasper
Valdkond: Ameerika avalik meedia ja avalik raadio
Produtsendid: Jennifer Russell ja Sally Swift

Eri-/dokumentaalfilm

Võitja: Alabama söömine
Võrk: PBS
Produtsendid: Andrew Beck Grace ja Bartley Powers

CBS pühapäevahommik: "Söö, joo ja ole rõõmus"
Saatejuht: Charles Osgood
Võrk: CBS
Produtsendid: Gavin Boyle, Cathy Lewis, Amol Mhatre, Rand Morrison, Amy Rosner, Jason Sacca ja Robin Sanders

Harvey tüdrukud: võimaluste piiramine
Võrk: PBS
Produtsendid: Thaddeus Homan, Katrina Parks ja Michael Parks

Teleprogramm, stuudios või fikseeritud kohas

Võitja: Martha Stewarti kokakool
Saatejuht: Martha Stewart
Võrk: PBS
Produtsendid: Greta Anthony, Christina Deyo, Michael Morrison, Olivia Schneider, Martha Stewart, Calia Van Dyk ja Lisa Wagner

Heartlandi tabel
Saatejuht: Amy Thielen
Võrk: toiduvõrk
Produtsendid: Lidia Bastianich, Peter Gethers, Tanya Bastianich Manuali ja Shelly Burgess Nicotra

Lidia köök
Saatejuht: Lidia Bastianich
Võrk: PBS
Produtsent: Lidia Bastianich, Tanya Bastianich Manuali, Shelly Burgess Nicotra ja John Parry

Teleprogramm, asukohas

Võitja: Koka mõistus
Saatejuht: Anthony Bourdain
Võrk: PBS
Produtsendid: Jared Andrukanis, Anthony Bourdain, Joe Caterini, Chris Collins, Michael Steed ja Lydia Tenaglia

Koka elu
Saatejuht: Vivian Howard
Võrk: PBS
Produtsendid: Cynthia Hill ja Markay Media

Lidia tähistab Ameerikat: vabadus ja iseseisvus
Saatejuht: Lidia Bastianich
Võrk: PBS
Produtsendid: Anne Adams, Mimi Adams, Lidia Bastianich, Laurie Donnelly, Shelly Burgess Nicotra ja Rob Tate

Televisiooni segment

Võitja: Reedene kunst, toidukunst
Võrk: MIKS-TV
Produtsent: Monica Rogozinski

Ameerika teekond
Saatejuht: Tom Foreman
Võrk: CNN ja CNN.com
Produtsendid: Jeremy Harlan ja Sarah LeTrent

CBS pühapäeva hommik
Saatejuht: Martha Teichner
Võrk: CBS
Produtsendid: Jon Carras ja Mary Raffalli

Video veebisaade, fikseeritud asukoht ja/või juhendamine

Võitja: Janu pärast.
youtube.com/tastemade
Produtsendid: Jay Holzer ja Eric Slatkin

ChefSteps
chefsteps.com
Saatejuht: Grant Lee Crilly ja Christopher Young
Produtsent: Ryan Matthew Smith

Upwave Eat Videos
upwave.com
Saatejuhid: Pancho Gatchalian, Sarah Mastracco ja Jamie Tiampo
Tootjad: SeeFood Media, Space Station Media ja Upwave

Video veebisaade, asukohas

Võitja: Mitmeaastane plaat: Euroopa ja Lõuna -Aasia
theperennialplate.com
Saatejuhid: Mirra Fine ja Daniel Klein
Produtsendid: Mirra Fine ja Daniel Klein

Tume rukis
darkrye.com
Produtsendid: Clyde Burley, Ira Chute ja Kelly Le Castre

Köögi vinjett
kitchenvignettes.blogspot.com/PBS
Produtsendid: Aube Giroux ja Matt Schoch

Silmapaistev isik/võõrustaja

Võitja: Saatejuht: Ina Garten
Paljajalu Contessa: Tagasi põhitõdede juurde
Võrk: toiduvõrk

Saatejuht: Sara Moulton
Sara nädalaöö
Võrk: PBS

Saatejuht: Andrea Robinson
30-minutiline veinivurr
andreawine.com

2014 James Beardi fondi ajakirjandusauhinnad

2013. aastal inglise keeles avaldatud artiklite jaoks.

Toiduvalmistamine, retseptid või juhised

Võitja: Andy Ricker
Saveur
"Siiami täht"

Scott Mowbray ja Ann Taylor Pittman
Cooking Light
"7 lihtsat viisi paremaks kokkamiseks"

Erinevad toimetajad
Head isu
"Kuidas kohe süüa teha"

Toit ja kultuur

Võitja: John Birdsall
Õnnelik virsik
"Ameerika, teie toit on nii gei"

Lauren Collins
New Yorker
"Tulesööjad"

Corby Kummer
Smithsonian
"Kas Starbucks saab teha sarvesaia jaoks seda, mida see tegi kohvi jaoks?"

Toit ja reisimine

Võitja: Nick Paumgarten
Head isu
"Lõunasöök hinnaga 8500 Ft."

Greg Larson
Õnnelik virsik
"Reisimine põhjamaal"

Gary Shteyngart
Reisimine + vaba aeg
"Maksimaalne Bombay"

Toidu katvus üldist huvi pakkuvas väljaandes

Võitja: The Wall Street Journal
Jaotis "Off Duty"
Beth Kracklauer

San Francisco kroonika
Jaotis "Toit ja vein"
Michael Bauer, Jon Bonné ja Miriam Morgan

Washingtoni
Jaotis "Maitse"
Todd Kliman ja Ann Limpert

Toidupoliitika, poliitika ja keskkond

Võitja: Eli Saslow
Washington Post
"Toidutalonge"

Maryn McKenna
Toidu- ja keskkonnateatiste võrgustik ja keskmine
"Antibiootikumijärgse tuleviku ettekujutamine"

Craig Welch
Seattle Times
"Meremuutus: Vaikse ookeani ohtlik pööre"

Toiduga seotud veerud

Võitja: Adam Sachs
Head isu
Obsessivoor

Tamar Haspel
Washington Post
Maandamata

Kristen Miglore
Toit 52
Geeniuse retseptid

Rühmatoidu ajaveeb

Võitja: Kõigepealt pidustame

Tervis ja heaolu

Võitja: Rachael Moeller Gorman
EatingWell
"Täistera, vähendatud rasvasisaldusega, nullkaloriline, kõrge kiudainesisaldusega, kergelt magustatud tõde toidumärgiste kohta"

Elizabeth Gunnison Dunn
The Wall Street Journal
"See pole Carbonara"

Sidney Fry, MS, RD
Cooking Light
"Sool"

Võitja: Lisa Hanawalt
Õnnelik virsik
"Teel koos Wyliega"

Ira Chute ja Chris Ying
Tume rukis
"Visioon post-apokalüptilisest köögist: frankenchicken"

Monica Hesse
Washington Post
"Gwyneth Paltrow: Me armastame teda vihata, aga me ostame talle igal juhul kokaraamatu"

Individuaalse toidu ajaveeb

Võitja: Koduigatsus Texan
Lisa Fain

Toit mõtlematutele
Michael Procopio

Vaese mehe pidu
Elissa Altman

Isiklik essee

Võitja: Fuksia Dunlop
Õnnelik virsik
"Kuke supp"

Elizabeth Gilbert
Väljaspool
"Ära aja sassi täiuslikuga"

Gabrielle Hamilton
Head isu
"Arva ära, kes tuleb õhtusöögile?"

Võitja: Francis Lam
Õnnelik virsik
"Päev Long Islandil koos Alex Lee'ga"

Alex Halberstadt
Ajakiri New York Times
"Õige vürtsi ümberkujundav jõud"

Peter Meehan
Õnnelik virsik
"Elu ja kuidas see kokkadega juhtub"

Visuaalne jutustamine

Võitja: James Maikowski, Patricia Sanchez, Stephen Scoble ja Fredrika Stjärne
Toit ja vein
"Parim uus peakokk, tähed", "Austrid ja amp Gumbo: peakoka New Orleansi pidu", "Köögiviljad kohe"

Jeff Allen, Jonathan Boncek, Andrew Cebulka, Langdon Clay, Tim Hussey, Allston McCrady ja Susan Puckett
Kohalik maitse
"Dinin 'Down in the Delta", "Ferm Belief", "Fire It Up"

Chris Higdon, Jessie Kriech-Higdon ja Jen White
Spenseri ajakiri
"Kontrollitud põletus", "Juhtige meid kiusatusse", "Lõunamaine magus eliksiir"

Vein, kanged alkohoolsed joogid ja muud joogid

Võitja: Besha Rodell
Punch
"40 untsi vabadusse"

Ray Isle
Toit ja vein
"Lahing Ameerika vanimate viinapuude pärast"

Josh Ozersky
The Wall Street Journal
"Bourboni maania!"

Craig Claiborne'i auhinnatud restoranide ülevaateauhind

Võitja: Alan Richman
GQ
"Alan Richman kõnnib juudi delikatessi." "Jalakas: kas Brooklyn on valmis keerukaks einestamiseks?", "ZZ's, New Yorgi kõige kallim söögikoht 58 minutit"

Alison Cook
Houstoni kroonika
"Korgitser BBQ uus Houstoni klassika", "Pho Hungi kosmiline supp", "Pass vabastab mängulisuse plaadid"

Besha Rodell
L.A. nädalas
"Black Hogg Down", "Outback Steakhouse Review: Palun ärge nimetage seda toitu Austraaliaks", "Sqirl Review: Jessica Koslow väike restoran serveerib mõnda parimat toitu Los Angeleses"

MFK Fisheri väärika kirjutamise auhind

Võitja: John Jeremiah Sullivan
Õnnelik virsik
"Panin purgi Tennesseesse"

Francis Lam
Head isu
"Vanusega paraneb"

Mees Martin
Aed ja võimenduspüstol
"Lugu kahest köögist"

Aasta väljaanne

2014 James Beardi fondi raamatuauhinnad

Ameerika toiduvalmistamine

Võitja: Uus Kesk -Lääne tabel: 200 Heartlandi retsepti
Amy Thielen
(Juhuslik maja)

Ma armastan New Yorki: koostisosad ja retseptid
Daniel Humm ja Will Guidara
(Kümme kiirust)

Hapukurk, sead ja viski: Retseptid minu kolmest lemmiktoidugrupist ja siis mõnest
John Currence
(Andrews McMeeli kirjastus)

Küpsetamine ja magustoit

Võitja: Prantsuse kondiitritoodete kunst
Jacquy Pfeiffer koos Martha Rose Shulmaniga
(Knopf)

Magus
Valerie Gordon
(Käsitööline)

Tartine raamat nr 3: kaasaegne iidne klassikaline tervik
Chad Robertson
(Kroonikaraamatud)

Võitja: Kokteililabor: maitsete ja aroomide saladuste lahtimõtestamine jookides koos retseptidega
Tony Conigliaro
(Kümme kiirust)

Purjus botaanik: taimed, mis loovad maailma suurepäraseid jooke
Amy Stewart

(Algonquini raamatud)

Uus California vein: teejuht tootjatele ja veinid, mis on maitserevolutsiooni taga
Jon Bonne
(Kümme kiirust)

Toiduvalmistamine professionaalsest vaatenurgast

Võitja: Ajalooline Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury USA)

Manresa: söödav peegeldus
David Kinch koos Christine Muhlkega
(Kümme kiirust)

René Redzepi: Töö pooleli
René Redzepi
(Phaidon Press)

Keskenduge tervisele

Võitja: Gluteenivaba tüdruk iga päev
Shauna James Ahern ja Daniel Ahern
(Houghton Mifflin Harcourt)

VB6: Kaalu langetamiseks ja tervise taastamiseks sööge enne kella 6:00 veganit. . . hea jaoks
Mark Bittman
(Kirjastus Clarkson Potter)

Nädalavahetuse imed: maitsvad ja tervislikud õhtusöögid 30 minutiga või vähem
Ellie Krieger
(Houghton Mifflin Harcourt)

Üldine toiduvalmistamine

Võitja: Suits: uus küttepuude valmistamine
Tim Byres
(Rizzoli New York)

Üks hea roog
David Tanis
(Käsitööline)

Proovige seda kodus: Retseptid minu peast teie taldrikuni
Richard Blais
(Kirjastus Clarkson Potter)

Rahvusvaheline

Võitja: Iga riisitera: lihtne Hiina koduköök
Fuksia Dunlop
(W. W. Norton & amp; Company)

Tagasi jõgedesse: retseptid ja mälestused Himaalaja jõeorgudest
Vikas Khanna koos Andrew Blackmore-Dobbyniga
(Lake Isle Press)

Kastmed ja amplikujud: pasta Itaalia moodi
Oretta Zanini DeVita ja Maureen B. Fant
(W. W. Norton & amp; Company)

Fotograafia

Võitja: René Redzepi: Töö pooleli
Fotograafid: Ali Kurshat Altinsoy, Ditte Isager, René Redzepi, Lars Williams ja Noma Team
(Phaidon Press)

Ajalooline Heston
Fotograaf: Romas Foord
(Bloomsbury USA)

Mastivendade šokolaad
Fotograaf: Tuukka Koski
(Väike, pruun ja ettevõte)

Viide ja stipendium

Võitja: Hingetoit: Ameerika köögi üllatav lugu üks taldrik korraga
Adrian Miller
(Põhja -Carolina ülikooli ajakirjandus)

Toidu ajalugu 100 retseptis
William Sitwell
(Väike, pruun ja ettevõte)

Kaasaegne toit, moraalne toit: enesekontroll, teadus ja kaasaegse Ameerika söömise tõus kahekümnenda sajandi alguses
Helen Zoe Veit
(Põhja -Carolina ülikooli ajakirjandus)

Üksik teema

Võitja: Kulinaarsed linnud: ülim kodulindude kokaraamat
John Ash koos James O. Fraioliga
(Running Press)

Kala: 54 mereande
Cree LeFavour
(Kroonikaraamatud)

Charcuterie: nuumatud vasika juhend vorsti, salumi, pasteetide, praadide, kohvi ja muude lihatoodete valmistamiseks
Taylor Boetticher ja Toponia Miller
(Kümme kiirust)

Köögiviljakeskne ja taimetoitlane

Võitja: Köögiviljaoskus
Deborah Madison
(Kümme kiirust)

Pidu: rikkalik taimetoit igale sööjale ja isule
Sarah Copeland
(Kroonikaraamatud)

River Cottage Veg
Hugh Fearnley-Whittingstall
(Kümme kiirust)

Kirjandus ja kirjandus

Võitja: Soolsuhkrurasv: kuidas toiduhiiglased meid haakisid
Michael Moss
(Juhuslik maja)

Hargnemine teel: jutud toidust, naudingust ja avastamisest teel
Toimetanud James Oseland
(Üksik planeet)

Provence, 1970: M. F. K. Fisher, Julia Child, James Beard ja Ameerika maitse taastamine
Luke Barr
(Kirjastus Clarkson Potter)

Kokaraamatute kuulsuste hall

Aasta kokaraamat

Ajalooline Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury USA)

2014 James Beardi sihtasutuse väljapaistvad restoranidisainiauhinnad

75 istekohta ja alla (Parima restorani kujunduse või renoveerimise jaoks Põhja -Ameerikas alates 1. jaanuarist 2011)

Võitja: Disainibüroo: Lawton Stanley arhitektid
Disainerid: Maria Contreras, Christopher Lawton ja Micah Stanley
Projekt: Grace, Chicago

Disainibüroo: Assimilation Design Lab LLC ja Otto Architects LLC
Disainerid: Josh Otto ja David Whipple
Projekt: Tria Taproom, Philadelphia

Disainibüroo: Huxley Wallace'i kollektiiv ja Graham Baba arhitektid
Disainerid: Joshua Henderson ja Matthew Parker
Projekt: Westward, Seattle

76 istet ja üle selle (Parima restorani kujunduse või renoveerimise jaoks Põhja -Ameerikas alates 1. jaanuarist 2011)

Võitja: Disainibüroo: arhitektid Jensen
Disainerid: Scott Davis, Mark Jensen, Lincoln Lighthill, Dean Orr ja Andy Pluess
Projekt: Shed, Healdsburg, CA

Disainifirma: Munge Leung
Kujundaja: Sai Leung ja Alessandro Munge
Projekt: Hawksworthi restoran, Vancouver

Disainibüroo: Slade Architecture
Disainerid: Hayes Slade ja James Slade
Projekt: Virgin Atlantic Airway klubihoone Newark Liberty rahvusvahelises lennujaamas, Newark, NJ

2014 James Beardi fondi restoran ja koka auhinnad

Parim kokk: suured järved (IL, IN, MI, OH)

Võitja: Dave Beran, Järgmine, Chicago

Curtis Duffy, Grace, Chicago

Jonathon Sawyer, Greenhouse Tavern, Cleveland

Paul Virant, Vie restoran, Western Springs, IL

Andrew Zimmerman, Sepia, Chicago

Parim kokk: Kesk-Atlandi ookean (DC, DE, MD, NJ, PA, VA)

Võitja: Vikram Sunderam, Rasika, Washington, D.C.

Cathal Armstrong, restoran Eve, Aleksandria, VA

Spike Gjerde, Woodberry Kitchen, Baltimore

Brad Spence, Amis, Philadelphia

Cindy Wolf, Charleston, Baltimore

Parim kokk: Midwest (IA, KS, MN, MO, ND, NE, SD, WI)

Võitja: Justin Aprahamian, Sanford, Milwaukee

Paul Berglund, Bachelor Farmer, Minneapolis

Gerard Craft, Niche, Clayton, MO

Michelle Gayer, soolane tart, Minneapolis

Kevin Nashan, Sidney Street Café, St. Louis

Lenny Russo, restoran Heartland & amp Farm Direct Market, St. Paul, MN

Parim kokk: New York City (viis linnaosa)

Võitja: Aprill Bloomfield, Täpiline siga

Parim kokk: kirdeosa (CT, MA, ME, NH, NY STATE, RI, VT)

Võitja: Jamie Bissonnette, Coppa, Boston

Joanne Chang, jahu pagariäri + kohvik, Boston

Gerry Hayden, The North Fork Table & amp Inn, Southold, NY

Matt Jennings, Farmstead Inc., Providence, RI

Michael Leviton, Lumière, Newton, MA

Barry Maiden, näljane ema, Cambridge, MA

Parim kokk: Loode (AK, ID, MT, OR, WA, WY)

Võitja: Naomi Pomeroy, Beast, Portland, OR

Renee Erickson, Vaal võidab, Seattle

Jason Franey, Canlis, Seattle

Ethan Stowell, Staple & amp; Fancy, Seattle

Cathy Whims, Nostrana, Portland, OR

Parim kokk: lõuna (AL, AR, FL, LA, MS, PR)

Võitja: Ryan Prewitt, Pêche Seafood Grill, New Orleans

Võitja: Sue Zemanick, Gautreau's, New Orleans

Vishwesh Bhatt, Snackbar, Oxford, MS

Justin Devillier, La Petite Grocery, New Orleans

Alon Shaya, Domenica, New Orleans

Parim kokk: Kagu (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

Võitja: Ashley Christensen, Poole kesklinna söögikoht, Raleigh, NC

Kathy Cary, Lilly, Louisville, KY

Edward Lee, 610 Magnolia, Louisville, KY

Steven Satterfield, Miller Union, Atlanta

Tandy Wilson, City House, Nashville

Parim kokk: Edela (AZ, CO, NM, OK, TX, UT)

Võitja: Chris Shepherd, Underbelly, Houston

Kevin Binkley, Binkley, Cave Creek, AZ

Bryce Gilmore, Barley Swine, Austin

Hugo Ortega, Hugo, Houston

Justin Yu, Oxheart, Houston

Võitja: Daniel Patterson, Coi, San Francisco

Stuart Brioza ja Nicole Krasinski, State Bird Provisions, San Francisco

Michael Cimarusti, Providence, Los Angeles

Corey Lee, Benu, San Francisco

Jon Shook ja Vinny Dotolo, loom, Los Angeles

Parim uus restoran

Võitja: Pêche Seafood Grill, New Orleans

Silmapaistev vein, õlu või kangete alkohoolsete jookide professionaal

Võitja: Garrett Oliver, Brooklyni õlletehas, Brooklyn, NY

Sam Calagione, Dogfish Head Craft Brewery, Milton, DE

Ron Cooper, Del Maguey Single Village Mezcal, Ranchos de Taos, NM

Harlen Wheatley, Buffalo Trace Distillery, Frankfort, KY

David Wondrich, vaimude koolitaja, Brooklyn, NY

Suurepärane veiniprogramm

Võitja: Ait Blackberry talus, Walland, TN

Silmapaistev baariprogramm

Võitja: Baar hotellis NoMad, NYC

Baar Agricole, San Francisco

Maison Premiere, Brooklyn, NY

Silmapaistev teenindus
Esitaja Stella Artois®
Restoran, mis näitab kõrgeid külalislahkuse ja teeninduse standardeid. Kandidaadid peavad olema tegutsenud vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Restoran aadressil Meadowood, St. Helena, CA

Silmapaistev kondiitrikokk
Kokk või pagar, kes valmistab magustoite, saiakesi või leiba ja kes on tipptasemel standardikandja. Kandidaadid peavad olema kondiitrid või pagarid vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Dominique Ansel, Dominique Ansel pagariäri, NYC

Dana Cree, Blackbird, Chicago

Belinda Leong, sünd. kondiitritooted, San Francisco

Dahlia Narvaez, Osteria Mozza, Los Angeles

Christina Tosi, Momofuku, NYC

Suurepärane restoranipidaja
Töötav restoranipidaja, kes seab restoranitegevuses ja ettevõtluses kõrged riiklikud standardid. Kandidaadid peavad olema restoraniettevõttes tegutsenud vähemalt 10 aastat. Kandidaate ei tohi viimase 10 aasta jooksul esitada James Beardi fondi kokaauhinnale.

Võitja: Barbara Lynch, Barbara Lynch Gruppo (nr 9 Park, Menton, B & ampG Oysters jt), Boston

Donnie Madia, One Off Hospitality Group, (Blackbird, Avec, The Publican jt), Chicago

Cindy Pawlcyn, Mustards Grill ja Cindy's Back Street Kitchen, Napa Valley, CA

Caroline Styne, Lucques, A.O.C., Tavern ja teised, Los Angeles

Phil Suarez, Suarezi restoranigrupp, NYC (ABC köök, Jean-Georges, wd

Aasta tõusev tähtkokk
Esitaja S.Pellegrino® sädelev looduslik mineraalvesi
30 -aastane või noorem kokk, kellel on muljetavaldav talent ja kellel on lähiaastatel tõenäoliselt märkimisväärne mõju tööstusele.

Võitja: Jimmy Bannos juunior, Lilla siga, Chicago

Võitja: Blaine Wetzel, Willows Inn Lummi saarel, Lummi saar, WA

Katie Button, Cúrate, Asheville, NC

Jessica Largey, Manresa, Los Gatos, CA

David Posey, Blackbird, Chicago

Silmapaistev restoran
Esitab Acqua Panna® looduslik allikavesi
Ameerika Ühendriikide restoran, mis on rahvusliku standardi kandja, kes tagab toidu, atmosfääri ja teeninduse järjepideva kvaliteedi ja tipptaseme.
Kandidaadid peavad olema tegutsenud vähemalt 10 või enam aastat järjest.

Võitja: Kaldus uks, San Francisco

Highlands Bar and Grill, Birmingham, AL

Silmapaistev kokk
Esitlevad üleriietatud metallikunstnikud
Töötav kokk Ameerikas, kelle karjäär on seadnud riiklikud tööstusstandardid ja kes on olnud inspiratsiooniks teistele toiduprofessionaalidele. Kandidaadid peavad olema kokad töötanud vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Nancy Silverton, Pizzeria Mozza, Los Angeles

Michael Anthony, Gramercy kõrts, NYC

Sean Brock, McCrady's, Charleston, SC

Suzanne Goin, Lucques, Los Angeles

David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA

Marc Vetri, Vetri, Philadelphia

2014 James Beardi fond Ameerika klassika

Hanseni Sno-Bliz, New Orleans
Omanik: Ashley Hansen

Nicki Itaalia kohvik, McMinnville, OR
Omanikud: Nick Peirano, Carmen Peirano ja Eric Ferguson

Olneyville New Yorgi süsteem, Providence, RI
Omanikud: Stephanie Stevens Turini ja Greg Stevens

Perini rantšo liharestoran, Buffalo Gap, TX
Omanikud: Lisa ja Tom Perini

Sokolowski University Inn, Cleveland
Omanikud: Bernard Sokolowski, Mary Balbier ja Michael Sokolowski

2014 James Beardi sihtasutus Who's Who of Food & amp Beverage Ameerikas


Jonathan Waxman ja Gavin Kaysen teevad koostööd JBF -i Taste America jaoks Minneapolises - retseptid

2014 James Beardi fondi auhinnad

James Beardi fond austab 2014. aasta JBF auhindadega kulinaariavaldkonna spetsialiste üle kogu riigi. Raamatu-, ringhäälingu- ja ajakirjandusauhindade võitjad kuulutatakse välja täna õhtul Gotham Hallis ning James Beardi auhindade gala toimub esmaspäeval, 5. mail Lincoln Centeri David H. Kochi teatris. Hangi oma piletid juba täna! Palju õnne kõigile meie nominentidele!

2014 James Beardi fondi ringhäälingu ja uue meedia auhinnad

Raadiosaade/heli veebisaade

Võitja: See Ameerika elu
Saatejuht: Ben Calhoun
Valdkond: Raadio
Produtsent: Ben Calhoun

Siin ja nüüd
Saatejuhid: MeghnaChakrabarti, Jeremy Hobson ja Robin Young
Valdkond: Raadio
Tootja: KathyGunst

Suurepärane laud
Saatejuht: Lynne Rossetto Kasper
Valdkond: Ameerika avalik meedia ja avalik raadio
Produtsendid: Jennifer Russell ja Sally Swift

Eri-/dokumentaalfilm

Võitja: Alabama söömine
Võrk: PBS
Produtsendid: Andrew Beck Grace ja Bartley Powers

CBS pühapäevahommik: "Söö, joo ja ole rõõmus"
Saatejuht: Charles Osgood
Võrk: CBS
Produtsendid: Gavin Boyle, Cathy Lewis, Amol Mhatre, Rand Morrison, Amy Rosner, Jason Sacca ja Robin Sanders

Harvey tüdrukud: võimaluste piiramine
Võrk: PBS
Produtsendid: Thaddeus Homan, Katrina Parks ja Michael Parks

Teleprogramm, stuudios või fikseeritud kohas

Võitja: Martha Stewarti kokakool
Saatejuht: Martha Stewart
Võrk: PBS
Produtsendid: Greta Anthony, Christina Deyo, Michael Morrison, Olivia Schneider, Martha Stewart, Calia Van Dyk ja Lisa Wagner

Heartlandi tabel
Saatejuht: Amy Thielen
Võrk: toiduvõrk
Produtsendid: Lidia Bastianich, Peter Gethers, Tanya Bastianich Manuali ja Shelly Burgess Nicotra

Lidia köök
Saatejuht: Lidia Bastianich
Võrk: PBS
Produtsent: Lidia Bastianich, Tanya Bastianich Manuali, Shelly Burgess Nicotra ja John Parry

Teleprogramm, asukohas

Võitja: Koka mõistus
Saatejuht: Anthony Bourdain
Võrk: PBS
Produtsendid: Jared Andrukanis, Anthony Bourdain, Joe Caterini, Chris Collins, Michael Steed ja Lydia Tenaglia

Koka elu
Saatejuht: Vivian Howard
Võrk: PBS
Produtsendid: Cynthia Hill ja Markay Media

Lidia tähistab Ameerikat: vabadus ja iseseisvus
Saatejuht: Lidia Bastianich
Võrk: PBS
Produtsendid: Anne Adams, Mimi Adams, Lidia Bastianich, Laurie Donnelly, Shelly Burgess Nicotra ja Rob Tate

Televisiooni segment

Võitja: Reedene kunst, toidukunst
Võrk: MIKS-TV
Produtsent: Monica Rogozinski

Ameerika teekond
Saatejuht: Tom Foreman
Võrk: CNN ja CNN.com
Produtsendid: Jeremy Harlan ja Sarah LeTrent

CBS pühapäeva hommik
Saatejuht: Martha Teichner
Võrk: CBS
Produtsendid: Jon Carras ja Mary Raffalli

Video veebisaade, fikseeritud asukoht ja/või juhendamine

Võitja: Janu pärast.
youtube.com/tastemade
Produtsendid: Jay Holzer ja Eric Slatkin

ChefSteps
chefsteps.com
Saatejuht: Grant Lee Crilly ja Christopher Young
Produtsent: Ryan Matthew Smith

Upwave Eat Videos
upwave.com
Saatejuhid: Pancho Gatchalian, Sarah Mastracco ja Jamie Tiampo
Tootjad: SeeFood Media, Space Station Media ja Upwave

Video veebisaade, asukohas

Võitja: Mitmeaastane plaat: Euroopa ja Lõuna -Aasia
theperennialplate.com
Saatejuhid: Mirra Fine ja Daniel Klein
Produtsendid: Mirra Fine ja Daniel Klein

Tume rukis
darkrye.com
Produtsendid: Clyde Burley, Ira Chute ja Kelly Le Castre

Köögi vinjett
kitchenvignettes.blogspot.com/PBS
Produtsendid: Aube Giroux ja Matt Schoch

Silmapaistev isik/võõrustaja

Võitja: Saatejuht: Ina Garten
Paljajalu Contessa: Tagasi põhitõdede juurde
Võrk: toiduvõrk

Saatejuht: Sara Moulton
Sara nädalaöö
Võrk: PBS

Saatejuht: Andrea Robinson
30-minutiline veinivurr
andreawine.com

2014 James Beardi fondi ajakirjandusauhinnad

2013. aastal inglise keeles avaldatud artiklite jaoks.

Toiduvalmistamine, retseptid või juhised

Võitja: Andy Ricker
Saveur
"Siiami täht"

Scott Mowbray ja Ann Taylor Pittman
Cooking Light
"7 lihtsat viisi paremaks kokkamiseks"

Erinevad toimetajad
Head isu
"Kuidas kohe süüa teha"

Toit ja kultuur

Võitja: John Birdsall
Õnnelik virsik
"Ameerika, teie toit on nii gei"

Lauren Collins
New Yorker
"Tulesööjad"

Corby Kummer
Smithsonian
"Kas Starbucks saab teha sarvesaia jaoks seda, mida see tegi kohvi jaoks?"

Toit ja reisimine

Võitja: Nick Paumgarten
Head isu
"Lõunasöök hinnaga 8500 Ft."

Greg Larson
Õnnelik virsik
"Reisimine põhjamaal"

Gary Shteyngart
Reisimine + vaba aeg
"Maksimaalne Bombay"

Toidu katvus üldist huvi pakkuvas väljaandes

Võitja: The Wall Street Journal
Jaotis "Off Duty"
Beth Kracklauer

San Francisco kroonika
Jaotis "Toit ja vein"
Michael Bauer, Jon Bonné ja Miriam Morgan

Washingtoni
Jaotis "Maitse"
Todd Kliman ja Ann Limpert

Toidupoliitika, poliitika ja keskkond

Võitja: Eli Saslow
Washington Post
"Toidutalonge"

Maryn McKenna
Toidu- ja keskkonnateatiste võrgustik ja keskmine
"Antibiootikumijärgse tuleviku ettekujutamine"

Craig Welch
Seattle Times
"Meremuutus: Vaikse ookeani ohtlik pööre"

Toiduga seotud veerud

Võitja: Adam Sachs
Head isu
Obsessivoor

Tamar Haspel
Washington Post
Maandamata

Kristen Miglore
Toit 52
Geeniuse retseptid

Rühmatoidu ajaveeb

Võitja: Kõigepealt pidustame

Tervis ja heaolu

Võitja: Rachael Moeller Gorman
EatingWell
"Täistera, vähendatud rasvasisaldusega, nullkaloriline, kõrge kiudainesisaldusega, kergelt magustatud tõde toidumärgiste kohta"

Elizabeth Gunnison Dunn
The Wall Street Journal
"See pole Carbonara"

Sidney Fry, MS, RD
Cooking Light
"Sool"

Võitja: Lisa Hanawalt
Õnnelik virsik
"Teel koos Wyliega"

Ira Chute ja Chris Ying
Tume rukis
"Visioon post-apokalüptilisest köögist: frankenchicken"

Monica Hesse
Washington Post
"Gwyneth Paltrow: Me armastame teda vihata, aga me ostame talle igal juhul kokaraamatu"

Individuaalse toidu ajaveeb

Võitja: Koduigatsus Texan
Lisa Fain

Toit mõtlematutele
Michael Procopio

Vaese mehe pidu
Elissa Altman

Isiklik essee

Võitja: Fuksia Dunlop
Õnnelik virsik
"Kuke supp"

Elizabeth Gilbert
Väljaspool
"Ära aja sassi täiuslikuga"

Gabrielle Hamilton
Head isu
"Arva ära, kes tuleb õhtusöögile?"

Võitja: Francis Lam
Õnnelik virsik
"Päev Long Islandil koos Alex Lee'ga"

Alex Halberstadt
Ajakiri New York Times
"Õige vürtsi ümberkujundav jõud"

Peter Meehan
Õnnelik virsik
"Elu ja kuidas see kokkadega juhtub"

Visuaalne jutustamine

Võitja: James Maikowski, Patricia Sanchez, Stephen Scoble ja Fredrika Stjärne
Toit ja vein
"Parim uus peakokk, tähed", "Austrid ja amp Gumbo: peakoka New Orleansi pidu", "Köögiviljad kohe"

Jeff Allen, Jonathan Boncek, Andrew Cebulka, Langdon Clay, Tim Hussey, Allston McCrady ja Susan Puckett
Kohalik maitse
"Dinin 'Down in the Delta", "Ferm Belief", "Fire It Up"

Chris Higdon, Jessie Kriech-Higdon ja Jen White
Spenseri ajakiri
"Kontrollitud põletus", "Juhtige meid kiusatusse", "Lõunamaine magus eliksiir"

Vein, kanged alkohoolsed joogid ja muud joogid

Võitja: Besha Rodell
Punch
"40 untsi vabadusse"

Ray Isle
Toit ja vein
"Lahing Ameerika vanimate viinapuude pärast"

Josh Ozersky
The Wall Street Journal
"Bourboni maania!"

Craig Claiborne'i auhinnatud restoranide ülevaateauhind

Võitja: Alan Richman
GQ
"Alan Richman kõnnib juudi delikatessi." "Jalakas: kas Brooklyn on valmis keerukaks einestamiseks?", "ZZ's, New Yorgi kõige kallim söögikoht 58 minutit"

Alison Cook
Houstoni kroonika
"Korgitser BBQ uus Houstoni klassika", "Pho Hungi kosmiline supp", "Pass vabastab mängulisuse plaadid"

Besha Rodell
L.A. nädalas
"Black Hogg Down", "Outback Steakhouse Review: Palun ärge nimetage seda toitu Austraaliaks", "Sqirl Review: Jessica Koslow väike restoran serveerib mõnda parimat toitu Los Angeleses"

MFK Fisheri väärika kirjutamise auhind

Võitja: John Jeremiah Sullivan
Õnnelik virsik
"Panin purgi Tennesseesse"

Francis Lam
Head isu
"Vanusega paraneb"

Mees Martin
Aed ja võimenduspüstol
"Lugu kahest köögist"

Aasta väljaanne

2014 James Beardi fondi raamatuauhinnad

Ameerika toiduvalmistamine

Võitja: Uus Kesk -Lääne tabel: 200 Heartlandi retsepti
Amy Thielen
(Juhuslik maja)

Ma armastan New Yorki: koostisosad ja retseptid
Daniel Humm ja Will Guidara
(Kümme kiirust)

Hapukurk, sead ja viski: Retseptid minu kolmest lemmiktoidugrupist ja siis mõnest
John Currence
(Andrews McMeeli kirjastus)

Küpsetamine ja magustoit

Võitja: Prantsuse kondiitritoodete kunst
Jacquy Pfeiffer koos Martha Rose Shulmaniga
(Knopf)

Magus
Valerie Gordon
(Käsitööline)

Tartine raamat nr 3: kaasaegne iidne klassikaline tervik
Chad Robertson
(Kroonikaraamatud)

Võitja: Kokteililabor: maitsete ja aroomide saladuste lahtimõtestamine jookides koos retseptidega
Tony Conigliaro
(Kümme kiirust)

Purjus botaanik: taimed, mis loovad maailma suurepäraseid jooke
Amy Stewart

(Algonquini raamatud)

Uus California vein: teejuht tootjatele ja veinid, mis on maitserevolutsiooni taga
Jon Bonne
(Kümme kiirust)

Toiduvalmistamine professionaalsest vaatenurgast

Võitja: Ajalooline Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury USA)

Manresa: söödav peegeldus
David Kinch koos Christine Muhlkega
(Kümme kiirust)

René Redzepi: Töö pooleli
René Redzepi
(Phaidon Press)

Keskenduge tervisele

Võitja: Gluteenivaba tüdruk iga päev
Shauna James Ahern ja Daniel Ahern
(Houghton Mifflin Harcourt)

VB6: Kaalu langetamiseks ja tervise taastamiseks sööge enne kella 6:00 veganit. . . hea jaoks
Mark Bittman
(Kirjastus Clarkson Potter)

Nädalavahetuse imed: maitsvad ja tervislikud õhtusöögid 30 minutiga või vähem
Ellie Krieger
(Houghton Mifflin Harcourt)

Üldine toiduvalmistamine

Võitja: Suits: uus küttepuude valmistamine
Tim Byres
(Rizzoli New York)

Üks hea roog
David Tanis
(Käsitööline)

Proovige seda kodus: Retseptid minu peast teie taldrikuni
Richard Blais
(Kirjastus Clarkson Potter)

Rahvusvaheline

Võitja: Iga riisitera: lihtne Hiina koduköök
Fuksia Dunlop
(W. W. Norton & amp; Company)

Tagasi jõgedesse: retseptid ja mälestused Himaalaja jõeorgudest
Vikas Khanna koos Andrew Blackmore-Dobbyniga
(Lake Isle Press)

Kastmed ja amplikujud: pasta Itaalia moodi
Oretta Zanini DeVita ja Maureen B. Fant
(W. W. Norton & amp; Company)

Fotograafia

Võitja: René Redzepi: Töö pooleli
Fotograafid: Ali Kurshat Altinsoy, Ditte Isager, René Redzepi, Lars Williams ja Noma Team
(Phaidon Press)

Ajalooline Heston
Fotograaf: Romas Foord
(Bloomsbury USA)

Mastivendade šokolaad
Fotograaf: Tuukka Koski
(Väike, pruun ja ettevõte)

Viide ja stipendium

Võitja: Hingetoit: Ameerika köögi üllatav lugu üks taldrik korraga
Adrian Miller
(Põhja -Carolina ülikooli ajakirjandus)

Toidu ajalugu 100 retseptis
William Sitwell
(Väike, pruun ja ettevõte)

Kaasaegne toit, moraalne toit: enesekontroll, teadus ja kaasaegse Ameerika söömise tõus kahekümnenda sajandi alguses
Helen Zoe Veit
(Põhja -Carolina ülikooli ajakirjandus)

Üksik teema

Võitja: Kulinaarsed linnud: ülim kodulindude kokaraamat
John Ash koos James O. Fraioliga
(Running Press)

Kala: 54 mereande
Cree LeFavour
(Kroonikaraamatud)

Charcuterie: nuumatud vasika juhend vorsti, salumi, pasteetide, praadide, kohvi ja muude lihatoodete valmistamiseks
Taylor Boetticher ja Toponia Miller
(Kümme kiirust)

Köögiviljakeskne ja taimetoitlane

Võitja: Köögiviljaoskus
Deborah Madison
(Kümme kiirust)

Pidu: rikkalik taimetoit igale sööjale ja isule
Sarah Copeland
(Kroonikaraamatud)

River Cottage Veg
Hugh Fearnley-Whittingstall
(Kümme kiirust)

Kirjandus ja kirjandus

Võitja: Soolsuhkrurasv: kuidas toiduhiiglased meid haakisid
Michael Moss
(Juhuslik maja)

Hargnemine teel: jutud toidust, naudingust ja avastamisest teel
Toimetanud James Oseland
(Üksik planeet)

Provence, 1970: M. F. K. Fisher, Julia Child, James Beard ja Ameerika maitse taastamine
Luke Barr
(Kirjastus Clarkson Potter)

Kokaraamatute kuulsuste hall

Aasta kokaraamat

Ajalooline Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury USA)

2014 James Beardi sihtasutuse väljapaistvad restoranidisainiauhinnad

75 istekohta ja alla (Parima restorani kujunduse või renoveerimise jaoks Põhja -Ameerikas alates 1. jaanuarist 2011)

Võitja: Disainibüroo: Lawton Stanley arhitektid
Disainerid: Maria Contreras, Christopher Lawton ja Micah Stanley
Projekt: Grace, Chicago

Disainibüroo: Assimilation Design Lab LLC ja Otto Architects LLC
Disainerid: Josh Otto ja David Whipple
Projekt: Tria Taproom, Philadelphia

Disainibüroo: Huxley Wallace'i kollektiiv ja Graham Baba arhitektid
Disainerid: Joshua Henderson ja Matthew Parker
Projekt: Westward, Seattle

76 istet ja üle selle (Parima restorani kujunduse või renoveerimise jaoks Põhja -Ameerikas alates 1. jaanuarist 2011)

Võitja: Disainibüroo: arhitektid Jensen
Disainerid: Scott Davis, Mark Jensen, Lincoln Lighthill, Dean Orr ja Andy Pluess
Projekt: Shed, Healdsburg, CA

Disainifirma: Munge Leung
Kujundaja: Sai Leung ja Alessandro Munge
Projekt: Hawksworthi restoran, Vancouver

Disainibüroo: Slade Architecture
Disainerid: Hayes Slade ja James Slade
Projekt: Virgin Atlantic Airway klubihoone Newark Liberty rahvusvahelises lennujaamas, Newark, NJ

2014 James Beardi fondi restoran ja koka auhinnad

Parim kokk: suured järved (IL, IN, MI, OH)

Võitja: Dave Beran, Järgmine, Chicago

Curtis Duffy, Grace, Chicago

Jonathon Sawyer, Greenhouse Tavern, Cleveland

Paul Virant, Vie restoran, Western Springs, IL

Andrew Zimmerman, Sepia, Chicago

Parim kokk: Kesk-Atlandi ookean (DC, DE, MD, NJ, PA, VA)

Võitja: Vikram Sunderam, Rasika, Washington, D.C.

Cathal Armstrong, restoran Eve, Aleksandria, VA

Spike Gjerde, Woodberry Kitchen, Baltimore

Brad Spence, Amis, Philadelphia

Cindy Wolf, Charleston, Baltimore

Parim kokk: Midwest (IA, KS, MN, MO, ND, NE, SD, WI)

Võitja: Justin Aprahamian, Sanford, Milwaukee

Paul Berglund, Bachelor Farmer, Minneapolis

Gerard Craft, Niche, Clayton, MO

Michelle Gayer, soolane tart, Minneapolis

Kevin Nashan, Sidney Street Café, St. Louis

Lenny Russo, restoran Heartland & amp Farm Direct Market, St. Paul, MN

Parim kokk: New York City (viis linnaosa)

Võitja: Aprill Bloomfield, Täpiline siga

Parim kokk: kirdeosa (CT, MA, ME, NH, NY STATE, RI, VT)

Võitja: Jamie Bissonnette, Coppa, Boston

Joanne Chang, jahu pagariäri + kohvik, Boston

Gerry Hayden, The North Fork Table & amp Inn, Southold, NY

Matt Jennings, Farmstead Inc., Providence, RI

Michael Leviton, Lumière, Newton, MA

Barry Maiden, näljane ema, Cambridge, MA

Parim kokk: Loode (AK, ID, MT, OR, WA, WY)

Võitja: Naomi Pomeroy, Beast, Portland, OR

Renee Erickson, Vaal võidab, Seattle

Jason Franey, Canlis, Seattle

Ethan Stowell, Staple & amp; Fancy, Seattle

Cathy Whims, Nostrana, Portland, OR

Parim kokk: lõuna (AL, AR, FL, LA, MS, PR)

Võitja: Ryan Prewitt, Pêche Seafood Grill, New Orleans

Võitja: Sue Zemanick, Gautreau's, New Orleans

Vishwesh Bhatt, Snackbar, Oxford, MS

Justin Devillier, La Petite Grocery, New Orleans

Alon Shaya, Domenica, New Orleans

Parim kokk: Kagu (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

Võitja: Ashley Christensen, Poole kesklinna söögikoht, Raleigh, NC

Kathy Cary, Lilly, Louisville, KY

Edward Lee, 610 Magnolia, Louisville, KY

Steven Satterfield, Miller Union, Atlanta

Tandy Wilson, City House, Nashville

Parim kokk: Edela (AZ, CO, NM, OK, TX, UT)

Võitja: Chris Shepherd, Underbelly, Houston

Kevin Binkley, Binkley, Cave Creek, AZ

Bryce Gilmore, Barley Swine, Austin

Hugo Ortega, Hugo, Houston

Justin Yu, Oxheart, Houston

Võitja: Daniel Patterson, Coi, San Francisco

Stuart Brioza ja Nicole Krasinski, State Bird Provisions, San Francisco

Michael Cimarusti, Providence, Los Angeles

Corey Lee, Benu, San Francisco

Jon Shook ja Vinny Dotolo, loom, Los Angeles

Parim uus restoran

Võitja: Pêche Seafood Grill, New Orleans

Silmapaistev vein, õlu või kangete alkohoolsete jookide professionaal

Võitja: Garrett Oliver, Brooklyni õlletehas, Brooklyn, NY

Sam Calagione, Dogfish Head Craft Brewery, Milton, DE

Ron Cooper, Del Maguey Single Village Mezcal, Ranchos de Taos, NM

Harlen Wheatley, Buffalo Trace Distillery, Frankfort, KY

David Wondrich, vaimude koolitaja, Brooklyn, NY

Suurepärane veiniprogramm

Võitja: Ait Blackberry talus, Walland, TN

Silmapaistev baariprogramm

Võitja: Baar hotellis NoMad, NYC

Baar Agricole, San Francisco

Maison Premiere, Brooklyn, NY

Silmapaistev teenindus
Esitaja Stella Artois®
Restoran, mis näitab kõrgeid külalislahkuse ja teeninduse standardeid. Kandidaadid peavad olema tegutsenud vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Restoran aadressil Meadowood, St. Helena, CA

Silmapaistev kondiitrikokk
Kokk või pagar, kes valmistab magustoite, saiakesi või leiba ja kes on tipptasemel standardikandja. Kandidaadid peavad olema kondiitrid või pagarid vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Dominique Ansel, Dominique Ansel pagariäri, NYC

Dana Cree, Blackbird, Chicago

Belinda Leong, sünd. kondiitritooted, San Francisco

Dahlia Narvaez, Osteria Mozza, Los Angeles

Christina Tosi, Momofuku, NYC

Suurepärane restoranipidaja
Töötav restoranipidaja, kes seab restoranitegevuses ja ettevõtluses kõrged riiklikud standardid. Kandidaadid peavad olema restoraniettevõttes tegutsenud vähemalt 10 aastat. Kandidaate ei tohi viimase 10 aasta jooksul esitada James Beardi fondi kokaauhinnale.

Võitja: Barbara Lynch, Barbara Lynch Gruppo (nr 9 Park, Menton, B & ampG Oysters jt), Boston

Donnie Madia, One Off Hospitality Group, (Blackbird, Avec, The Publican jt), Chicago

Cindy Pawlcyn, Mustards Grill ja Cindy's Back Street Kitchen, Napa Valley, CA

Caroline Styne, Lucques, A.O.C., Tavern ja teised, Los Angeles

Phil Suarez, Suarezi restoranigrupp, NYC (ABC köök, Jean-Georges, wd

Aasta tõusev tähtkokk
Esitaja S.Pellegrino® sädelev looduslik mineraalvesi
30 -aastane või noorem kokk, kellel on muljetavaldav talent ja kellel on lähiaastatel tõenäoliselt märkimisväärne mõju tööstusele.

Võitja: Jimmy Bannos juunior, Lilla siga, Chicago

Võitja: Blaine Wetzel, Willows Inn Lummi saarel, Lummi saar, WA

Katie Button, Cúrate, Asheville, NC

Jessica Largey, Manresa, Los Gatos, CA

David Posey, Blackbird, Chicago

Silmapaistev restoran
Esitab Acqua Panna® looduslik allikavesi
Ameerika Ühendriikide restoran, mis on rahvusliku standardi kandja, kes tagab toidu, atmosfääri ja teeninduse järjepideva kvaliteedi ja tipptaseme.
Kandidaadid peavad olema tegutsenud vähemalt 10 või enam aastat järjest.

Võitja: Kaldus uks, San Francisco

Highlands Bar and Grill, Birmingham, AL

Silmapaistev kokk
Esitlevad üleriietatud metallikunstnikud
Töötav kokk Ameerikas, kelle karjäär on seadnud riiklikud tööstusstandardid ja kes on olnud inspiratsiooniks teistele toiduprofessionaalidele. Kandidaadid peavad olema kokad töötanud vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Nancy Silverton, Pizzeria Mozza, Los Angeles

Michael Anthony, Gramercy kõrts, NYC

Sean Brock, McCrady's, Charleston, SC

Suzanne Goin, Lucques, Los Angeles

David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA

Marc Vetri, Vetri, Philadelphia

2014 James Beardi fond Ameerika klassika

Hanseni Sno-Bliz, New Orleans
Omanik: Ashley Hansen

Nicki Itaalia kohvik, McMinnville, OR
Omanikud: Nick Peirano, Carmen Peirano ja Eric Ferguson

Olneyville New Yorgi süsteem, Providence, RI
Omanikud: Stephanie Stevens Turini ja Greg Stevens

Perini rantšo liharestoran, Buffalo Gap, TX
Omanikud: Lisa ja Tom Perini

Sokolowski University Inn, Cleveland
Omanikud: Bernard Sokolowski, Mary Balbier ja Michael Sokolowski

2014 James Beardi sihtasutus Who's Who of Food & amp Beverage Ameerikas


Jonathan Waxman ja Gavin Kaysen teevad koostööd JBF -i Taste America jaoks Minneapolises - retseptid

2014 James Beardi fondi auhinnad

James Beardi fond austab 2014. aasta JBF auhindadega kulinaariavaldkonna spetsialiste üle kogu riigi. Raamatu-, ringhäälingu- ja ajakirjandusauhindade võitjad kuulutatakse välja täna õhtul Gotham Hallis ning James Beardi auhindade gala toimub esmaspäeval, 5. mail Lincoln Centeri David H. Kochi teatris. Hangi oma piletid juba täna! Palju õnne kõigile meie nominentidele!

2014 James Beardi fondi ringhäälingu ja uue meedia auhinnad

Raadiosaade/heli veebisaade

Võitja: See Ameerika elu
Saatejuht: Ben Calhoun
Valdkond: Raadio
Produtsent: Ben Calhoun

Siin ja nüüd
Saatejuhid: MeghnaChakrabarti, Jeremy Hobson ja Robin Young
Valdkond: Raadio
Tootja: KathyGunst

Suurepärane laud
Saatejuht: Lynne Rossetto Kasper
Valdkond: Ameerika avalik meedia ja avalik raadio
Produtsendid: Jennifer Russell ja Sally Swift

Eri-/dokumentaalfilm

Võitja: Alabama söömine
Võrk: PBS
Produtsendid: Andrew Beck Grace ja Bartley Powers

CBS pühapäevahommik: "Söö, joo ja ole rõõmus"
Saatejuht: Charles Osgood
Võrk: CBS
Produtsendid: Gavin Boyle, Cathy Lewis, Amol Mhatre, Rand Morrison, Amy Rosner, Jason Sacca ja Robin Sanders

Harvey tüdrukud: võimaluste piiramine
Võrk: PBS
Produtsendid: Thaddeus Homan, Katrina Parks ja Michael Parks

Teleprogramm, stuudios või fikseeritud kohas

Võitja: Martha Stewarti kokakool
Saatejuht: Martha Stewart
Võrk: PBS
Produtsendid: Greta Anthony, Christina Deyo, Michael Morrison, Olivia Schneider, Martha Stewart, Calia Van Dyk ja Lisa Wagner

Heartlandi tabel
Saatejuht: Amy Thielen
Võrk: toiduvõrk
Produtsendid: Lidia Bastianich, Peter Gethers, Tanya Bastianich Manuali ja Shelly Burgess Nicotra

Lidia köök
Saatejuht: Lidia Bastianich
Võrk: PBS
Produtsent: Lidia Bastianich, Tanya Bastianich Manuali, Shelly Burgess Nicotra ja John Parry

Teleprogramm, asukohas

Võitja: Koka mõistus
Saatejuht: Anthony Bourdain
Võrk: PBS
Produtsendid: Jared Andrukanis, Anthony Bourdain, Joe Caterini, Chris Collins, Michael Steed ja Lydia Tenaglia

Koka elu
Saatejuht: Vivian Howard
Võrk: PBS
Produtsendid: Cynthia Hill ja Markay Media

Lidia tähistab Ameerikat: vabadus ja iseseisvus
Saatejuht: Lidia Bastianich
Võrk: PBS
Produtsendid: Anne Adams, Mimi Adams, Lidia Bastianich, Laurie Donnelly, Shelly Burgess Nicotra ja Rob Tate

Televisiooni segment

Võitja: Reedene kunst, toidukunst
Võrk: MIKS-TV
Produtsent: Monica Rogozinski

Ameerika teekond
Saatejuht: Tom Foreman
Võrk: CNN ja CNN.com
Produtsendid: Jeremy Harlan ja Sarah LeTrent

CBS pühapäeva hommik
Saatejuht: Martha Teichner
Võrk: CBS
Produtsendid: Jon Carras ja Mary Raffalli

Video veebisaade, fikseeritud asukoht ja/või juhendamine

Võitja: Janu pärast.
youtube.com/tastemade
Produtsendid: Jay Holzer ja Eric Slatkin

ChefSteps
chefsteps.com
Saatejuht: Grant Lee Crilly ja Christopher Young
Produtsent: Ryan Matthew Smith

Upwave Eat Videos
upwave.com
Saatejuhid: Pancho Gatchalian, Sarah Mastracco ja Jamie Tiampo
Tootjad: SeeFood Media, Space Station Media ja Upwave

Video veebisaade, asukohas

Võitja: Mitmeaastane plaat: Euroopa ja Lõuna -Aasia
theperennialplate.com
Saatejuhid: Mirra Fine ja Daniel Klein
Produtsendid: Mirra Fine ja Daniel Klein

Tume rukis
darkrye.com
Produtsendid: Clyde Burley, Ira Chute ja Kelly Le Castre

Köögi vinjett
kitchenvignettes.blogspot.com/PBS
Produtsendid: Aube Giroux ja Matt Schoch

Silmapaistev isik/võõrustaja

Võitja: Saatejuht: Ina Garten
Paljajalu Contessa: Tagasi põhitõdede juurde
Võrk: toiduvõrk

Saatejuht: Sara Moulton
Sara nädalaöö
Võrk: PBS

Saatejuht: Andrea Robinson
30-minutiline veinivurr
andreawine.com

2014 James Beardi fondi ajakirjandusauhinnad

2013. aastal inglise keeles avaldatud artiklite jaoks.

Toiduvalmistamine, retseptid või juhised

Võitja: Andy Ricker
Saveur
"Siiami täht"

Scott Mowbray ja Ann Taylor Pittman
Cooking Light
"7 lihtsat viisi paremaks kokkamiseks"

Erinevad toimetajad
Head isu
"Kuidas kohe süüa teha"

Toit ja kultuur

Võitja: John Birdsall
Õnnelik virsik
"Ameerika, teie toit on nii gei"

Lauren Collins
New Yorker
"Tulesööjad"

Corby Kummer
Smithsonian
"Kas Starbucks saab teha sarvesaia jaoks seda, mida see tegi kohvi jaoks?"

Toit ja reisimine

Võitja: Nick Paumgarten
Head isu
"Lõunasöök hinnaga 8500 Ft."

Greg Larson
Õnnelik virsik
"Reisimine põhjamaal"

Gary Shteyngart
Reisimine + vaba aeg
"Maksimaalne Bombay"

Toidu katvus üldist huvi pakkuvas väljaandes

Võitja: The Wall Street Journal
Jaotis "Off Duty"
Beth Kracklauer

San Francisco kroonika
Jaotis "Toit ja vein"
Michael Bauer, Jon Bonné ja Miriam Morgan

Washingtoni
Jaotis "Maitse"
Todd Kliman ja Ann Limpert

Toidupoliitika, poliitika ja keskkond

Võitja: Eli Saslow
Washington Post
"Toidutalonge"

Maryn McKenna
Toidu- ja keskkonnateatiste võrgustik ja keskmine
"Antibiootikumijärgse tuleviku ettekujutamine"

Craig Welch
Seattle Times
"Meremuutus: Vaikse ookeani ohtlik pööre"

Toiduga seotud veerud

Võitja: Adam Sachs
Head isu
Obsessivoor

Tamar Haspel
Washington Post
Maandamata

Kristen Miglore
Toit 52
Geeniuse retseptid

Rühmatoidu ajaveeb

Võitja: Kõigepealt pidustame

Tervis ja heaolu

Võitja: Rachael Moeller Gorman
EatingWell
"Täistera, vähendatud rasvasisaldusega, nullkaloriline, kõrge kiudainesisaldusega, kergelt magustatud tõde toidumärgiste kohta"

Elizabeth Gunnison Dunn
The Wall Street Journal
"See pole Carbonara"

Sidney Fry, MS, RD
Cooking Light
"Sool"

Võitja: Lisa Hanawalt
Õnnelik virsik
"Teel koos Wyliega"

Ira Chute ja Chris Ying
Tume rukis
"Visioon post-apokalüptilisest köögist: frankenchicken"

Monica Hesse
Washington Post
"Gwyneth Paltrow: Me armastame teda vihata, aga me ostame talle igal juhul kokaraamatu"

Individuaalse toidu ajaveeb

Võitja: Koduigatsus Texan
Lisa Fain

Toit mõtlematutele
Michael Procopio

Vaese mehe pidu
Elissa Altman

Isiklik essee

Võitja: Fuksia Dunlop
Õnnelik virsik
"Kuke supp"

Elizabeth Gilbert
Väljaspool
"Ära aja sassi täiuslikuga"

Gabrielle Hamilton
Head isu
"Arva ära, kes tuleb õhtusöögile?"

Võitja: Francis Lam
Õnnelik virsik
"Päev Long Islandil koos Alex Lee'ga"

Alex Halberstadt
Ajakiri New York Times
"Õige vürtsi ümberkujundav jõud"

Peter Meehan
Õnnelik virsik
"Elu ja kuidas see kokkadega juhtub"

Visuaalne jutustamine

Võitja: James Maikowski, Patricia Sanchez, Stephen Scoble ja Fredrika Stjärne
Toit ja vein
"Parim uus peakokk, tähed", "Austrid ja amp Gumbo: peakoka New Orleansi pidu", "Köögiviljad kohe"

Jeff Allen, Jonathan Boncek, Andrew Cebulka, Langdon Clay, Tim Hussey, Allston McCrady ja Susan Puckett
Kohalik maitse
"Dinin 'Down in the Delta", "Ferm Belief", "Fire It Up"

Chris Higdon, Jessie Kriech-Higdon ja Jen White
Spenseri ajakiri
"Kontrollitud põletus", "Juhtige meid kiusatusse", "Lõunamaine magus eliksiir"

Vein, kanged alkohoolsed joogid ja muud joogid

Võitja: Besha Rodell
Punch
"40 untsi vabadusse"

Ray Isle
Toit ja vein
"Lahing Ameerika vanimate viinapuude pärast"

Josh Ozersky
The Wall Street Journal
"Bourboni maania!"

Craig Claiborne'i auhinnatud restoranide ülevaateauhind

Võitja: Alan Richman
GQ
"Alan Richman kõnnib juudi delikatessi." "Jalakas: kas Brooklyn on valmis keerukaks einestamiseks?", "ZZ's, New Yorgi kõige kallim söögikoht 58 minutit"

Alison Cook
Houstoni kroonika
"Korgitser BBQ uus Houstoni klassika", "Pho Hungi kosmiline supp", "Pass vabastab mängulisuse plaadid"

Besha Rodell
L.A. nädalas
"Black Hogg Down", "Outback Steakhouse Review: Palun ärge nimetage seda toitu Austraaliaks", "Sqirl Review: Jessica Koslow väike restoran serveerib mõnda parimat toitu Los Angeleses"

MFK Fisheri väärika kirjutamise auhind

Võitja: John Jeremiah Sullivan
Õnnelik virsik
"Panin purgi Tennesseesse"

Francis Lam
Head isu
"Vanusega paraneb"

Mees Martin
Aed ja võimenduspüstol
"Lugu kahest köögist"

Aasta väljaanne

2014 James Beardi fondi raamatuauhinnad

Ameerika toiduvalmistamine

Võitja: Uus Kesk -Lääne tabel: 200 Heartlandi retsepti
Amy Thielen
(Juhuslik maja)

Ma armastan New Yorki: koostisosad ja retseptid
Daniel Humm ja Will Guidara
(Kümme kiirust)

Hapukurk, sead ja viski: Retseptid minu kolmest lemmiktoidugrupist ja siis mõnest
John Currence
(Andrews McMeeli kirjastus)

Küpsetamine ja magustoit

Võitja: Prantsuse kondiitritoodete kunst
Jacquy Pfeiffer koos Martha Rose Shulmaniga
(Knopf)

Magus
Valerie Gordon
(Käsitööline)

Tartine raamat nr 3: kaasaegne iidne klassikaline tervik
Chad Robertson
(Kroonikaraamatud)

Võitja: Kokteililabor: maitsete ja aroomide saladuste lahtimõtestamine jookides koos retseptidega
Tony Conigliaro
(Kümme kiirust)

Purjus botaanik: taimed, mis loovad maailma suurepäraseid jooke
Amy Stewart

(Algonquini raamatud)

Uus California vein: teejuht tootjatele ja veinid, mis on maitserevolutsiooni taga
Jon Bonne
(Kümme kiirust)

Toiduvalmistamine professionaalsest vaatenurgast

Võitja: Ajalooline Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury USA)

Manresa: söödav peegeldus
David Kinch koos Christine Muhlkega
(Kümme kiirust)

René Redzepi: Töö pooleli
René Redzepi
(Phaidon Press)

Keskenduge tervisele

Võitja: Gluteenivaba tüdruk iga päev
Shauna James Ahern ja Daniel Ahern
(Houghton Mifflin Harcourt)

VB6: Kaalu langetamiseks ja tervise taastamiseks sööge enne kella 6:00 veganit. . . hea jaoks
Mark Bittman
(Kirjastus Clarkson Potter)

Nädalavahetuse imed: maitsvad ja tervislikud õhtusöögid 30 minutiga või vähem
Ellie Krieger
(Houghton Mifflin Harcourt)

Üldine toiduvalmistamine

Võitja: Suits: uus küttepuude valmistamine
Tim Byres
(Rizzoli New York)

Üks hea roog
David Tanis
(Käsitööline)

Proovige seda kodus: Retseptid minu peast teie taldrikuni
Richard Blais
(Kirjastus Clarkson Potter)

Rahvusvaheline

Võitja: Iga riisitera: lihtne Hiina koduköök
Fuksia Dunlop
(W. W. Norton & amp; Company)

Tagasi jõgedesse: retseptid ja mälestused Himaalaja jõeorgudest
Vikas Khanna koos Andrew Blackmore-Dobbyniga
(Lake Isle Press)

Kastmed ja amplikujud: pasta Itaalia moodi
Oretta Zanini DeVita ja Maureen B. Fant
(W. W. Norton & amp; Company)

Fotograafia

Võitja: René Redzepi: Töö pooleli
Fotograafid: Ali Kurshat Altinsoy, Ditte Isager, René Redzepi, Lars Williams ja Noma Team
(Phaidon Press)

Ajalooline Heston
Fotograaf: Romas Foord
(Bloomsbury USA)

Mastivendade šokolaad
Fotograaf: Tuukka Koski
(Väike, pruun ja ettevõte)

Viide ja stipendium

Võitja: Hingetoit: Ameerika köögi üllatav lugu üks taldrik korraga
Adrian Miller
(Põhja -Carolina ülikooli ajakirjandus)

Toidu ajalugu 100 retseptis
William Sitwell
(Väike, pruun ja ettevõte)

Kaasaegne toit, moraalne toit: enesekontroll, teadus ja kaasaegse Ameerika söömise tõus kahekümnenda sajandi alguses
Helen Zoe Veit
(Põhja -Carolina ülikooli ajakirjandus)

Üksik teema

Võitja: Kulinaarsed linnud: ülim kodulindude kokaraamat
John Ash koos James O. Fraioliga
(Running Press)

Kala: 54 mereande
Cree LeFavour
(Kroonikaraamatud)

Charcuterie: nuumatud vasika juhend vorsti, salumi, pasteetide, praadide, kohvi ja muude lihatoodete valmistamiseks
Taylor Boetticher ja Toponia Miller
(Kümme kiirust)

Köögiviljakeskne ja taimetoitlane

Võitja: Köögiviljaoskus
Deborah Madison
(Kümme kiirust)

Pidu: rikkalik taimetoit igale sööjale ja isule
Sarah Copeland
(Kroonikaraamatud)

River Cottage Veg
Hugh Fearnley-Whittingstall
(Kümme kiirust)

Kirjandus ja kirjandus

Võitja: Soolsuhkrurasv: kuidas toiduhiiglased meid haakisid
Michael Moss
(Juhuslik maja)

Hargnemine teel: jutud toidust, naudingust ja avastamisest teel
Toimetanud James Oseland
(Üksik planeet)

Provence, 1970: M. F. K. Fisher, Julia Child, James Beard ja Ameerika maitse taastamine
Luke Barr
(Kirjastus Clarkson Potter)

Kokaraamatute kuulsuste hall

Aasta kokaraamat

Ajalooline Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury USA)

2014 James Beardi sihtasutuse väljapaistvad restoranidisainiauhinnad

75 istekohta ja alla (Parima restorani kujunduse või renoveerimise jaoks Põhja -Ameerikas alates 1. jaanuarist 2011)

Võitja: Disainibüroo: Lawton Stanley arhitektid
Disainerid: Maria Contreras, Christopher Lawton ja Micah Stanley
Projekt: Grace, Chicago

Disainibüroo: Assimilation Design Lab LLC ja Otto Architects LLC
Disainerid: Josh Otto ja David Whipple
Projekt: Tria Taproom, Philadelphia

Disainibüroo: Huxley Wallace'i kollektiiv ja Graham Baba arhitektid
Disainerid: Joshua Henderson ja Matthew Parker
Projekt: Westward, Seattle

76 istet ja üle selle (Parima restorani kujunduse või renoveerimise jaoks Põhja -Ameerikas alates 1. jaanuarist 2011)

Võitja: Disainibüroo: arhitektid Jensen
Disainerid: Scott Davis, Mark Jensen, Lincoln Lighthill, Dean Orr ja Andy Pluess
Projekt: Shed, Healdsburg, CA

Disainifirma: Munge Leung
Kujundaja: Sai Leung ja Alessandro Munge
Projekt: Hawksworthi restoran, Vancouver

Disainibüroo: Slade Architecture
Disainerid: Hayes Slade ja James Slade
Projekt: Virgin Atlantic Airway klubihoone Newark Liberty rahvusvahelises lennujaamas, Newark, NJ

2014 James Beardi fondi restoran ja koka auhinnad

Parim kokk: suured järved (IL, IN, MI, OH)

Võitja: Dave Beran, Järgmine, Chicago

Curtis Duffy, Grace, Chicago

Jonathon Sawyer, Greenhouse Tavern, Cleveland

Paul Virant, Vie restoran, Western Springs, IL

Andrew Zimmerman, Sepia, Chicago

Parim kokk: Kesk-Atlandi ookean (DC, DE, MD, NJ, PA, VA)

Võitja: Vikram Sunderam, Rasika, Washington, D.C.

Cathal Armstrong, restoran Eve, Aleksandria, VA

Spike Gjerde, Woodberry Kitchen, Baltimore

Brad Spence, Amis, Philadelphia

Cindy Wolf, Charleston, Baltimore

Parim kokk: Midwest (IA, KS, MN, MO, ND, NE, SD, WI)

Võitja: Justin Aprahamian, Sanford, Milwaukee

Paul Berglund, Bachelor Farmer, Minneapolis

Gerard Craft, Niche, Clayton, MO

Michelle Gayer, soolane tart, Minneapolis

Kevin Nashan, Sidney Street Café, St. Louis

Lenny Russo, restoran Heartland & amp Farm Direct Market, St. Paul, MN

Parim kokk: New York City (viis linnaosa)

Võitja: Aprill Bloomfield, Täpiline siga

Parim kokk: kirdeosa (CT, MA, ME, NH, NY STATE, RI, VT)

Võitja: Jamie Bissonnette, Coppa, Boston

Joanne Chang, jahu pagariäri + kohvik, Boston

Gerry Hayden, The North Fork Table & amp Inn, Southold, NY

Matt Jennings, Farmstead Inc., Providence, RI

Michael Leviton, Lumière, Newton, MA

Barry Maiden, näljane ema, Cambridge, MA

Parim kokk: Loode (AK, ID, MT, OR, WA, WY)

Võitja: Naomi Pomeroy, Beast, Portland, OR

Renee Erickson, Vaal võidab, Seattle

Jason Franey, Canlis, Seattle

Ethan Stowell, Staple & amp; Fancy, Seattle

Cathy Whims, Nostrana, Portland, OR

Parim kokk: lõuna (AL, AR, FL, LA, MS, PR)

Võitja: Ryan Prewitt, Pêche Seafood Grill, New Orleans

Võitja: Sue Zemanick, Gautreau's, New Orleans

Vishwesh Bhatt, Snackbar, Oxford, MS

Justin Devillier, La Petite Grocery, New Orleans

Alon Shaya, Domenica, New Orleans

Parim kokk: Kagu (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

Võitja: Ashley Christensen, Poole kesklinna söögikoht, Raleigh, NC

Kathy Cary, Lilly, Louisville, KY

Edward Lee, 610 Magnolia, Louisville, KY

Steven Satterfield, Miller Union, Atlanta

Tandy Wilson, City House, Nashville

Parim kokk: Edela (AZ, CO, NM, OK, TX, UT)

Võitja: Chris Shepherd, Underbelly, Houston

Kevin Binkley, Binkley, Cave Creek, AZ

Bryce Gilmore, Barley Swine, Austin

Hugo Ortega, Hugo, Houston

Justin Yu, Oxheart, Houston

Võitja: Daniel Patterson, Coi, San Francisco

Stuart Brioza ja Nicole Krasinski, State Bird Provisions, San Francisco

Michael Cimarusti, Providence, Los Angeles

Corey Lee, Benu, San Francisco

Jon Shook ja Vinny Dotolo, loom, Los Angeles

Parim uus restoran

Võitja: Pêche Seafood Grill, New Orleans

Silmapaistev vein, õlu või kangete alkohoolsete jookide professionaal

Võitja: Garrett Oliver, Brooklyni õlletehas, Brooklyn, NY

Sam Calagione, Dogfish Head Craft Brewery, Milton, DE

Ron Cooper, Del Maguey Single Village Mezcal, Ranchos de Taos, NM

Harlen Wheatley, Buffalo Trace Distillery, Frankfort, KY

David Wondrich, vaimude koolitaja, Brooklyn, NY

Suurepärane veiniprogramm

Võitja: Ait Blackberry talus, Walland, TN

Silmapaistev baariprogramm

Võitja: Baar hotellis NoMad, NYC

Baar Agricole, San Francisco

Maison Premiere, Brooklyn, NY

Silmapaistev teenindus
Esitaja Stella Artois®
Restoran, mis näitab kõrgeid külalislahkuse ja teeninduse standardeid. Kandidaadid peavad olema tegutsenud vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Restoran aadressil Meadowood, St. Helena, CA

Silmapaistev kondiitrikokk
Kokk või pagar, kes valmistab magustoite, saiakesi või leiba ja kes on tipptasemel standardikandja. Kandidaadid peavad olema kondiitrid või pagarid vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Dominique Ansel, Dominique Ansel pagariäri, NYC

Dana Cree, Blackbird, Chicago

Belinda Leong, sünd. kondiitritooted, San Francisco

Dahlia Narvaez, Osteria Mozza, Los Angeles

Christina Tosi, Momofuku, NYC

Suurepärane restoranipidaja
Töötav restoranipidaja, kes seab restoranitegevuses ja ettevõtluses kõrged riiklikud standardid. Kandidaadid peavad olema restoraniettevõttes tegutsenud vähemalt 10 aastat. Kandidaate ei tohi viimase 10 aasta jooksul esitada James Beardi fondi kokaauhinnale.

Võitja: Barbara Lynch, Barbara Lynch Gruppo (nr 9 Park, Menton, B & ampG Oysters jt), Boston

Donnie Madia, One Off Hospitality Group, (Blackbird, Avec, The Publican jt), Chicago

Cindy Pawlcyn, Mustards Grill ja Cindy's Back Street Kitchen, Napa Valley, CA

Caroline Styne, Lucques, A.O.C., Tavern ja teised, Los Angeles

Phil Suarez, Suarezi restoranigrupp, NYC (ABC köök, Jean-Georges, wd

Aasta tõusev tähtkokk
Esitaja S.Pellegrino® sädelev looduslik mineraalvesi
30 -aastane või noorem kokk, kellel on muljetavaldav talent ja kellel on lähiaastatel tõenäoliselt märkimisväärne mõju tööstusele.

Võitja: Jimmy Bannos juunior, Lilla siga, Chicago

Võitja: Blaine Wetzel, Willows Inn Lummi saarel, Lummi saar, WA

Katie Button, Cúrate, Asheville, NC

Jessica Largey, Manresa, Los Gatos, CA

David Posey, Blackbird, Chicago

Silmapaistev restoran
Esitab Acqua Panna® looduslik allikavesi
Ameerika Ühendriikide restoran, mis on rahvusliku standardi kandja, kes tagab toidu, atmosfääri ja teeninduse järjepideva kvaliteedi ja tipptaseme.
Kandidaadid peavad olema tegutsenud vähemalt 10 või enam aastat järjest.

Võitja: Kaldus uks, San Francisco

Highlands Bar and Grill, Birmingham, AL

Silmapaistev kokk
Esitlevad üleriietatud metallikunstnikud
Töötav kokk Ameerikas, kelle karjäär on seadnud riiklikud tööstusstandardid ja kes on olnud inspiratsiooniks teistele toiduprofessionaalidele. Kandidaadid peavad olema kokad töötanud vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Nancy Silverton, Pizzeria Mozza, Los Angeles

Michael Anthony, Gramercy kõrts, NYC

Sean Brock, McCrady's, Charleston, SC

Suzanne Goin, Lucques, Los Angeles

David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA

Marc Vetri, Vetri, Philadelphia

2014 James Beardi fond Ameerika klassika

Hanseni Sno-Bliz, New Orleans
Omanik: Ashley Hansen

Nicki Itaalia kohvik, McMinnville, OR
Omanikud: Nick Peirano, Carmen Peirano ja Eric Ferguson

Olneyville New Yorgi süsteem, Providence, RI
Omanikud: Stephanie Stevens Turini ja Greg Stevens

Perini rantšo liharestoran, Buffalo Gap, TX
Omanikud: Lisa ja Tom Perini

Sokolowski University Inn, Cleveland
Omanikud: Bernard Sokolowski, Mary Balbier ja Michael Sokolowski

2014 James Beardi sihtasutus Who's Who of Food & amp Beverage Ameerikas


Jonathan Waxman ja Gavin Kaysen teevad koostööd JBF -i Taste America jaoks Minneapolises - retseptid

2014 James Beardi fondi auhinnad

James Beardi fond austab 2014. aasta JBF auhindadega kulinaariavaldkonna spetsialiste üle kogu riigi. Raamatu-, ringhäälingu- ja ajakirjandusauhindade võitjad kuulutatakse välja täna õhtul Gotham Hallis ning James Beardi auhindade gala toimub esmaspäeval, 5. mail Lincoln Centeri David H. Kochi teatris. Hangi oma piletid juba täna! Palju õnne kõigile meie nominentidele!

2014 James Beardi fondi ringhäälingu ja uue meedia auhinnad

Raadiosaade/heli veebisaade

Võitja: See Ameerika elu
Saatejuht: Ben Calhoun
Valdkond: Raadio
Produtsent: Ben Calhoun

Siin ja nüüd
Saatejuhid: MeghnaChakrabarti, Jeremy Hobson ja Robin Young
Valdkond: Raadio
Tootja: KathyGunst

Suurepärane laud
Saatejuht: Lynne Rossetto Kasper
Valdkond: Ameerika avalik meedia ja avalik raadio
Produtsendid: Jennifer Russell ja Sally Swift

Eri-/dokumentaalfilm

Võitja: Alabama söömine
Võrk: PBS
Produtsendid: Andrew Beck Grace ja Bartley Powers

CBS pühapäevahommik: "Söö, joo ja ole rõõmus"
Saatejuht: Charles Osgood
Võrk: CBS
Produtsendid: Gavin Boyle, Cathy Lewis, Amol Mhatre, Rand Morrison, Amy Rosner, Jason Sacca ja Robin Sanders

Harvey tüdrukud: võimaluste piiramine
Võrk: PBS
Produtsendid: Thaddeus Homan, Katrina Parks ja Michael Parks

Teleprogramm, stuudios või fikseeritud kohas

Võitja: Martha Stewarti kokakool
Saatejuht: Martha Stewart
Võrk: PBS
Produtsendid: Greta Anthony, Christina Deyo, Michael Morrison, Olivia Schneider, Martha Stewart, Calia Van Dyk ja Lisa Wagner

Heartlandi tabel
Saatejuht: Amy Thielen
Võrk: toiduvõrk
Produtsendid: Lidia Bastianich, Peter Gethers, Tanya Bastianich Manuali ja Shelly Burgess Nicotra

Lidia köök
Saatejuht: Lidia Bastianich
Võrk: PBS
Produtsent: Lidia Bastianich, Tanya Bastianich Manuali, Shelly Burgess Nicotra ja John Parry

Teleprogramm, asukohas

Võitja: Koka mõistus
Saatejuht: Anthony Bourdain
Võrk: PBS
Produtsendid: Jared Andrukanis, Anthony Bourdain, Joe Caterini, Chris Collins, Michael Steed ja Lydia Tenaglia

Koka elu
Saatejuht: Vivian Howard
Võrk: PBS
Produtsendid: Cynthia Hill ja Markay Media

Lidia tähistab Ameerikat: vabadus ja iseseisvus
Saatejuht: Lidia Bastianich
Võrk: PBS
Produtsendid: Anne Adams, Mimi Adams, Lidia Bastianich, Laurie Donnelly, Shelly Burgess Nicotra ja Rob Tate

Televisiooni segment

Võitja: Reedene kunst, toidukunst
Võrk: MIKS-TV
Produtsent: Monica Rogozinski

Ameerika teekond
Saatejuht: Tom Foreman
Võrk: CNN ja CNN.com
Produtsendid: Jeremy Harlan ja Sarah LeTrent

CBS pühapäeva hommik
Saatejuht: Martha Teichner
Võrk: CBS
Produtsendid: Jon Carras ja Mary Raffalli

Video veebisaade, fikseeritud asukoht ja/või juhendamine

Võitja: Janu pärast.
youtube.com/tastemade
Produtsendid: Jay Holzer ja Eric Slatkin

ChefSteps
chefsteps.com
Saatejuht: Grant Lee Crilly ja Christopher Young
Produtsent: Ryan Matthew Smith

Upwave Eat Videos
upwave.com
Saatejuhid: Pancho Gatchalian, Sarah Mastracco ja Jamie Tiampo
Tootjad: SeeFood Media, Space Station Media ja Upwave

Video veebisaade, asukohas

Võitja: Mitmeaastane plaat: Euroopa ja Lõuna -Aasia
theperennialplate.com
Saatejuhid: Mirra Fine ja Daniel Klein
Produtsendid: Mirra Fine ja Daniel Klein

Tume rukis
darkrye.com
Produtsendid: Clyde Burley, Ira Chute ja Kelly Le Castre

Köögi vinjett
kitchenvignettes.blogspot.com/PBS
Produtsendid: Aube Giroux ja Matt Schoch

Silmapaistev isik/võõrustaja

Võitja: Saatejuht: Ina Garten
Paljajalu Contessa: Tagasi põhitõdede juurde
Võrk: toiduvõrk

Saatejuht: Sara Moulton
Sara nädalaöö
Võrk: PBS

Saatejuht: Andrea Robinson
30-minutiline veinivurr
andreawine.com

2014 James Beardi fondi ajakirjandusauhinnad

2013. aastal inglise keeles avaldatud artiklite jaoks.

Toiduvalmistamine, retseptid või juhised

Võitja: Andy Ricker
Saveur
"Siiami täht"

Scott Mowbray ja Ann Taylor Pittman
Cooking Light
"7 lihtsat viisi paremaks kokkamiseks"

Erinevad toimetajad
Head isu
"Kuidas kohe süüa teha"

Toit ja kultuur

Võitja: John Birdsall
Õnnelik virsik
"Ameerika, teie toit on nii gei"

Lauren Collins
New Yorker
"Tulesööjad"

Corby Kummer
Smithsonian
"Kas Starbucks saab teha sarvesaia jaoks seda, mida see tegi kohvi jaoks?"

Toit ja reisimine

Võitja: Nick Paumgarten
Head isu
"Lõunasöök hinnaga 8500 Ft."

Greg Larson
Õnnelik virsik
"Reisimine põhjamaal"

Gary Shteyngart
Reisimine + vaba aeg
"Maksimaalne Bombay"

Toidu katvus üldist huvi pakkuvas väljaandes

Võitja: The Wall Street Journal
Jaotis "Off Duty"
Beth Kracklauer

San Francisco kroonika
Jaotis "Toit ja vein"
Michael Bauer, Jon Bonné ja Miriam Morgan

Washingtoni
Jaotis "Maitse"
Todd Kliman ja Ann Limpert

Toidupoliitika, poliitika ja keskkond

Võitja: Eli Saslow
Washington Post
"Toidutalonge"

Maryn McKenna
Toidu- ja keskkonnateatiste võrgustik ja keskmine
"Antibiootikumijärgse tuleviku ettekujutamine"

Craig Welch
Seattle Times
"Meremuutus: Vaikse ookeani ohtlik pööre"

Toiduga seotud veerud

Võitja: Adam Sachs
Head isu
Obsessivoor

Tamar Haspel
Washington Post
Maandamata

Kristen Miglore
Toit 52
Geeniuse retseptid

Rühmatoidu ajaveeb

Võitja: Kõigepealt pidustame

Tervis ja heaolu

Võitja: Rachael Moeller Gorman
EatingWell
"Täistera, vähendatud rasvasisaldusega, nullkaloriline, kõrge kiudainesisaldusega, kergelt magustatud tõde toidumärgiste kohta"

Elizabeth Gunnison Dunn
The Wall Street Journal
"See pole Carbonara"

Sidney Fry, MS, RD
Cooking Light
"Sool"

Võitja: Lisa Hanawalt
Õnnelik virsik
"Teel koos Wyliega"

Ira Chute ja Chris Ying
Tume rukis
"Visioon post-apokalüptilisest köögist: frankenchicken"

Monica Hesse
Washington Post
"Gwyneth Paltrow: Me armastame teda vihata, aga me ostame talle igal juhul kokaraamatu"

Individuaalse toidu ajaveeb

Võitja: Koduigatsus Texan
Lisa Fain

Toit mõtlematutele
Michael Procopio

Vaese mehe pidu
Elissa Altman

Isiklik essee

Võitja: Fuksia Dunlop
Õnnelik virsik
"Kuke supp"

Elizabeth Gilbert
Väljaspool
"Ära aja sassi täiuslikuga"

Gabrielle Hamilton
Head isu
"Arva ära, kes tuleb õhtusöögile?"

Võitja: Francis Lam
Õnnelik virsik
"Päev Long Islandil koos Alex Lee'ga"

Alex Halberstadt
Ajakiri New York Times
"Õige vürtsi ümberkujundav jõud"

Peter Meehan
Õnnelik virsik
"Elu ja kuidas see kokkadega juhtub"

Visuaalne jutustamine

Võitja: James Maikowski, Patricia Sanchez, Stephen Scoble ja Fredrika Stjärne
Toit ja vein
"Parim uus peakokk, tähed", "Austrid ja amp Gumbo: peakoka New Orleansi pidu", "Köögiviljad kohe"

Jeff Allen, Jonathan Boncek, Andrew Cebulka, Langdon Clay, Tim Hussey, Allston McCrady ja Susan Puckett
Kohalik maitse
"Dinin 'Down in the Delta", "Ferm Belief", "Fire It Up"

Chris Higdon, Jessie Kriech-Higdon ja Jen White
Spenseri ajakiri
"Kontrollitud põletus", "Juhtige meid kiusatusse", "Lõunamaine magus eliksiir"

Vein, kanged alkohoolsed joogid ja muud joogid

Võitja: Besha Rodell
Punch
"40 untsi vabadusse"

Ray Isle
Toit ja vein
"Lahing Ameerika vanimate viinapuude pärast"

Josh Ozersky
The Wall Street Journal
"Bourboni maania!"

Craig Claiborne'i auhinnatud restoranide ülevaateauhind

Võitja: Alan Richman
GQ
"Alan Richman kõnnib juudi delikatessi." "Jalakas: kas Brooklyn on valmis keerukaks einestamiseks?", "ZZ's, New Yorgi kõige kallim söögikoht 58 minutit"

Alison Cook
Houstoni kroonika
"Korgitser BBQ uus Houstoni klassika", "Pho Hungi kosmiline supp", "Pass vabastab mängulisuse plaadid"

Besha Rodell
L.A. nädalas
"Black Hogg Down", "Outback Steakhouse Review: Palun ärge nimetage seda toitu Austraaliaks", "Sqirl Review: Jessica Koslow väike restoran serveerib mõnda parimat toitu Los Angeleses"

MFK Fisheri väärika kirjutamise auhind

Võitja: John Jeremiah Sullivan
Õnnelik virsik
"Panin purgi Tennesseesse"

Francis Lam
Head isu
"Vanusega paraneb"

Mees Martin
Aed ja võimenduspüstol
"Lugu kahest köögist"

Aasta väljaanne

2014 James Beardi fondi raamatuauhinnad

Ameerika toiduvalmistamine

Võitja: Uus Kesk -Lääne tabel: 200 Heartlandi retsepti
Amy Thielen
(Juhuslik maja)

Ma armastan New Yorki: koostisosad ja retseptid
Daniel Humm ja Will Guidara
(Kümme kiirust)

Hapukurk, sead ja viski: Retseptid minu kolmest lemmiktoidugrupist ja siis mõnest
John Currence
(Andrews McMeeli kirjastus)

Küpsetamine ja magustoit

Võitja: Prantsuse kondiitritoodete kunst
Jacquy Pfeiffer koos Martha Rose Shulmaniga
(Knopf)

Magus
Valerie Gordon
(Käsitööline)

Tartine raamat nr 3: kaasaegne iidne klassikaline tervik
Chad Robertson
(Kroonikaraamatud)

Võitja: Kokteililabor: maitsete ja aroomide saladuste lahtimõtestamine jookides koos retseptidega
Tony Conigliaro
(Kümme kiirust)

Purjus botaanik: taimed, mis loovad maailma suurepäraseid jooke
Amy Stewart

(Algonquini raamatud)

Uus California vein: teejuht tootjatele ja veinid, mis on maitserevolutsiooni taga
Jon Bonne
(Kümme kiirust)

Toiduvalmistamine professionaalsest vaatenurgast

Võitja: Ajalooline Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury USA)

Manresa: söödav peegeldus
David Kinch koos Christine Muhlkega
(Kümme kiirust)

René Redzepi: Töö pooleli
René Redzepi
(Phaidon Press)

Keskenduge tervisele

Võitja: Gluteenivaba tüdruk iga päev
Shauna James Ahern ja Daniel Ahern
(Houghton Mifflin Harcourt)

VB6: Kaalu langetamiseks ja tervise taastamiseks sööge enne kella 6:00 veganit. . . hea jaoks
Mark Bittman
(Kirjastus Clarkson Potter)

Nädalavahetuse imed: maitsvad ja tervislikud õhtusöögid 30 minutiga või vähem
Ellie Krieger
(Houghton Mifflin Harcourt)

Üldine toiduvalmistamine

Võitja: Suits: uus küttepuude valmistamine
Tim Byres
(Rizzoli New York)

Üks hea roog
David Tanis
(Käsitööline)

Proovige seda kodus: Retseptid minu peast teie taldrikuni
Richard Blais
(Kirjastus Clarkson Potter)

Rahvusvaheline

Võitja: Iga riisitera: lihtne Hiina koduköök
Fuksia Dunlop
(W. W. Norton & amp; Company)

Tagasi jõgedesse: retseptid ja mälestused Himaalaja jõeorgudest
Vikas Khanna koos Andrew Blackmore-Dobbyniga
(Lake Isle Press)

Kastmed ja amplikujud: pasta Itaalia moodi
Oretta Zanini DeVita ja Maureen B. Fant
(W. W. Norton & amp; Company)

Fotograafia

Võitja: René Redzepi: Töö pooleli
Fotograafid: Ali Kurshat Altinsoy, Ditte Isager, René Redzepi, Lars Williams ja Noma Team
(Phaidon Press)

Ajalooline Heston
Fotograaf: Romas Foord
(Bloomsbury USA)

Mastivendade šokolaad
Fotograaf: Tuukka Koski
(Väike, pruun ja ettevõte)

Viide ja stipendium

Võitja: Hingetoit: Ameerika köögi üllatav lugu üks taldrik korraga
Adrian Miller
(Põhja -Carolina ülikooli ajakirjandus)

Toidu ajalugu 100 retseptis
William Sitwell
(Väike, pruun ja ettevõte)

Kaasaegne toit, moraalne toit: enesekontroll, teadus ja kaasaegse Ameerika söömise tõus kahekümnenda sajandi alguses
Helen Zoe Veit
(Põhja -Carolina ülikooli ajakirjandus)

Üksik teema

Võitja: Kulinaarsed linnud: ülim kodulindude kokaraamat
John Ash koos James O. Fraioliga
(Running Press)

Kala: 54 mereande
Cree LeFavour
(Kroonikaraamatud)

Charcuterie: nuumatud vasika juhend vorsti, salumi, pasteetide, praadide, kohvi ja muude lihatoodete valmistamiseks
Taylor Boetticher ja Toponia Miller
(Kümme kiirust)

Köögiviljakeskne ja taimetoitlane

Võitja: Köögiviljaoskus
Deborah Madison
(Kümme kiirust)

Pidu: rikkalik taimetoit igale sööjale ja isule
Sarah Copeland
(Kroonikaraamatud)

River Cottage Veg
Hugh Fearnley-Whittingstall
(Kümme kiirust)

Kirjandus ja kirjandus

Võitja: Soolsuhkrurasv: kuidas toiduhiiglased meid haakisid
Michael Moss
(Juhuslik maja)

Hargnemine teel: jutud toidust, naudingust ja avastamisest teel
Toimetanud James Oseland
(Üksik planeet)

Provence, 1970: M. F. K. Fisher, Julia Child, James Beard ja Ameerika maitse taastamine
Luke Barr
(Kirjastus Clarkson Potter)

Kokaraamatute kuulsuste hall

Aasta kokaraamat

Ajalooline Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury USA)

2014 James Beardi sihtasutuse väljapaistvad restoranidisainiauhinnad

75 istekohta ja alla (Parima restorani kujunduse või renoveerimise jaoks Põhja -Ameerikas alates 1. jaanuarist 2011)

Võitja: Disainibüroo: Lawton Stanley arhitektid
Disainerid: Maria Contreras, Christopher Lawton ja Micah Stanley
Projekt: Grace, Chicago

Disainibüroo: Assimilation Design Lab LLC ja Otto Architects LLC
Disainerid: Josh Otto ja David Whipple
Projekt: Tria Taproom, Philadelphia

Disainibüroo: Huxley Wallace'i kollektiiv ja Graham Baba arhitektid
Disainerid: Joshua Henderson ja Matthew Parker
Projekt: Westward, Seattle

76 istet ja üle selle (Parima restorani kujunduse või renoveerimise jaoks Põhja -Ameerikas alates 1. jaanuarist 2011)

Võitja: Disainibüroo: arhitektid Jensen
Disainerid: Scott Davis, Mark Jensen, Lincoln Lighthill, Dean Orr ja Andy Pluess
Projekt: Shed, Healdsburg, CA

Disainifirma: Munge Leung
Kujundaja: Sai Leung ja Alessandro Munge
Projekt: Hawksworthi restoran, Vancouver

Disainibüroo: Slade Architecture
Disainerid: Hayes Slade ja James Slade
Projekt: Virgin Atlantic Airway klubihoone Newark Liberty rahvusvahelises lennujaamas, Newark, NJ

2014 James Beardi fondi restoran ja koka auhinnad

Parim kokk: suured järved (IL, IN, MI, OH)

Võitja: Dave Beran, Järgmine, Chicago

Curtis Duffy, Grace, Chicago

Jonathon Sawyer, Greenhouse Tavern, Cleveland

Paul Virant, Vie restoran, Western Springs, IL

Andrew Zimmerman, Sepia, Chicago

Parim kokk: Kesk-Atlandi ookean (DC, DE, MD, NJ, PA, VA)

Võitja: Vikram Sunderam, Rasika, Washington, D.C.

Cathal Armstrong, restoran Eve, Aleksandria, VA

Spike Gjerde, Woodberry Kitchen, Baltimore

Brad Spence, Amis, Philadelphia

Cindy Wolf, Charleston, Baltimore

Parim kokk: Midwest (IA, KS, MN, MO, ND, NE, SD, WI)

Võitja: Justin Aprahamian, Sanford, Milwaukee

Paul Berglund, Bachelor Farmer, Minneapolis

Gerard Craft, Niche, Clayton, MO

Michelle Gayer, soolane tart, Minneapolis

Kevin Nashan, Sidney Street Café, St. Louis

Lenny Russo, restoran Heartland & amp Farm Direct Market, St. Paul, MN

Parim kokk: New York City (viis linnaosa)

Võitja: Aprill Bloomfield, Täpiline siga

Parim kokk: kirdeosa (CT, MA, ME, NH, NY STATE, RI, VT)

Võitja: Jamie Bissonnette, Coppa, Boston

Joanne Chang, jahu pagariäri + kohvik, Boston

Gerry Hayden, The North Fork Table & amp Inn, Southold, NY

Matt Jennings, Farmstead Inc., Providence, RI

Michael Leviton, Lumière, Newton, MA

Barry Maiden, näljane ema, Cambridge, MA

Parim kokk: Loode (AK, ID, MT, OR, WA, WY)

Võitja: Naomi Pomeroy, Beast, Portland, OR

Renee Erickson, Vaal võidab, Seattle

Jason Franey, Canlis, Seattle

Ethan Stowell, Staple & amp; Fancy, Seattle

Cathy Whims, Nostrana, Portland, OR

Parim kokk: lõuna (AL, AR, FL, LA, MS, PR)

Võitja: Ryan Prewitt, Pêche Seafood Grill, New Orleans

Võitja: Sue Zemanick, Gautreau's, New Orleans

Vishwesh Bhatt, Snackbar, Oxford, MS

Justin Devillier, La Petite Grocery, New Orleans

Alon Shaya, Domenica, New Orleans

Parim kokk: Kagu (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

Võitja: Ashley Christensen, Poole kesklinna söögikoht, Raleigh, NC

Kathy Cary, Lilly, Louisville, KY

Edward Lee, 610 Magnolia, Louisville, KY

Steven Satterfield, Miller Union, Atlanta

Tandy Wilson, City House, Nashville

Parim kokk: Edela (AZ, CO, NM, OK, TX, UT)

Võitja: Chris Shepherd, Underbelly, Houston

Kevin Binkley, Binkley, Cave Creek, AZ

Bryce Gilmore, Barley Swine, Austin

Hugo Ortega, Hugo, Houston

Justin Yu, Oxheart, Houston

Võitja: Daniel Patterson, Coi, San Francisco

Stuart Brioza ja Nicole Krasinski, State Bird Provisions, San Francisco

Michael Cimarusti, Providence, Los Angeles

Corey Lee, Benu, San Francisco

Jon Shook ja Vinny Dotolo, loom, Los Angeles

Parim uus restoran

Võitja: Pêche Seafood Grill, New Orleans

Silmapaistev vein, õlu või kangete alkohoolsete jookide professionaal

Võitja: Garrett Oliver, Brooklyni õlletehas, Brooklyn, NY

Sam Calagione, Dogfish Head Craft Brewery, Milton, DE

Ron Cooper, Del Maguey Single Village Mezcal, Ranchos de Taos, NM

Harlen Wheatley, Buffalo Trace Distillery, Frankfort, KY

David Wondrich, vaimude koolitaja, Brooklyn, NY

Suurepärane veiniprogramm

Võitja: Ait Blackberry talus, Walland, TN

Silmapaistev baariprogramm

Võitja: Baar hotellis NoMad, NYC

Baar Agricole, San Francisco

Maison Premiere, Brooklyn, NY

Silmapaistev teenindus
Esitaja Stella Artois®
Restoran, mis näitab kõrgeid külalislahkuse ja teeninduse standardeid. Kandidaadid peavad olema tegutsenud vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Restoran aadressil Meadowood, St. Helena, CA

Silmapaistev kondiitrikokk
Kokk või pagar, kes valmistab magustoite, saiakesi või leiba ja kes on tipptasemel standardikandja. Kandidaadid peavad olema kondiitrid või pagarid vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Dominique Ansel, Dominique Ansel pagariäri, NYC

Dana Cree, Blackbird, Chicago

Belinda Leong, sünd. kondiitritooted, San Francisco

Dahlia Narvaez, Osteria Mozza, Los Angeles

Christina Tosi, Momofuku, NYC

Suurepärane restoranipidaja
Töötav restoranipidaja, kes seab restoranitegevuses ja ettevõtluses kõrged riiklikud standardid. Kandidaadid peavad olema restoraniettevõttes tegutsenud vähemalt 10 aastat. Kandidaate ei tohi viimase 10 aasta jooksul esitada James Beardi fondi kokaauhinnale.

Võitja: Barbara Lynch, Barbara Lynch Gruppo (nr 9 Park, Menton, B & ampG Oysters jt), Boston

Donnie Madia, One Off Hospitality Group, (Blackbird, Avec, The Publican jt), Chicago

Cindy Pawlcyn, Mustards Grill ja Cindy's Back Street Kitchen, Napa Valley, CA

Caroline Styne, Lucques, A.O.C., Tavern ja teised, Los Angeles

Phil Suarez, Suarezi restoranigrupp, NYC (ABC köök, Jean-Georges, wd

Aasta tõusev tähtkokk
Esitaja S.Pellegrino® sädelev looduslik mineraalvesi
30 -aastane või noorem kokk, kellel on muljetavaldav talent ja kellel on lähiaastatel tõenäoliselt märkimisväärne mõju tööstusele.

Võitja: Jimmy Bannos juunior, Lilla siga, Chicago

Võitja: Blaine Wetzel, Willows Inn Lummi saarel, Lummi saar, WA

Katie Button, Cúrate, Asheville, NC

Jessica Largey, Manresa, Los Gatos, CA

David Posey, Blackbird, Chicago

Silmapaistev restoran
Esitab Acqua Panna® looduslik allikavesi
Ameerika Ühendriikide restoran, mis on rahvusliku standardi kandja, kes tagab toidu, atmosfääri ja teeninduse järjepideva kvaliteedi ja tipptaseme.
Kandidaadid peavad olema tegutsenud vähemalt 10 või enam aastat järjest.

Võitja: Kaldus uks, San Francisco

Highlands Bar and Grill, Birmingham, AL

Silmapaistev kokk
Esitlevad üleriietatud metallikunstnikud
Töötav kokk Ameerikas, kelle karjäär on seadnud riiklikud tööstusstandardid ja kes on olnud inspiratsiooniks teistele toiduprofessionaalidele. Kandidaadid peavad olema kokad töötanud vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Nancy Silverton, Pizzeria Mozza, Los Angeles

Michael Anthony, Gramercy kõrts, NYC

Sean Brock, McCrady's, Charleston, SC

Suzanne Goin, Lucques, Los Angeles

David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA

Marc Vetri, Vetri, Philadelphia

2014 James Beardi fond Ameerika klassika

Hanseni Sno-Bliz, New Orleans
Omanik: Ashley Hansen

Nicki Itaalia kohvik, McMinnville, OR
Omanikud: Nick Peirano, Carmen Peirano ja Eric Ferguson

Olneyville New Yorgi süsteem, Providence, RI
Omanikud: Stephanie Stevens Turini ja Greg Stevens

Perini rantšo liharestoran, Buffalo Gap, TX
Omanikud: Lisa ja Tom Perini

Sokolowski University Inn, Cleveland
Omanikud: Bernard Sokolowski, Mary Balbier ja Michael Sokolowski

2014 James Beardi sihtasutus Who's Who of Food & amp Beverage Ameerikas


Jonathan Waxman ja Gavin Kaysen teevad koostööd JBF -i Taste America jaoks Minneapolises - retseptid

2014 James Beardi fondi auhinnad

James Beardi fond austab 2014. aasta JBF auhindadega kulinaariavaldkonna spetsialiste üle kogu riigi. Raamatu-, ringhäälingu- ja ajakirjandusauhindade võitjad kuulutatakse välja täna õhtul Gotham Hallis ning James Beardi auhindade gala toimub esmaspäeval, 5. mail Lincoln Centeri David H. Kochi teatris. Hangi oma piletid juba täna! Palju õnne kõigile meie nominentidele!

2014 James Beardi fondi ringhäälingu ja uue meedia auhinnad

Raadiosaade/heli veebisaade

Võitja: See Ameerika elu
Saatejuht: Ben Calhoun
Valdkond: Raadio
Produtsent: Ben Calhoun

Siin ja nüüd
Saatejuhid: MeghnaChakrabarti, Jeremy Hobson ja Robin Young
Valdkond: Raadio
Tootja: KathyGunst

Suurepärane laud
Saatejuht: Lynne Rossetto Kasper
Valdkond: Ameerika avalik meedia ja avalik raadio
Produtsendid: Jennifer Russell ja Sally Swift

Eri-/dokumentaalfilm

Võitja: Alabama söömine
Võrk: PBS
Produtsendid: Andrew Beck Grace ja Bartley Powers

CBS pühapäevahommik: "Söö, joo ja ole rõõmus"
Saatejuht: Charles Osgood
Võrk: CBS
Produtsendid: Gavin Boyle, Cathy Lewis, Amol Mhatre, Rand Morrison, Amy Rosner, Jason Sacca ja Robin Sanders

Harvey tüdrukud: võimaluste piiramine
Võrk: PBS
Produtsendid: Thaddeus Homan, Katrina Parks ja Michael Parks

Teleprogramm, stuudios või fikseeritud kohas

Võitja: Martha Stewarti kokakool
Saatejuht: Martha Stewart
Võrk: PBS
Produtsendid: Greta Anthony, Christina Deyo, Michael Morrison, Olivia Schneider, Martha Stewart, Calia Van Dyk ja Lisa Wagner

Heartlandi tabel
Saatejuht: Amy Thielen
Võrk: toiduvõrk
Produtsendid: Lidia Bastianich, Peter Gethers, Tanya Bastianich Manuali ja Shelly Burgess Nicotra

Lidia köök
Saatejuht: Lidia Bastianich
Võrk: PBS
Produtsent: Lidia Bastianich, Tanya Bastianich Manuali, Shelly Burgess Nicotra ja John Parry

Teleprogramm, asukohas

Võitja: Koka mõistus
Saatejuht: Anthony Bourdain
Võrk: PBS
Produtsendid: Jared Andrukanis, Anthony Bourdain, Joe Caterini, Chris Collins, Michael Steed ja Lydia Tenaglia

Koka elu
Saatejuht: Vivian Howard
Võrk: PBS
Produtsendid: Cynthia Hill ja Markay Media

Lidia tähistab Ameerikat: vabadus ja iseseisvus
Saatejuht: Lidia Bastianich
Võrk: PBS
Produtsendid: Anne Adams, Mimi Adams, Lidia Bastianich, Laurie Donnelly, Shelly Burgess Nicotra ja Rob Tate

Televisiooni segment

Võitja: Reedene kunst, toidukunst
Võrk: MIKS-TV
Produtsent: Monica Rogozinski

Ameerika teekond
Saatejuht: Tom Foreman
Võrk: CNN ja CNN.com
Produtsendid: Jeremy Harlan ja Sarah LeTrent

CBS pühapäeva hommik
Saatejuht: Martha Teichner
Võrk: CBS
Produtsendid: Jon Carras ja Mary Raffalli

Video veebisaade, fikseeritud asukoht ja/või juhendamine

Võitja: Janu pärast.
youtube.com/tastemade
Produtsendid: Jay Holzer ja Eric Slatkin

ChefSteps
chefsteps.com
Saatejuht: Grant Lee Crilly ja Christopher Young
Produtsent: Ryan Matthew Smith

Upwave Eat Videos
upwave.com
Saatejuhid: Pancho Gatchalian, Sarah Mastracco ja Jamie Tiampo
Tootjad: SeeFood Media, Space Station Media ja Upwave

Video veebisaade, asukohas

Võitja: Mitmeaastane plaat: Euroopa ja Lõuna -Aasia
theperennialplate.com
Saatejuhid: Mirra Fine ja Daniel Klein
Produtsendid: Mirra Fine ja Daniel Klein

Tume rukis
darkrye.com
Produtsendid: Clyde Burley, Ira Chute ja Kelly Le Castre

Köögi vinjett
kitchenvignettes.blogspot.com/PBS
Produtsendid: Aube Giroux ja Matt Schoch

Silmapaistev isik/võõrustaja

Võitja: Saatejuht: Ina Garten
Paljajalu Contessa: Tagasi põhitõdede juurde
Võrk: toiduvõrk

Saatejuht: Sara Moulton
Sara nädalaöö
Võrk: PBS

Saatejuht: Andrea Robinson
30-minutiline veinivurr
andreawine.com

2014 James Beardi fondi ajakirjandusauhinnad

2013. aastal inglise keeles avaldatud artiklite jaoks.

Toiduvalmistamine, retseptid või juhised

Võitja: Andy Ricker
Saveur
"Siiami täht"

Scott Mowbray ja Ann Taylor Pittman
Cooking Light
"7 lihtsat viisi paremaks kokkamiseks"

Erinevad toimetajad
Head isu
"Kuidas kohe süüa teha"

Toit ja kultuur

Võitja: John Birdsall
Õnnelik virsik
"Ameerika, teie toit on nii gei"

Lauren Collins
New Yorker
"Tulesööjad"

Corby Kummer
Smithsonian
"Kas Starbucks saab teha sarvesaia jaoks seda, mida see tegi kohvi jaoks?"

Toit ja reisimine

Võitja: Nick Paumgarten
Head isu
"Lõunasöök hinnaga 8500 Ft."

Greg Larson
Õnnelik virsik
"Reisimine põhjamaal"

Gary Shteyngart
Reisimine + vaba aeg
"Maksimaalne Bombay"

Toidu katvus üldist huvi pakkuvas väljaandes

Võitja: The Wall Street Journal
Jaotis "Off Duty"
Beth Kracklauer

San Francisco kroonika
Jaotis "Toit ja vein"
Michael Bauer, Jon Bonné ja Miriam Morgan

Washingtoni
Jaotis "Maitse"
Todd Kliman ja Ann Limpert

Toidupoliitika, poliitika ja keskkond

Võitja: Eli Saslow
Washington Post
"Toidutalonge"

Maryn McKenna
Toidu- ja keskkonnateatiste võrgustik ja keskmine
"Antibiootikumijärgse tuleviku ettekujutamine"

Craig Welch
Seattle Times
"Meremuutus: Vaikse ookeani ohtlik pööre"

Toiduga seotud veerud

Võitja: Adam Sachs
Head isu
Obsessivoor

Tamar Haspel
Washington Post
Maandamata

Kristen Miglore
Toit 52
Geeniuse retseptid

Rühmatoidu ajaveeb

Võitja: Kõigepealt pidustame

Tervis ja heaolu

Võitja: Rachael Moeller Gorman
EatingWell
"Täistera, vähendatud rasvasisaldusega, nullkaloriline, kõrge kiudainesisaldusega, kergelt magustatud tõde toidumärgiste kohta"

Elizabeth Gunnison Dunn
The Wall Street Journal
"See pole Carbonara"

Sidney Fry, MS, RD
Cooking Light
"Sool"

Võitja: Lisa Hanawalt
Õnnelik virsik
"Teel koos Wyliega"

Ira Chute ja Chris Ying
Tume rukis
"Visioon post-apokalüptilisest köögist: frankenchicken"

Monica Hesse
Washington Post
"Gwyneth Paltrow: Me armastame teda vihata, aga me ostame talle igal juhul kokaraamatu"

Individuaalse toidu ajaveeb

Võitja: Koduigatsus Texan
Lisa Fain

Toit mõtlematutele
Michael Procopio

Vaese mehe pidu
Elissa Altman

Isiklik essee

Võitja: Fuksia Dunlop
Õnnelik virsik
"Kuke supp"

Elizabeth Gilbert
Väljaspool
"Ära aja sassi täiuslikuga"

Gabrielle Hamilton
Head isu
"Arva ära, kes tuleb õhtusöögile?"

Võitja: Francis Lam
Õnnelik virsik
"Päev Long Islandil koos Alex Lee'ga"

Alex Halberstadt
Ajakiri New York Times
"Õige vürtsi ümberkujundav jõud"

Peter Meehan
Õnnelik virsik
"Elu ja kuidas see kokkadega juhtub"

Visuaalne jutustamine

Võitja: James Maikowski, Patricia Sanchez, Stephen Scoble ja Fredrika Stjärne
Toit ja vein
"Parim uus peakokk, tähed", "Austrid ja amp Gumbo: peakoka New Orleansi pidu", "Köögiviljad kohe"

Jeff Allen, Jonathan Boncek, Andrew Cebulka, Langdon Clay, Tim Hussey, Allston McCrady ja Susan Puckett
Kohalik maitse
"Dinin 'Down in the Delta", "Ferm Belief", "Fire It Up"

Chris Higdon, Jessie Kriech-Higdon ja Jen White
Spenseri ajakiri
"Kontrollitud põletus", "Juhtige meid kiusatusse", "Lõunamaine magus eliksiir"

Vein, kanged alkohoolsed joogid ja muud joogid

Võitja: Besha Rodell
Punch
"40 untsi vabadusse"

Ray Isle
Toit ja vein
"Lahing Ameerika vanimate viinapuude pärast"

Josh Ozersky
The Wall Street Journal
"Bourboni maania!"

Craig Claiborne'i auhinnatud restoranide ülevaateauhind

Võitja: Alan Richman
GQ
"Alan Richman kõnnib juudi delikatessi." "Jalakas: kas Brooklyn on valmis keerukaks einestamiseks?", "ZZ's, New Yorgi kõige kallim söögikoht 58 minutit"

Alison Cook
Houstoni kroonika
"Korgitser BBQ uus Houstoni klassika", "Pho Hungi kosmiline supp", "Pass vabastab mängulisuse plaadid"

Besha Rodell
L.A. nädalas
"Black Hogg Down", "Outback Steakhouse Review: Palun ärge nimetage seda toitu Austraaliaks", "Sqirl Review: Jessica Koslow väike restoran serveerib mõnda parimat toitu Los Angeleses"

MFK Fisheri väärika kirjutamise auhind

Võitja: John Jeremiah Sullivan
Õnnelik virsik
"Panin purgi Tennesseesse"

Francis Lam
Head isu
"Vanusega paraneb"

Mees Martin
Aed ja võimenduspüstol
"Lugu kahest köögist"

Aasta väljaanne

2014 James Beardi fondi raamatuauhinnad

Ameerika toiduvalmistamine

Võitja: Uus Kesk -Lääne tabel: 200 Heartlandi retsepti
Amy Thielen
(Juhuslik maja)

Ma armastan New Yorki: koostisosad ja retseptid
Daniel Humm ja Will Guidara
(Kümme kiirust)

Hapukurk, sead ja viski: Retseptid minu kolmest lemmiktoidugrupist ja siis mõnest
John Currence
(Andrews McMeeli kirjastus)

Küpsetamine ja magustoit

Võitja: Prantsuse kondiitritoodete kunst
Jacquy Pfeiffer koos Martha Rose Shulmaniga
(Knopf)

Magus
Valerie Gordon
(Käsitööline)

Tartine raamat nr 3: kaasaegne iidne klassikaline tervik
Chad Robertson
(Kroonikaraamatud)

Võitja: Kokteililabor: maitsete ja aroomide saladuste lahtimõtestamine jookides koos retseptidega
Tony Conigliaro
(Kümme kiirust)

Purjus botaanik: taimed, mis loovad maailma suurepäraseid jooke
Amy Stewart

(Algonquini raamatud)

Uus California vein: teejuht tootjatele ja veinid, mis on maitserevolutsiooni taga
Jon Bonne
(Kümme kiirust)

Toiduvalmistamine professionaalsest vaatenurgast

Võitja: Ajalooline Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury USA)

Manresa: söödav peegeldus
David Kinch koos Christine Muhlkega
(Kümme kiirust)

René Redzepi: Töö pooleli
René Redzepi
(Phaidon Press)

Keskenduge tervisele

Võitja: Gluteenivaba tüdruk iga päev
Shauna James Ahern ja Daniel Ahern
(Houghton Mifflin Harcourt)

VB6: Kaalu langetamiseks ja tervise taastamiseks sööge enne kella 6:00 veganit. . . hea jaoks
Mark Bittman
(Kirjastus Clarkson Potter)

Nädalavahetuse imed: maitsvad ja tervislikud õhtusöögid 30 minutiga või vähem
Ellie Krieger
(Houghton Mifflin Harcourt)

Üldine toiduvalmistamine

Võitja: Suits: uus küttepuude valmistamine
Tim Byres
(Rizzoli New York)

Üks hea roog
David Tanis
(Käsitööline)

Proovige seda kodus: Retseptid minu peast teie taldrikuni
Richard Blais
(Kirjastus Clarkson Potter)

Rahvusvaheline

Võitja: Iga riisitera: lihtne Hiina koduköök
Fuksia Dunlop
(W. W. Norton & amp; Company)

Tagasi jõgedesse: retseptid ja mälestused Himaalaja jõeorgudest
Vikas Khanna koos Andrew Blackmore-Dobbyniga
(Lake Isle Press)

Kastmed ja amplikujud: pasta Itaalia moodi
Oretta Zanini DeVita ja Maureen B. Fant
(W. W. Norton & amp; Company)

Fotograafia

Võitja: René Redzepi: Töö pooleli
Fotograafid: Ali Kurshat Altinsoy, Ditte Isager, René Redzepi, Lars Williams ja Noma Team
(Phaidon Press)

Ajalooline Heston
Fotograaf: Romas Foord
(Bloomsbury USA)

Mastivendade šokolaad
Fotograaf: Tuukka Koski
(Väike, pruun ja ettevõte)

Viide ja stipendium

Võitja: Hingetoit: Ameerika köögi üllatav lugu üks taldrik korraga
Adrian Miller
(Põhja -Carolina ülikooli ajakirjandus)

Toidu ajalugu 100 retseptis
William Sitwell
(Väike, pruun ja ettevõte)

Kaasaegne toit, moraalne toit: enesekontroll, teadus ja kaasaegse Ameerika söömise tõus kahekümnenda sajandi alguses
Helen Zoe Veit
(Põhja -Carolina ülikooli ajakirjandus)

Üksik teema

Võitja: Kulinaarsed linnud: ülim kodulindude kokaraamat
John Ash koos James O. Fraioliga
(Running Press)

Kala: 54 mereande
Cree LeFavour
(Kroonikaraamatud)

Charcuterie: nuumatud vasika juhend vorsti, salumi, pasteetide, praadide, kohvi ja muude lihatoodete valmistamiseks
Taylor Boetticher ja Toponia Miller
(Kümme kiirust)

Köögiviljakeskne ja taimetoitlane

Võitja: Köögiviljaoskus
Deborah Madison
(Kümme kiirust)

Pidu: rikkalik taimetoit igale sööjale ja isule
Sarah Copeland
(Kroonikaraamatud)

River Cottage Veg
Hugh Fearnley-Whittingstall
(Kümme kiirust)

Kirjandus ja kirjandus

Võitja: Soolsuhkrurasv: kuidas toiduhiiglased meid haakisid
Michael Moss
(Juhuslik maja)

Hargnemine teel: jutud toidust, naudingust ja avastamisest teel
Toimetanud James Oseland
(Üksik planeet)

Provence, 1970: M. F. K. Fisher, Julia Child, James Beard ja Ameerika maitse taastamine
Luke Barr
(Kirjastus Clarkson Potter)

Kokaraamatute kuulsuste hall

Aasta kokaraamat

Ajalooline Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury USA)

2014 James Beardi sihtasutuse väljapaistvad restoranidisainiauhinnad

75 istekohta ja alla (Parima restorani kujunduse või renoveerimise jaoks Põhja -Ameerikas alates 1. jaanuarist 2011)

Võitja: Disainibüroo: Lawton Stanley arhitektid
Disainerid: Maria Contreras, Christopher Lawton ja Micah Stanley
Projekt: Grace, Chicago

Disainibüroo: Assimilation Design Lab LLC ja Otto Architects LLC
Disainerid: Josh Otto ja David Whipple
Projekt: Tria Taproom, Philadelphia

Disainibüroo: Huxley Wallace'i kollektiiv ja Graham Baba arhitektid
Disainerid: Joshua Henderson ja Matthew Parker
Projekt: Westward, Seattle

76 istet ja üle selle (Parima restorani kujunduse või renoveerimise jaoks Põhja -Ameerikas alates 1. jaanuarist 2011)

Võitja: Disainibüroo: arhitektid Jensen
Disainerid: Scott Davis, Mark Jensen, Lincoln Lighthill, Dean Orr ja Andy Pluess
Projekt: Shed, Healdsburg, CA

Disainifirma: Munge Leung
Kujundaja: Sai Leung ja Alessandro Munge
Projekt: Hawksworthi restoran, Vancouver

Disainibüroo: Slade Architecture
Disainerid: Hayes Slade ja James Slade
Projekt: Virgin Atlantic Airway klubihoone Newark Liberty rahvusvahelises lennujaamas, Newark, NJ

2014 James Beardi fondi restoran ja koka auhinnad

Parim kokk: suured järved (IL, IN, MI, OH)

Võitja: Dave Beran, Järgmine, Chicago

Curtis Duffy, Grace, Chicago

Jonathon Sawyer, Greenhouse Tavern, Cleveland

Paul Virant, Vie restoran, Western Springs, IL

Andrew Zimmerman, Sepia, Chicago

Parim kokk: Kesk-Atlandi ookean (DC, DE, MD, NJ, PA, VA)

Võitja: Vikram Sunderam, Rasika, Washington, D.C.

Cathal Armstrong, restoran Eve, Aleksandria, VA

Spike Gjerde, Woodberry Kitchen, Baltimore

Brad Spence, Amis, Philadelphia

Cindy Wolf, Charleston, Baltimore

Parim kokk: Midwest (IA, KS, MN, MO, ND, NE, SD, WI)

Võitja: Justin Aprahamian, Sanford, Milwaukee

Paul Berglund, Bachelor Farmer, Minneapolis

Gerard Craft, Niche, Clayton, MO

Michelle Gayer, soolane tart, Minneapolis

Kevin Nashan, Sidney Street Café, St. Louis

Lenny Russo, restoran Heartland & amp Farm Direct Market, St. Paul, MN

Parim kokk: New York City (viis linnaosa)

Võitja: Aprill Bloomfield, Täpiline siga

Parim kokk: kirdeosa (CT, MA, ME, NH, NY STATE, RI, VT)

Võitja: Jamie Bissonnette, Coppa, Boston

Joanne Chang, jahu pagariäri + kohvik, Boston

Gerry Hayden, The North Fork Table & amp Inn, Southold, NY

Matt Jennings, Farmstead Inc., Providence, RI

Michael Leviton, Lumière, Newton, MA

Barry Maiden, näljane ema, Cambridge, MA

Parim kokk: Loode (AK, ID, MT, OR, WA, WY)

Võitja: Naomi Pomeroy, Beast, Portland, OR

Renee Erickson, Vaal võidab, Seattle

Jason Franey, Canlis, Seattle

Ethan Stowell, Staple & amp; Fancy, Seattle

Cathy Whims, Nostrana, Portland, OR

Parim kokk: lõuna (AL, AR, FL, LA, MS, PR)

Võitja: Ryan Prewitt, Pêche Seafood Grill, New Orleans

Võitja: Sue Zemanick, Gautreau's, New Orleans

Vishwesh Bhatt, Snackbar, Oxford, MS

Justin Devillier, La Petite Grocery, New Orleans

Alon Shaya, Domenica, New Orleans

Parim kokk: Kagu (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

Võitja: Ashley Christensen, Poole kesklinna söögikoht, Raleigh, NC

Kathy Cary, Lilly, Louisville, KY

Edward Lee, 610 Magnolia, Louisville, KY

Steven Satterfield, Miller Union, Atlanta

Tandy Wilson, City House, Nashville

Parim kokk: Edela (AZ, CO, NM, OK, TX, UT)

Võitja: Chris Shepherd, Underbelly, Houston

Kevin Binkley, Binkley, Cave Creek, AZ

Bryce Gilmore, Barley Swine, Austin

Hugo Ortega, Hugo, Houston

Justin Yu, Oxheart, Houston

Võitja: Daniel Patterson, Coi, San Francisco

Stuart Brioza ja Nicole Krasinski, State Bird Provisions, San Francisco

Michael Cimarusti, Providence, Los Angeles

Corey Lee, Benu, San Francisco

Jon Shook ja Vinny Dotolo, loom, Los Angeles

Parim uus restoran

Võitja: Pêche Seafood Grill, New Orleans

Silmapaistev vein, õlu või kangete alkohoolsete jookide professionaal

Võitja: Garrett Oliver, Brooklyni õlletehas, Brooklyn, NY

Sam Calagione, Dogfish Head Craft Brewery, Milton, DE

Ron Cooper, Del Maguey Single Village Mezcal, Ranchos de Taos, NM

Harlen Wheatley, Buffalo Trace Distillery, Frankfort, KY

David Wondrich, vaimude koolitaja, Brooklyn, NY

Suurepärane veiniprogramm

Võitja: Ait Blackberry talus, Walland, TN

Silmapaistev baariprogramm

Võitja: Baar hotellis NoMad, NYC

Baar Agricole, San Francisco

Maison Premiere, Brooklyn, NY

Silmapaistev teenindus
Esitaja Stella Artois®
Restoran, mis näitab kõrgeid külalislahkuse ja teeninduse standardeid. Kandidaadid peavad olema tegutsenud vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Restoran aadressil Meadowood, St. Helena, CA

Silmapaistev kondiitrikokk
Kokk või pagar, kes valmistab magustoite, saiakesi või leiba ja kes on tipptasemel standardikandja. Kandidaadid peavad olema kondiitrid või pagarid vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Dominique Ansel, Dominique Ansel pagariäri, NYC

Dana Cree, Blackbird, Chicago

Belinda Leong, sünd. kondiitritooted, San Francisco

Dahlia Narvaez, Osteria Mozza, Los Angeles

Christina Tosi, Momofuku, NYC

Suurepärane restoranipidaja
Töötav restoranipidaja, kes seab restoranitegevuses ja ettevõtluses kõrged riiklikud standardid. Kandidaadid peavad olema restoraniettevõttes tegutsenud vähemalt 10 aastat. Kandidaate ei tohi viimase 10 aasta jooksul esitada James Beardi fondi kokaauhinnale.

Võitja: Barbara Lynch, Barbara Lynch Gruppo (nr 9 Park, Menton, B & ampG Oysters jt), Boston

Donnie Madia, One Off Hospitality Group, (Blackbird, Avec, The Publican jt), Chicago

Cindy Pawlcyn, Mustards Grill ja Cindy's Back Street Kitchen, Napa Valley, CA

Caroline Styne, Lucques, A.O.C., Tavern ja teised, Los Angeles

Phil Suarez, Suarezi restoranigrupp, NYC (ABC köök, Jean-Georges, wd

Aasta tõusev tähtkokk
Esitaja S.Pellegrino® sädelev looduslik mineraalvesi
30 -aastane või noorem kokk, kellel on muljetavaldav talent ja kellel on lähiaastatel tõenäoliselt märkimisväärne mõju tööstusele.

Võitja: Jimmy Bannos juunior, Lilla siga, Chicago

Võitja: Blaine Wetzel, Willows Inn Lummi saarel, Lummi saar, WA

Katie Button, Cúrate, Asheville, NC

Jessica Largey, Manresa, Los Gatos, CA

David Posey, Blackbird, Chicago

Silmapaistev restoran
Esitab Acqua Panna® looduslik allikavesi
Ameerika Ühendriikide restoran, mis on rahvusliku standardi kandja, kes tagab toidu, atmosfääri ja teeninduse järjepideva kvaliteedi ja tipptaseme.
Kandidaadid peavad olema tegutsenud vähemalt 10 või enam aastat järjest.

Võitja: Kaldus uks, San Francisco

Highlands Bar and Grill, Birmingham, AL

Silmapaistev kokk
Esitlevad üleriietatud metallikunstnikud
Töötav kokk Ameerikas, kelle karjäär on seadnud riiklikud tööstusstandardid ja kes on olnud inspiratsiooniks teistele toiduprofessionaalidele. Kandidaadid peavad olema kokad töötanud vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Nancy Silverton, Pizzeria Mozza, Los Angeles

Michael Anthony, Gramercy kõrts, NYC

Sean Brock, McCrady's, Charleston, SC

Suzanne Goin, Lucques, Los Angeles

David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA

Marc Vetri, Vetri, Philadelphia

2014 James Beardi fond Ameerika klassika

Hanseni Sno-Bliz, New Orleans
Omanik: Ashley Hansen

Nicki Itaalia kohvik, McMinnville, OR
Omanikud: Nick Peirano, Carmen Peirano ja Eric Ferguson

Olneyville New Yorgi süsteem, Providence, RI
Omanikud: Stephanie Stevens Turini ja Greg Stevens

Perini rantšo liharestoran, Buffalo Gap, TX
Omanikud: Lisa ja Tom Perini

Sokolowski University Inn, Cleveland
Omanikud: Bernard Sokolowski, Mary Balbier ja Michael Sokolowski

2014 James Beardi sihtasutus Who's Who of Food & amp Beverage Ameerikas


Jonathan Waxman ja Gavin Kaysen teevad koostööd JBF -i Taste America jaoks Minneapolises - retseptid

2014 James Beardi fondi auhinnad

James Beardi fond austab 2014. aasta JBF auhindadega kulinaariavaldkonna spetsialiste üle kogu riigi. Raamatu-, ringhäälingu- ja ajakirjandusauhindade võitjad kuulutatakse välja täna õhtul Gotham Hallis ning James Beardi auhindade gala toimub esmaspäeval, 5. mail Lincoln Centeri David H. Kochi teatris. Hangi oma piletid juba täna! Palju õnne kõigile meie nominentidele!

2014 James Beardi fondi ringhäälingu ja uue meedia auhinnad

Raadiosaade/heli veebisaade

Võitja: See Ameerika elu
Saatejuht: Ben Calhoun
Valdkond: Raadio
Produtsent: Ben Calhoun

Siin ja nüüd
Saatejuhid: MeghnaChakrabarti, Jeremy Hobson ja Robin Young
Valdkond: Raadio
Tootja: KathyGunst

Suurepärane laud
Saatejuht: Lynne Rossetto Kasper
Valdkond: Ameerika avalik meedia ja avalik raadio
Produtsendid: Jennifer Russell ja Sally Swift

Eri-/dokumentaalfilm

Võitja: Alabama söömine
Võrk: PBS
Produtsendid: Andrew Beck Grace ja Bartley Powers

CBS pühapäevahommik: "Söö, joo ja ole rõõmus"
Saatejuht: Charles Osgood
Võrk: CBS
Produtsendid: Gavin Boyle, Cathy Lewis, Amol Mhatre, Rand Morrison, Amy Rosner, Jason Sacca ja Robin Sanders

Harvey tüdrukud: võimaluste piiramine
Võrk: PBS
Produtsendid: Thaddeus Homan, Katrina Parks ja Michael Parks

Teleprogramm, stuudios või fikseeritud kohas

Võitja: Martha Stewarti kokakool
Saatejuht: Martha Stewart
Võrk: PBS
Produtsendid: Greta Anthony, Christina Deyo, Michael Morrison, Olivia Schneider, Martha Stewart, Calia Van Dyk ja Lisa Wagner

Heartlandi tabel
Saatejuht: Amy Thielen
Võrk: toiduvõrk
Produtsendid: Lidia Bastianich, Peter Gethers, Tanya Bastianich Manuali ja Shelly Burgess Nicotra

Lidia köök
Saatejuht: Lidia Bastianich
Võrk: PBS
Produtsent: Lidia Bastianich, Tanya Bastianich Manuali, Shelly Burgess Nicotra ja John Parry

Teleprogramm, asukohas

Võitja: Koka mõistus
Saatejuht: Anthony Bourdain
Võrk: PBS
Produtsendid: Jared Andrukanis, Anthony Bourdain, Joe Caterini, Chris Collins, Michael Steed ja Lydia Tenaglia

Koka elu
Saatejuht: Vivian Howard
Võrk: PBS
Produtsendid: Cynthia Hill ja Markay Media

Lidia tähistab Ameerikat: vabadus ja iseseisvus
Saatejuht: Lidia Bastianich
Võrk: PBS
Produtsendid: Anne Adams, Mimi Adams, Lidia Bastianich, Laurie Donnelly, Shelly Burgess Nicotra ja Rob Tate

Televisiooni segment

Võitja: Reedene kunst, toidukunst
Võrk: MIKS-TV
Produtsent: Monica Rogozinski

Ameerika teekond
Saatejuht: Tom Foreman
Võrk: CNN ja CNN.com
Produtsendid: Jeremy Harlan ja Sarah LeTrent

CBS pühapäeva hommik
Saatejuht: Martha Teichner
Võrk: CBS
Produtsendid: Jon Carras ja Mary Raffalli

Video veebisaade, fikseeritud asukoht ja/või juhendamine

Võitja: Janu pärast.
youtube.com/tastemade
Produtsendid: Jay Holzer ja Eric Slatkin

ChefSteps
chefsteps.com
Saatejuht: Grant Lee Crilly ja Christopher Young
Produtsent: Ryan Matthew Smith

Upwave Eat Videos
upwave.com
Saatejuhid: Pancho Gatchalian, Sarah Mastracco ja Jamie Tiampo
Tootjad: SeeFood Media, Space Station Media ja Upwave

Video veebisaade, asukohas

Võitja: Mitmeaastane plaat: Euroopa ja Lõuna -Aasia
theperennialplate.com
Saatejuhid: Mirra Fine ja Daniel Klein
Produtsendid: Mirra Fine ja Daniel Klein

Tume rukis
darkrye.com
Produtsendid: Clyde Burley, Ira Chute ja Kelly Le Castre

Köögi vinjett
kitchenvignettes.blogspot.com/PBS
Produtsendid: Aube Giroux ja Matt Schoch

Silmapaistev isik/võõrustaja

Võitja: Saatejuht: Ina Garten
Paljajalu Contessa: Tagasi põhitõdede juurde
Võrk: toiduvõrk

Saatejuht: Sara Moulton
Sara nädalaöö
Võrk: PBS

Saatejuht: Andrea Robinson
30-minutiline veinivurr
andreawine.com

2014 James Beardi fondi ajakirjandusauhinnad

2013. aastal inglise keeles avaldatud artiklite jaoks.

Toiduvalmistamine, retseptid või juhised

Võitja: Andy Ricker
Saveur
"Siiami täht"

Scott Mowbray ja Ann Taylor Pittman
Cooking Light
"7 lihtsat viisi paremaks kokkamiseks"

Erinevad toimetajad
Head isu
"Kuidas kohe süüa teha"

Toit ja kultuur

Võitja: John Birdsall
Õnnelik virsik
"Ameerika, teie toit on nii gei"

Lauren Collins
New Yorker
"Tulesööjad"

Corby Kummer
Smithsonian
"Kas Starbucks saab teha sarvesaia jaoks seda, mida see tegi kohvi jaoks?"

Toit ja reisimine

Võitja: Nick Paumgarten
Head isu
"Lõunasöök hinnaga 8500 Ft."

Greg Larson
Õnnelik virsik
"Reisimine põhjamaal"

Gary Shteyngart
Reisimine + vaba aeg
"Maksimaalne Bombay"

Toidu katvus üldist huvi pakkuvas väljaandes

Võitja: The Wall Street Journal
Jaotis "Off Duty"
Beth Kracklauer

San Francisco kroonika
Jaotis "Toit ja vein"
Michael Bauer, Jon Bonné ja Miriam Morgan

Washingtoni
Jaotis "Maitse"
Todd Kliman ja Ann Limpert

Toidupoliitika, poliitika ja keskkond

Võitja: Eli Saslow
Washington Post
"Toidutalonge"

Maryn McKenna
Toidu- ja keskkonnateatiste võrgustik ja keskmine
"Antibiootikumijärgse tuleviku ettekujutamine"

Craig Welch
Seattle Times
"Meremuutus: Vaikse ookeani ohtlik pööre"

Toiduga seotud veerud

Võitja: Adam Sachs
Head isu
Obsessivoor

Tamar Haspel
Washington Post
Maandamata

Kristen Miglore
Toit 52
Geeniuse retseptid

Rühmatoidu ajaveeb

Võitja: Kõigepealt pidustame

Tervis ja heaolu

Võitja: Rachael Moeller Gorman
EatingWell
"Täistera, vähendatud rasvasisaldusega, nullkaloriline, kõrge kiudainesisaldusega, kergelt magustatud tõde toidumärgiste kohta"

Elizabeth Gunnison Dunn
The Wall Street Journal
"See pole Carbonara"

Sidney Fry, MS, RD
Cooking Light
"Sool"

Võitja: Lisa Hanawalt
Õnnelik virsik
"Teel koos Wyliega"

Ira Chute ja Chris Ying
Tume rukis
"Visioon post-apokalüptilisest köögist: frankenchicken"

Monica Hesse
Washington Post
"Gwyneth Paltrow: Me armastame teda vihata, aga me ostame talle igal juhul kokaraamatu"

Individuaalse toidu ajaveeb

Võitja: Koduigatsus Texan
Lisa Fain

Toit mõtlematutele
Michael Procopio

Vaese mehe pidu
Elissa Altman

Isiklik essee

Võitja: Fuksia Dunlop
Õnnelik virsik
"Kuke supp"

Elizabeth Gilbert
Väljaspool
"Ära aja sassi täiuslikuga"

Gabrielle Hamilton
Head isu
"Arva ära, kes tuleb õhtusöögile?"

Võitja: Francis Lam
Õnnelik virsik
"Päev Long Islandil koos Alex Lee'ga"

Alex Halberstadt
Ajakiri New York Times
"Õige vürtsi ümberkujundav jõud"

Peter Meehan
Õnnelik virsik
"Elu ja kuidas see kokkadega juhtub"

Visuaalne jutustamine

Võitja: James Maikowski, Patricia Sanchez, Stephen Scoble ja Fredrika Stjärne
Toit ja vein
"Parim uus peakokk, tähed", "Austrid ja amp Gumbo: peakoka New Orleansi pidu", "Köögiviljad kohe"

Jeff Allen, Jonathan Boncek, Andrew Cebulka, Langdon Clay, Tim Hussey, Allston McCrady ja Susan Puckett
Kohalik maitse
"Dinin 'Down in the Delta", "Ferm Belief", "Fire It Up"

Chris Higdon, Jessie Kriech-Higdon ja Jen White
Spenseri ajakiri
"Kontrollitud põletus", "Juhtige meid kiusatusse", "Lõunamaine magus eliksiir"

Vein, kanged alkohoolsed joogid ja muud joogid

Võitja: Besha Rodell
Punch
"40 untsi vabadusse"

Ray Isle
Toit ja vein
"Lahing Ameerika vanimate viinapuude pärast"

Josh Ozersky
The Wall Street Journal
"Bourboni maania!"

Craig Claiborne'i auhinnatud restoranide ülevaateauhind

Võitja: Alan Richman
GQ
"Alan Richman kõnnib juudi delikatessi." "Jalakas: kas Brooklyn on valmis keerukaks einestamiseks?", "ZZ's, New Yorgi kõige kallim söögikoht 58 minutit"

Alison Cook
Houstoni kroonika
"Korgitser BBQ uus Houstoni klassika", "Pho Hungi kosmiline supp", "Pass vabastab mängulisuse plaadid"

Besha Rodell
L.A. nädalas
"Black Hogg Down", "Outback Steakhouse Review: Palun ärge nimetage seda toitu Austraaliaks", "Sqirl Review: Jessica Koslow väike restoran serveerib mõnda parimat toitu Los Angeleses"

MFK Fisheri väärika kirjutamise auhind

Võitja: John Jeremiah Sullivan
Õnnelik virsik
"Panin purgi Tennesseesse"

Francis Lam
Head isu
"Vanusega paraneb"

Mees Martin
Aed ja võimenduspüstol
"Lugu kahest köögist"

Aasta väljaanne

2014 James Beardi fondi raamatuauhinnad

Ameerika toiduvalmistamine

Võitja: Uus Kesk -Lääne tabel: 200 Heartlandi retsepti
Amy Thielen
(Juhuslik maja)

Ma armastan New Yorki: koostisosad ja retseptid
Daniel Humm ja Will Guidara
(Kümme kiirust)

Hapukurk, sead ja viski: Retseptid minu kolmest lemmiktoidugrupist ja siis mõnest
John Currence
(Andrews McMeeli kirjastus)

Küpsetamine ja magustoit

Võitja: Prantsuse kondiitritoodete kunst
Jacquy Pfeiffer koos Martha Rose Shulmaniga
(Knopf)

Magus
Valerie Gordon
(Käsitööline)

Tartine raamat nr 3: kaasaegne iidne klassikaline tervik
Chad Robertson
(Kroonikaraamatud)

Võitja: Kokteililabor: maitsete ja aroomide saladuste lahtimõtestamine jookides koos retseptidega
Tony Conigliaro
(Kümme kiirust)

Purjus botaanik: taimed, mis loovad maailma suurepäraseid jooke
Amy Stewart

(Algonquini raamatud)

Uus California vein: teejuht tootjatele ja veinid, mis on maitserevolutsiooni taga
Jon Bonne
(Kümme kiirust)

Toiduvalmistamine professionaalsest vaatenurgast

Võitja: Ajalooline Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury USA)

Manresa: söödav peegeldus
David Kinch koos Christine Muhlkega
(Kümme kiirust)

René Redzepi: Töö pooleli
René Redzepi
(Phaidon Press)

Keskenduge tervisele

Võitja: Gluteenivaba tüdruk iga päev
Shauna James Ahern ja Daniel Ahern
(Houghton Mifflin Harcourt)

VB6: Kaalu langetamiseks ja tervise taastamiseks sööge enne kella 6:00 veganit. . . hea jaoks
Mark Bittman
(Kirjastus Clarkson Potter)

Nädalavahetuse imed: maitsvad ja tervislikud õhtusöögid 30 minutiga või vähem
Ellie Krieger
(Houghton Mifflin Harcourt)

Üldine toiduvalmistamine

Võitja: Suits: uus küttepuude valmistamine
Tim Byres
(Rizzoli New York)

Üks hea roog
David Tanis
(Käsitööline)

Proovige seda kodus: Retseptid minu peast teie taldrikuni
Richard Blais
(Kirjastus Clarkson Potter)

Rahvusvaheline

Võitja: Iga riisitera: lihtne Hiina koduköök
Fuksia Dunlop
(W. W. Norton & amp; Company)

Tagasi jõgedesse: retseptid ja mälestused Himaalaja jõeorgudest
Vikas Khanna koos Andrew Blackmore-Dobbyniga
(Lake Isle Press)

Kastmed ja amplikujud: pasta Itaalia moodi
Oretta Zanini DeVita ja Maureen B. Fant
(W. W. Norton & amp; Company)

Fotograafia

Võitja: René Redzepi: Töö pooleli
Fotograafid: Ali Kurshat Altinsoy, Ditte Isager, René Redzepi, Lars Williams ja Noma Team
(Phaidon Press)

Ajalooline Heston
Fotograaf: Romas Foord
(Bloomsbury USA)

Mastivendade šokolaad
Fotograaf: Tuukka Koski
(Väike, pruun ja ettevõte)

Viide ja stipendium

Võitja: Hingetoit: Ameerika köögi üllatav lugu üks taldrik korraga
Adrian Miller
(Põhja -Carolina ülikooli ajakirjandus)

Toidu ajalugu 100 retseptis
William Sitwell
(Väike, pruun ja ettevõte)

Kaasaegne toit, moraalne toit: enesekontroll, teadus ja kaasaegse Ameerika söömise tõus kahekümnenda sajandi alguses
Helen Zoe Veit
(Põhja -Carolina ülikooli ajakirjandus)

Üksik teema

Võitja: Kulinaarsed linnud: ülim kodulindude kokaraamat
John Ash koos James O. Fraioliga
(Running Press)

Kala: 54 mereande
Cree LeFavour
(Kroonikaraamatud)

Charcuterie: nuumatud vasika juhend vorsti, salumi, pasteetide, praadide, kohvi ja muude lihatoodete valmistamiseks
Taylor Boetticher ja Toponia Miller
(Kümme kiirust)

Köögiviljakeskne ja taimetoitlane

Võitja: Köögiviljaoskus
Deborah Madison
(Kümme kiirust)

Pidu: rikkalik taimetoit igale sööjale ja isule
Sarah Copeland
(Kroonikaraamatud)

River Cottage Veg
Hugh Fearnley-Whittingstall
(Kümme kiirust)

Kirjandus ja kirjandus

Võitja: Soolsuhkrurasv: kuidas toiduhiiglased meid haakisid
Michael Moss
(Juhuslik maja)

Hargnemine teel: jutud toidust, naudingust ja avastamisest teel
Toimetanud James Oseland
(Üksik planeet)

Provence, 1970: M. F. K. Fisher, Julia Child, James Beard ja Ameerika maitse taastamine
Luke Barr
(Kirjastus Clarkson Potter)

Kokaraamatute kuulsuste hall

Aasta kokaraamat

Ajalooline Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury USA)

2014 James Beardi sihtasutuse väljapaistvad restoranidisainiauhinnad

75 istekohta ja alla (Parima restorani kujunduse või renoveerimise jaoks Põhja -Ameerikas alates 1. jaanuarist 2011)

Võitja: Disainibüroo: Lawton Stanley arhitektid
Disainerid: Maria Contreras, Christopher Lawton ja Micah Stanley
Projekt: Grace, Chicago

Disainibüroo: Assimilation Design Lab LLC ja Otto Architects LLC
Disainerid: Josh Otto ja David Whipple
Projekt: Tria Taproom, Philadelphia

Disainibüroo: Huxley Wallace'i kollektiiv ja Graham Baba arhitektid
Disainerid: Joshua Henderson ja Matthew Parker
Projekt: Westward, Seattle

76 istet ja üle selle (Parima restorani kujunduse või renoveerimise jaoks Põhja -Ameerikas alates 1. jaanuarist 2011)

Võitja: Disainibüroo: arhitektid Jensen
Disainerid: Scott Davis, Mark Jensen, Lincoln Lighthill, Dean Orr ja Andy Pluess
Projekt: Shed, Healdsburg, CA

Disainifirma: Munge Leung
Kujundaja: Sai Leung ja Alessandro Munge
Projekt: Hawksworthi restoran, Vancouver

Disainibüroo: Slade Architecture
Disainerid: Hayes Slade ja James Slade
Projekt: Virgin Atlantic Airway klubihoone Newark Liberty rahvusvahelises lennujaamas, Newark, NJ

2014 James Beardi fondi restoran ja koka auhinnad

Parim kokk: suured järved (IL, IN, MI, OH)

Võitja: Dave Beran, Järgmine, Chicago

Curtis Duffy, Grace, Chicago

Jonathon Sawyer, Greenhouse Tavern, Cleveland

Paul Virant, Vie restoran, Western Springs, IL

Andrew Zimmerman, Sepia, Chicago

Parim kokk: Kesk-Atlandi ookean (DC, DE, MD, NJ, PA, VA)

Võitja: Vikram Sunderam, Rasika, Washington, D.C.

Cathal Armstrong, restoran Eve, Aleksandria, VA

Spike Gjerde, Woodberry Kitchen, Baltimore

Brad Spence, Amis, Philadelphia

Cindy Wolf, Charleston, Baltimore

Parim kokk: Midwest (IA, KS, MN, MO, ND, NE, SD, WI)

Võitja: Justin Aprahamian, Sanford, Milwaukee

Paul Berglund, Bachelor Farmer, Minneapolis

Gerard Craft, Niche, Clayton, MO

Michelle Gayer, soolane tart, Minneapolis

Kevin Nashan, Sidney Street Café, St. Louis

Lenny Russo, restoran Heartland & amp Farm Direct Market, St. Paul, MN

Parim kokk: New York City (viis linnaosa)

Võitja: Aprill Bloomfield, Täpiline siga

Parim kokk: kirdeosa (CT, MA, ME, NH, NY STATE, RI, VT)

Võitja: Jamie Bissonnette, Coppa, Boston

Joanne Chang, jahu pagariäri + kohvik, Boston

Gerry Hayden, The North Fork Table & amp Inn, Southold, NY

Matt Jennings, Farmstead Inc., Providence, RI

Michael Leviton, Lumière, Newton, MA

Barry Maiden, näljane ema, Cambridge, MA

Parim kokk: Loode (AK, ID, MT, OR, WA, WY)

Võitja: Naomi Pomeroy, Beast, Portland, OR

Renee Erickson, Vaal võidab, Seattle

Jason Franey, Canlis, Seattle

Ethan Stowell, Staple & amp; Fancy, Seattle

Cathy Whims, Nostrana, Portland, OR

Parim kokk: lõuna (AL, AR, FL, LA, MS, PR)

Võitja: Ryan Prewitt, Pêche Seafood Grill, New Orleans

Võitja: Sue Zemanick, Gautreau's, New Orleans

Vishwesh Bhatt, Snackbar, Oxford, MS

Justin Devillier, La Petite Grocery, New Orleans

Alon Shaya, Domenica, New Orleans

Parim kokk: Kagu (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

Võitja: Ashley Christensen, Poole kesklinna söögikoht, Raleigh, NC

Kathy Cary, Lilly, Louisville, KY

Edward Lee, 610 Magnolia, Louisville, KY

Steven Satterfield, Miller Union, Atlanta

Tandy Wilson, City House, Nashville

Parim kokk: Edela (AZ, CO, NM, OK, TX, UT)

Võitja: Chris Shepherd, Underbelly, Houston

Kevin Binkley, Binkley, Cave Creek, AZ

Bryce Gilmore, Barley Swine, Austin

Hugo Ortega, Hugo, Houston

Justin Yu, Oxheart, Houston

Võitja: Daniel Patterson, Coi, San Francisco

Stuart Brioza ja Nicole Krasinski, State Bird Provisions, San Francisco

Michael Cimarusti, Providence, Los Angeles

Corey Lee, Benu, San Francisco

Jon Shook ja Vinny Dotolo, loom, Los Angeles

Parim uus restoran

Võitja: Pêche Seafood Grill, New Orleans

Silmapaistev vein, õlu või kangete alkohoolsete jookide professionaal

Võitja: Garrett Oliver, Brooklyni õlletehas, Brooklyn, NY

Sam Calagione, Dogfish Head Craft Brewery, Milton, DE

Ron Cooper, Del Maguey Single Village Mezcal, Ranchos de Taos, NM

Harlen Wheatley, Buffalo Trace Distillery, Frankfort, KY

David Wondrich, vaimude koolitaja, Brooklyn, NY

Suurepärane veiniprogramm

Võitja: Ait Blackberry talus, Walland, TN

Silmapaistev baariprogramm

Võitja: Baar hotellis NoMad, NYC

Baar Agricole, San Francisco

Maison Premiere, Brooklyn, NY

Silmapaistev teenindus
Esitaja Stella Artois®
Restoran, mis näitab kõrgeid külalislahkuse ja teeninduse standardeid. Kandidaadid peavad olema tegutsenud vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Restoran aadressil Meadowood, St. Helena, CA

Silmapaistev kondiitrikokk
Kokk või pagar, kes valmistab magustoite, saiakesi või leiba ja kes on tipptasemel standardikandja. Kandidaadid peavad olema kondiitrid või pagarid vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Dominique Ansel, Dominique Ansel pagariäri, NYC

Dana Cree, Blackbird, Chicago

Belinda Leong, sünd. kondiitritooted, San Francisco

Dahlia Narvaez, Osteria Mozza, Los Angeles

Christina Tosi, Momofuku, NYC

Suurepärane restoranipidaja
Töötav restoranipidaja, kes seab restoranitegevuses ja ettevõtluses kõrged riiklikud standardid. Kandidaadid peavad olema restoraniettevõttes tegutsenud vähemalt 10 aastat. Kandidaate ei tohi viimase 10 aasta jooksul esitada James Beardi fondi kokaauhinnale.

Võitja: Barbara Lynch, Barbara Lynch Gruppo (nr 9 Park, Menton, B & ampG Oysters jt), Boston

Donnie Madia, One Off Hospitality Group, (Blackbird, Avec, The Publican jt), Chicago

Cindy Pawlcyn, Mustards Grill ja Cindy's Back Street Kitchen, Napa Valley, CA

Caroline Styne, Lucques, A.O.C., Tavern ja teised, Los Angeles

Phil Suarez, Suarezi restoranigrupp, NYC (ABC köök, Jean-Georges, wd

Aasta tõusev tähtkokk
Esitaja S.Pellegrino® sädelev looduslik mineraalvesi
30 -aastane või noorem kokk, kellel on muljetavaldav talent ja kellel on lähiaastatel tõenäoliselt märkimisväärne mõju tööstusele.

Võitja: Jimmy Bannos juunior, Lilla siga, Chicago

Võitja: Blaine Wetzel, Willows Inn Lummi saarel, Lummi saar, WA

Katie Button, Cúrate, Asheville, NC

Jessica Largey, Manresa, Los Gatos, CA

David Posey, Blackbird, Chicago

Silmapaistev restoran
Esitab Acqua Panna® looduslik allikavesi
Ameerika Ühendriikide restoran, mis on rahvusliku standardi kandja, kes tagab toidu, atmosfääri ja teeninduse järjepideva kvaliteedi ja tipptaseme.
Kandidaadid peavad olema tegutsenud vähemalt 10 või enam aastat järjest.

Võitja: Kaldus uks, San Francisco

Highlands Bar and Grill, Birmingham, AL

Silmapaistev kokk
Esitlevad üleriietatud metallikunstnikud
Töötav kokk Ameerikas, kelle karjäär on seadnud riiklikud tööstusstandardid ja kes on olnud inspiratsiooniks teistele toiduprofessionaalidele. Kandidaadid peavad olema kokad töötanud vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Nancy Silverton, Pizzeria Mozza, Los Angeles

Michael Anthony, Gramercy kõrts, NYC

Sean Brock, McCrady's, Charleston, SC

Suzanne Goin, Lucques, Los Angeles

David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA

Marc Vetri, Vetri, Philadelphia

2014 James Beardi fond Ameerika klassika

Hanseni Sno-Bliz, New Orleans
Omanik: Ashley Hansen

Nicki Itaalia kohvik, McMinnville, OR
Omanikud: Nick Peirano, Carmen Peirano ja Eric Ferguson

Olneyville New Yorgi süsteem, Providence, RI
Omanikud: Stephanie Stevens Turini ja Greg Stevens

Perini rantšo liharestoran, Buffalo Gap, TX
Omanikud: Lisa ja Tom Perini

Sokolowski University Inn, Cleveland
Omanikud: Bernard Sokolowski, Mary Balbier ja Michael Sokolowski

2014 James Beardi sihtasutus Who's Who of Food & amp Beverage Ameerikas


Jonathan Waxman ja Gavin Kaysen teevad koostööd JBF -i Taste America jaoks Minneapolises - retseptid

2014 James Beardi fondi auhinnad

James Beardi fond austab 2014. aasta JBF auhindadega kulinaariavaldkonna spetsialiste üle kogu riigi. Raamatu-, ringhäälingu- ja ajakirjandusauhindade võitjad kuulutatakse välja täna õhtul Gotham Hallis ning James Beardi auhindade gala toimub esmaspäeval, 5. mail Lincoln Centeri David H. Kochi teatris. Hangi oma piletid juba täna! Palju õnne kõigile meie nominentidele!

2014 James Beardi fondi ringhäälingu ja uue meedia auhinnad

Raadiosaade/heli veebisaade

Võitja: See Ameerika elu
Saatejuht: Ben Calhoun
Valdkond: Raadio
Produtsent: Ben Calhoun

Siin ja nüüd
Saatejuhid: MeghnaChakrabarti, Jeremy Hobson ja Robin Young
Valdkond: Raadio
Tootja: KathyGunst

Suurepärane laud
Saatejuht: Lynne Rossetto Kasper
Valdkond: Ameerika avalik meedia ja avalik raadio
Produtsendid: Jennifer Russell ja Sally Swift

Eri-/dokumentaalfilm

Võitja: Alabama söömine
Võrk: PBS
Produtsendid: Andrew Beck Grace ja Bartley Powers

CBS pühapäevahommik: "Söö, joo ja ole rõõmus"
Saatejuht: Charles Osgood
Võrk: CBS
Produtsendid: Gavin Boyle, Cathy Lewis, Amol Mhatre, Rand Morrison, Amy Rosner, Jason Sacca ja Robin Sanders

Harvey tüdrukud: võimaluste piiramine
Võrk: PBS
Produtsendid: Thaddeus Homan, Katrina Parks ja Michael Parks

Teleprogramm, stuudios või fikseeritud kohas

Võitja: Martha Stewarti kokakool
Saatejuht: Martha Stewart
Võrk: PBS
Produtsendid: Greta Anthony, Christina Deyo, Michael Morrison, Olivia Schneider, Martha Stewart, Calia Van Dyk ja Lisa Wagner

Heartlandi tabel
Saatejuht: Amy Thielen
Võrk: toiduvõrk
Produtsendid: Lidia Bastianich, Peter Gethers, Tanya Bastianich Manuali ja Shelly Burgess Nicotra

Lidia köök
Saatejuht: Lidia Bastianich
Võrk: PBS
Produtsent: Lidia Bastianich, Tanya Bastianich Manuali, Shelly Burgess Nicotra ja John Parry

Teleprogramm, asukohas

Võitja: Koka mõistus
Saatejuht: Anthony Bourdain
Võrk: PBS
Produtsendid: Jared Andrukanis, Anthony Bourdain, Joe Caterini, Chris Collins, Michael Steed ja Lydia Tenaglia

Koka elu
Saatejuht: Vivian Howard
Võrk: PBS
Produtsendid: Cynthia Hill ja Markay Media

Lidia tähistab Ameerikat: vabadus ja iseseisvus
Saatejuht: Lidia Bastianich
Võrk: PBS
Produtsendid: Anne Adams, Mimi Adams, Lidia Bastianich, Laurie Donnelly, Shelly Burgess Nicotra ja Rob Tate

Televisiooni segment

Võitja: Reedene kunst, toidukunst
Võrk: MIKS-TV
Produtsent: Monica Rogozinski

Ameerika teekond
Saatejuht: Tom Foreman
Võrk: CNN ja CNN.com
Produtsendid: Jeremy Harlan ja Sarah LeTrent

CBS pühapäeva hommik
Saatejuht: Martha Teichner
Võrk: CBS
Produtsendid: Jon Carras ja Mary Raffalli

Video veebisaade, fikseeritud asukoht ja/või juhendamine

Võitja: Janu pärast.
youtube.com/tastemade
Produtsendid: Jay Holzer ja Eric Slatkin

ChefSteps
chefsteps.com
Saatejuht: Grant Lee Crilly ja Christopher Young
Produtsent: Ryan Matthew Smith

Upwave Eat Videos
upwave.com
Saatejuhid: Pancho Gatchalian, Sarah Mastracco ja Jamie Tiampo
Tootjad: SeeFood Media, Space Station Media ja Upwave

Video veebisaade, asukohas

Võitja: Mitmeaastane plaat: Euroopa ja Lõuna -Aasia
theperennialplate.com
Saatejuhid: Mirra Fine ja Daniel Klein
Produtsendid: Mirra Fine ja Daniel Klein

Tume rukis
darkrye.com
Produtsendid: Clyde Burley, Ira Chute ja Kelly Le Castre

Köögi vinjett
kitchenvignettes.blogspot.com/PBS
Produtsendid: Aube Giroux ja Matt Schoch

Silmapaistev isik/võõrustaja

Võitja: Saatejuht: Ina Garten
Paljajalu Contessa: Tagasi põhitõdede juurde
Võrk: toiduvõrk

Saatejuht: Sara Moulton
Sara nädalaöö
Võrk: PBS

Saatejuht: Andrea Robinson
30-minutiline veinivurr
andreawine.com

2014 James Beardi fondi ajakirjandusauhinnad

2013. aastal inglise keeles avaldatud artiklite jaoks.

Toiduvalmistamine, retseptid või juhised

Võitja: Andy Ricker
Saveur
"Siiami täht"

Scott Mowbray ja Ann Taylor Pittman
Cooking Light
"7 lihtsat viisi paremaks kokkamiseks"

Erinevad toimetajad
Head isu
"Kuidas kohe süüa teha"

Toit ja kultuur

Võitja: John Birdsall
Õnnelik virsik
"Ameerika, teie toit on nii gei"

Lauren Collins
New Yorker
"Tulesööjad"

Corby Kummer
Smithsonian
"Kas Starbucks saab teha sarvesaia jaoks seda, mida see tegi kohvi jaoks?"

Toit ja reisimine

Võitja: Nick Paumgarten
Head isu
"Lõunasöök hinnaga 8500 Ft."

Greg Larson
Õnnelik virsik
"Reisimine põhjamaal"

Gary Shteyngart
Reisimine + vaba aeg
"Maksimaalne Bombay"

Toidu katvus üldist huvi pakkuvas väljaandes

Võitja: The Wall Street Journal
Jaotis "Off Duty"
Beth Kracklauer

San Francisco kroonika
Jaotis "Toit ja vein"
Michael Bauer, Jon Bonné ja Miriam Morgan

Washingtoni
Jaotis "Maitse"
Todd Kliman ja Ann Limpert

Toidupoliitika, poliitika ja keskkond

Võitja: Eli Saslow
Washington Post
"Toidutalonge"

Maryn McKenna
Toidu- ja keskkonnateatiste võrgustik ja keskmine
"Antibiootikumijärgse tuleviku ettekujutamine"

Craig Welch
Seattle Times
"Meremuutus: Vaikse ookeani ohtlik pööre"

Toiduga seotud veerud

Võitja: Adam Sachs
Head isu
Obsessivoor

Tamar Haspel
Washington Post
Maandamata

Kristen Miglore
Toit 52
Geeniuse retseptid

Rühmatoidu ajaveeb

Võitja: Kõigepealt pidustame

Tervis ja heaolu

Võitja: Rachael Moeller Gorman
EatingWell
"Täistera, vähendatud rasvasisaldusega, nullkaloriline, kõrge kiudainesisaldusega, kergelt magustatud tõde toidumärgiste kohta"

Elizabeth Gunnison Dunn
The Wall Street Journal
"See pole Carbonara"

Sidney Fry, MS, RD
Cooking Light
"Sool"

Võitja: Lisa Hanawalt
Õnnelik virsik
"Teel koos Wyliega"

Ira Chute ja Chris Ying
Tume rukis
"Visioon post-apokalüptilisest köögist: frankenchicken"

Monica Hesse
Washington Post
"Gwyneth Paltrow: Me armastame teda vihata, aga me ostame talle igal juhul kokaraamatu"

Individuaalse toidu ajaveeb

Võitja: Koduigatsus Texan
Lisa Fain

Toit mõtlematutele
Michael Procopio

Vaese mehe pidu
Elissa Altman

Isiklik essee

Võitja: Fuksia Dunlop
Õnnelik virsik
"Kuke supp"

Elizabeth Gilbert
Väljaspool
"Ära aja sassi täiuslikuga"

Gabrielle Hamilton
Head isu
"Arva ära, kes tuleb õhtusöögile?"

Võitja: Francis Lam
Õnnelik virsik
"Päev Long Islandil koos Alex Lee'ga"

Alex Halberstadt
Ajakiri New York Times
"Õige vürtsi ümberkujundav jõud"

Peter Meehan
Õnnelik virsik
"Elu ja kuidas see kokkadega juhtub"

Visuaalne jutustamine

Võitja: James Maikowski, Patricia Sanchez, Stephen Scoble ja Fredrika Stjärne
Toit ja vein
"Parim uus peakokk, tähed", "Austrid ja amp Gumbo: peakoka New Orleansi pidu", "Köögiviljad kohe"

Jeff Allen, Jonathan Boncek, Andrew Cebulka, Langdon Clay, Tim Hussey, Allston McCrady ja Susan Puckett
Kohalik maitse
"Dinin 'Down in the Delta", "Ferm Belief", "Fire It Up"

Chris Higdon, Jessie Kriech-Higdon ja Jen White
Spenseri ajakiri
"Kontrollitud põletus", "Juhtige meid kiusatusse", "Lõunamaine magus eliksiir"

Vein, kanged alkohoolsed joogid ja muud joogid

Võitja: Besha Rodell
Punch
"40 untsi vabadusse"

Ray Isle
Toit ja vein
"Lahing Ameerika vanimate viinapuude pärast"

Josh Ozersky
The Wall Street Journal
"Bourboni maania!"

Craig Claiborne'i auhinnatud restoranide ülevaateauhind

Võitja: Alan Richman
GQ
"Alan Richman kõnnib juudi delikatessi." "Jalakas: kas Brooklyn on valmis keerukaks einestamiseks?", "ZZ's, New Yorgi kõige kallim söögikoht 58 minutit"

Alison Cook
Houstoni kroonika
"Korgitser BBQ uus Houstoni klassika", "Pho Hungi kosmiline supp", "Pass vabastab mängulisuse plaadid"

Besha Rodell
L.A. nädalas
"Black Hogg Down", "Outback Steakhouse Review: Palun ärge nimetage seda toitu Austraaliaks", "Sqirl Review: Jessica Koslow väike restoran serveerib mõnda parimat toitu Los Angeleses"

MFK Fisheri väärika kirjutamise auhind

Võitja: John Jeremiah Sullivan
Õnnelik virsik
"Panin purgi Tennesseesse"

Francis Lam
Head isu
"Vanusega paraneb"

Mees Martin
Aed ja võimenduspüstol
"Lugu kahest köögist"

Aasta väljaanne

2014 James Beardi fondi raamatuauhinnad

Ameerika toiduvalmistamine

Võitja: Uus Kesk -Lääne tabel: 200 Heartlandi retsepti
Amy Thielen
(Juhuslik maja)

Ma armastan New Yorki: koostisosad ja retseptid
Daniel Humm ja Will Guidara
(Kümme kiirust)

Hapukurk, sead ja viski: Retseptid minu kolmest lemmiktoidugrupist ja siis mõnest
John Currence
(Andrews McMeeli kirjastus)

Küpsetamine ja magustoit

Võitja: Prantsuse kondiitritoodete kunst
Jacquy Pfeiffer koos Martha Rose Shulmaniga
(Knopf)

Magus
Valerie Gordon
(Käsitööline)

Tartine raamat nr 3: kaasaegne iidne klassikaline tervik
Chad Robertson
(Kroonikaraamatud)

Võitja: Kokteililabor: maitsete ja aroomide saladuste lahtimõtestamine jookides koos retseptidega
Tony Conigliaro
(Kümme kiirust)

Purjus botaanik: taimed, mis loovad maailma suurepäraseid jooke
Amy Stewart

(Algonquini raamatud)

Uus California vein: teejuht tootjatele ja veinid, mis on maitserevolutsiooni taga
Jon Bonne
(Kümme kiirust)

Toiduvalmistamine professionaalsest vaatenurgast

Võitja: Ajalooline Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury USA)

Manresa: söödav peegeldus
David Kinch koos Christine Muhlkega
(Kümme kiirust)

René Redzepi: Töö pooleli
René Redzepi
(Phaidon Press)

Keskenduge tervisele

Võitja: Gluteenivaba tüdruk iga päev
Shauna James Ahern ja Daniel Ahern
(Houghton Mifflin Harcourt)

VB6: Kaalu langetamiseks ja tervise taastamiseks sööge enne kella 6:00 veganit. . . hea jaoks
Mark Bittman
(Kirjastus Clarkson Potter)

Nädalavahetuse imed: maitsvad ja tervislikud õhtusöögid 30 minutiga või vähem
Ellie Krieger
(Houghton Mifflin Harcourt)

Üldine toiduvalmistamine

Võitja: Suits: uus küttepuude valmistamine
Tim Byres
(Rizzoli New York)

Üks hea roog
David Tanis
(Käsitööline)

Proovige seda kodus: Retseptid minu peast teie taldrikuni
Richard Blais
(Kirjastus Clarkson Potter)

Rahvusvaheline

Võitja: Iga riisitera: lihtne Hiina koduköök
Fuksia Dunlop
(W. W. Norton & amp; Company)

Tagasi jõgedesse: retseptid ja mälestused Himaalaja jõeorgudest
Vikas Khanna koos Andrew Blackmore-Dobbyniga
(Lake Isle Press)

Kastmed ja amplikujud: pasta Itaalia moodi
Oretta Zanini DeVita ja Maureen B. Fant
(W. W. Norton & amp; Company)

Fotograafia

Võitja: René Redzepi: Töö pooleli
Fotograafid: Ali Kurshat Altinsoy, Ditte Isager, René Redzepi, Lars Williams ja Noma Team
(Phaidon Press)

Ajalooline Heston
Fotograaf: Romas Foord
(Bloomsbury USA)

Mastivendade šokolaad
Fotograaf: Tuukka Koski
(Väike, pruun ja ettevõte)

Viide ja stipendium

Võitja: Hingetoit: Ameerika köögi üllatav lugu üks taldrik korraga
Adrian Miller
(Põhja -Carolina ülikooli ajakirjandus)

Toidu ajalugu 100 retseptis
William Sitwell
(Väike, pruun ja ettevõte)

Kaasaegne toit, moraalne toit: enesekontroll, teadus ja kaasaegse Ameerika söömise tõus kahekümnenda sajandi alguses
Helen Zoe Veit
(Põhja -Carolina ülikooli ajakirjandus)

Üksik teema

Võitja: Kulinaarsed linnud: ülim kodulindude kokaraamat
John Ash koos James O. Fraioliga
(Running Press)

Kala: 54 mereande
Cree LeFavour
(Kroonikaraamatud)

Charcuterie: nuumatud vasika juhend vorsti, salumi, pasteetide, praadide, kohvi ja muude lihatoodete valmistamiseks
Taylor Boetticher ja Toponia Miller
(Kümme kiirust)

Köögiviljakeskne ja taimetoitlane

Võitja: Köögiviljaoskus
Deborah Madison
(Kümme kiirust)

Pidu: rikkalik taimetoit igale sööjale ja isule
Sarah Copeland
(Kroonikaraamatud)

River Cottage Veg
Hugh Fearnley-Whittingstall
(Kümme kiirust)

Kirjandus ja kirjandus

Võitja: Soolsuhkrurasv: kuidas toiduhiiglased meid haakisid
Michael Moss
(Juhuslik maja)

Hargnemine teel: jutud toidust, naudingust ja avastamisest teel
Toimetanud James Oseland
(Üksik planeet)

Provence, 1970: M. F. K. Fisher, Julia Child, James Beard ja Ameerika maitse taastamine
Luke Barr
(Kirjastus Clarkson Potter)

Kokaraamatute kuulsuste hall

Aasta kokaraamat

Ajalooline Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury USA)

2014 James Beardi sihtasutuse väljapaistvad restoranidisainiauhinnad

75 istekohta ja alla (Parima restorani kujunduse või renoveerimise jaoks Põhja -Ameerikas alates 1. jaanuarist 2011)

Võitja: Disainibüroo: Lawton Stanley arhitektid
Disainerid: Maria Contreras, Christopher Lawton ja Micah Stanley
Projekt: Grace, Chicago

Disainibüroo: Assimilation Design Lab LLC ja Otto Architects LLC
Disainerid: Josh Otto ja David Whipple
Projekt: Tria Taproom, Philadelphia

Disainibüroo: Huxley Wallace'i kollektiiv ja Graham Baba arhitektid
Disainerid: Joshua Henderson ja Matthew Parker
Projekt: Westward, Seattle

76 istet ja üle selle (Parima restorani kujunduse või renoveerimise jaoks Põhja -Ameerikas alates 1. jaanuarist 2011)

Võitja: Disainibüroo: arhitektid Jensen
Disainerid: Scott Davis, Mark Jensen, Lincoln Lighthill, Dean Orr ja Andy Pluess
Projekt: Shed, Healdsburg, CA

Disainifirma: Munge Leung
Kujundaja: Sai Leung ja Alessandro Munge
Projekt: Hawksworthi restoran, Vancouver

Disainibüroo: Slade Architecture
Disainerid: Hayes Slade ja James Slade
Projekt: Virgin Atlantic Airway klubihoone Newark Liberty rahvusvahelises lennujaamas, Newark, NJ

2014 James Beardi fondi restoran ja koka auhinnad

Parim kokk: suured järved (IL, IN, MI, OH)

Võitja: Dave Beran, Järgmine, Chicago

Curtis Duffy, Grace, Chicago

Jonathon Sawyer, Greenhouse Tavern, Cleveland

Paul Virant, Vie restoran, Western Springs, IL

Andrew Zimmerman, Sepia, Chicago

Parim kokk: Kesk-Atlandi ookean (DC, DE, MD, NJ, PA, VA)

Võitja: Vikram Sunderam, Rasika, Washington, D.C.

Cathal Armstrong, restoran Eve, Aleksandria, VA

Spike Gjerde, Woodberry Kitchen, Baltimore

Brad Spence, Amis, Philadelphia

Cindy Wolf, Charleston, Baltimore

Parim kokk: Midwest (IA, KS, MN, MO, ND, NE, SD, WI)

Võitja: Justin Aprahamian, Sanford, Milwaukee

Paul Berglund, Bachelor Farmer, Minneapolis

Gerard Craft, Niche, Clayton, MO

Michelle Gayer, soolane tart, Minneapolis

Kevin Nashan, Sidney Street Café, St. Louis

Lenny Russo, restoran Heartland & amp Farm Direct Market, St. Paul, MN

Parim kokk: New York City (viis linnaosa)

Võitja: Aprill Bloomfield, Täpiline siga

Parim kokk: kirdeosa (CT, MA, ME, NH, NY STATE, RI, VT)

Võitja: Jamie Bissonnette, Coppa, Boston

Joanne Chang, jahu pagariäri + kohvik, Boston

Gerry Hayden, The North Fork Table & amp Inn, Southold, NY

Matt Jennings, Farmstead Inc., Providence, RI

Michael Leviton, Lumière, Newton, MA

Barry Maiden, näljane ema, Cambridge, MA

Parim kokk: Loode (AK, ID, MT, OR, WA, WY)

Võitja: Naomi Pomeroy, Beast, Portland, OR

Renee Erickson, Vaal võidab, Seattle

Jason Franey, Canlis, Seattle

Ethan Stowell, Staple & amp; Fancy, Seattle

Cathy Whims, Nostrana, Portland, OR

Parim kokk: lõuna (AL, AR, FL, LA, MS, PR)

Võitja: Ryan Prewitt, Pêche Seafood Grill, New Orleans

Võitja: Sue Zemanick, Gautreau's, New Orleans

Vishwesh Bhatt, Snackbar, Oxford, MS

Justin Devillier, La Petite Grocery, New Orleans

Alon Shaya, Domenica, New Orleans

Parim kokk: Kagu (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

Võitja: Ashley Christensen, Poole kesklinna söögikoht, Raleigh, NC

Kathy Cary, Lilly, Louisville, KY

Edward Lee, 610 Magnolia, Louisville, KY

Steven Satterfield, Miller Union, Atlanta

Tandy Wilson, City House, Nashville

Parim kokk: Edela (AZ, CO, NM, OK, TX, UT)

Võitja: Chris Shepherd, Underbelly, Houston

Kevin Binkley, Binkley, Cave Creek, AZ

Bryce Gilmore, Barley Swine, Austin

Hugo Ortega, Hugo, Houston

Justin Yu, Oxheart, Houston

Võitja: Daniel Patterson, Coi, San Francisco

Stuart Brioza ja Nicole Krasinski, State Bird Provisions, San Francisco

Michael Cimarusti, Providence, Los Angeles

Corey Lee, Benu, San Francisco

Jon Shook ja Vinny Dotolo, loom, Los Angeles

Parim uus restoran

Võitja: Pêche Seafood Grill, New Orleans

Silmapaistev vein, õlu või kangete alkohoolsete jookide professionaal

Võitja: Garrett Oliver, Brooklyni õlletehas, Brooklyn, NY

Sam Calagione, Dogfish Head Craft Brewery, Milton, DE

Ron Cooper, Del Maguey Single Village Mezcal, Ranchos de Taos, NM

Harlen Wheatley, Buffalo Trace Distillery, Frankfort, KY

David Wondrich, vaimude koolitaja, Brooklyn, NY

Suurepärane veiniprogramm

Võitja: Ait Blackberry talus, Walland, TN

Silmapaistev baariprogramm

Võitja: Baar hotellis NoMad, NYC

Baar Agricole, San Francisco

Maison Premiere, Brooklyn, NY

Silmapaistev teenindus
Esitaja Stella Artois®
Restoran, mis näitab kõrgeid külalislahkuse ja teeninduse standardeid. Kandidaadid peavad olema tegutsenud vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Restoran aadressil Meadowood, St. Helena, CA

Silmapaistev kondiitrikokk
Kokk või pagar, kes valmistab magustoite, saiakesi või leiba ja kes on tipptasemel standardikandja. Kandidaadid peavad olema kondiitrid või pagarid vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Dominique Ansel, Dominique Ansel pagariäri, NYC

Dana Cree, Blackbird, Chicago

Belinda Leong, sünd. kondiitritooted, San Francisco

Dahlia Narvaez, Osteria Mozza, Los Angeles

Christina Tosi, Momofuku, NYC

Suurepärane restoranipidaja
Töötav restoranipidaja, kes seab restoranitegevuses ja ettevõtluses kõrged riiklikud standardid. Kandidaadid peavad olema restoraniettevõttes tegutsenud vähemalt 10 aastat. Kandidaate ei tohi viimase 10 aasta jooksul esitada James Beardi fondi kokaauhinnale.

Võitja: Barbara Lynch, Barbara Lynch Gruppo (nr 9 Park, Menton, B & ampG Oysters jt), Boston

Donnie Madia, One Off Hospitality Group, (Blackbird, Avec, The Publican jt), Chicago

Cindy Pawlcyn, Mustards Grill ja Cindy's Back Street Kitchen, Napa Valley, CA

Caroline Styne, Lucques, A.O.C., Tavern ja teised, Los Angeles

Phil Suarez, Suarezi restoranigrupp, NYC (ABC köök, Jean-Georges, wd

Aasta tõusev tähtkokk
Esitaja S.Pellegrino® sädelev looduslik mineraalvesi
30 -aastane või noorem kokk, kellel on muljetavaldav talent ja kellel on lähiaastatel tõenäoliselt märkimisväärne mõju tööstusele.

Võitja: Jimmy Bannos juunior, Lilla siga, Chicago

Võitja: Blaine Wetzel, Willows Inn Lummi saarel, Lummi saar, WA

Katie Button, Cúrate, Asheville, NC

Jessica Largey, Manresa, Los Gatos, CA

David Posey, Blackbird, Chicago

Silmapaistev restoran
Esitab Acqua Panna® looduslik allikavesi
Ameerika Ühendriikide restoran, mis on rahvusliku standardi kandja, kes tagab toidu, atmosfääri ja teeninduse järjepideva kvaliteedi ja tipptaseme.
Kandidaadid peavad olema tegutsenud vähemalt 10 või enam aastat järjest.

Võitja: Kaldus uks, San Francisco

Highlands Bar and Grill, Birmingham, AL

Silmapaistev kokk
Esitlevad üleriietatud metallikunstnikud
Töötav kokk Ameerikas, kelle karjäär on seadnud riiklikud tööstusstandardid ja kes on olnud inspiratsiooniks teistele toiduprofessionaalidele. Kandidaadid peavad olema kokad töötanud vähemalt viimased 5 aastat.

Võitja: Nancy Silverton, Pizzeria Mozza, Los Angeles

Michael Anthony, Gramercy kõrts, NYC

Sean Brock, McCrady's, Charleston, SC

Suzanne Goin, Lucques, Los Angeles

David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA

Marc Vetri, Vetri, Philadelphia

2014 James Beardi fond Ameerika klassika

Hanseni Sno-Bliz, New Orleans
Omanik: Ashley Hansen

Nicki Itaalia kohvik, McMinnville, OR
Omanikud: Nick Peirano, Carmen Peirano ja Eric Ferguson

Olneyville New Yorgi süsteem, Providence, RI
Omanikud: Stephanie Stevens Turini ja Greg Stevens

Perini rantšo liharestoran, Buffalo Gap, TX
Omanikud: Lisa ja Tom Perini

Sokolowski University Inn, Cleveland
Omanikud: Bernard Sokolowski, Mary Balbier ja Michael Sokolowski

2014 James Beardi sihtasutus Who's Who of Food & amp Beverage Ameerikas


Vaata videot: Interview: Raúl Ruidíaz on facing Columbus Crew (September 2021).